Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Al Kapa

Seks z brzydką

Polecane posty

Gość fgds
"Nie, nie zwiazalbym sie z nia, bo ja bym chcial rozpoczac znajomosc inaczej, a takie rzeczy przyszlyby z czasem. " wiem, co przez to rozumiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Z tego co slyszalem to podobno miala juz dawniej troche kontakty intymne ze swoim bylym, a zeby caly czas z kim to na pewno nie. TO jest naprawde bardzo madra, rozsadna, odpowiedzialna, odwazna, opiekuncza, troskliwa, wrazliwa i zaradna dziewczyna. Potrafi gotowac, sprzata, bo nienawidzi brudu i balaganu. To naprawde porzadna dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdbhfv
A co ma do rzeczy czy dziewczyna robi loda kazdemu czy nie .Przeciez faceci tez minetke robia i to bardzo czesto kazdej no i co ,ma takeigo faceta od szmat wyzywac.Pustaki jestescie.Seks jakikolwiek, nie jest wyznacznikiem jaki człowiek jest.Ilu jest ludzi ktorzy sa szanowani przez wszysklich a w sferze seksu sa dosc bezprudreyjni.Czy tacy ludzie to juz cos gorszego od takiego ktory chciałby ,mysli o tym ale sie boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Do mnie tego nie mow, bo ja jestem w stanie zrozumiec wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgds
Jak mozna kogos szanowac. Jakbys w swoim srodowisku miala opinie latwej, i kazdy facet proponowal ci loda, nadal uwazalabys, ze maja do ciebie szacunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Po pierwsze to zycie w sypialni nie powinno byc rozglaszane poza nia. Jesli ktos mial takie szczescie zaspokojenia swoich zadzy to po co jeszcze robi na zlosc i rozpowiada. Ja tego nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdbhfv
Seks to prywatna sprawa.Masz np.dwie kobeity -jedna ktora sie"szanuje" i nie seksi sie z nikim ale jest to osoba zawistna ,kłamliwa,oszczercza a druga kobietka jest jak najmilsza istota na ziemni ale ma wade,ze lubi sekks..wiec ktora kobiete szanujesz bardziej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgds
Al Kapa - wtedy, to sie mowi cichodajka, jest latwa, ale niby nikt o tym nie wie kdbhfv - nie ma innego typu kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgds
Chodzi mi o to, ze nie mozna byc jednoczesnie puszczalska i oczekiwac szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdbhfv
fgds nie wiem czy jestes k czy m ,ale widze,ze zostałes chyba przez kogos skrzywdzony,ze do seksu tak moralistycznie podchodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgds
Juz naprawde trace nadzieje, ze sa kobiety, dla ktorych seks (pod kazda postacia, nawet oralny) to cos wiecej, niz seks. Ale juz sie nie wypowiadam, bo i tak nic to nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak. Żyje w celibacie ponad rok nie dlatego, że nie mam z kim, tylko dlatego że uważam, że to dużo więcej niż zabawa i wymiana płynów organicznych. Ale to nie sprawia, że od puszczalskich wyzywam kobiety, które mają inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgds
A ja nazywam rzeczy po imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×