Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wzostowo

wzrost partnerow - tym razem spojrzenie kobiet

Polecane posty

Gość wzostowo

kobietki, zakladajac ze bylibyscie z facetem tego samego wzrostu, po pierwsze, nie przeszkadzaloby to wam ( czy jednak wolicie wyzszego? ) po drugie, bez zalu schowalybyscie szpilki, wysokie obcasy do szafy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOGINI ZOSIA z wioski
ja przyznaje otwarcie ze dla mnie wzrost gra role najwazniejsza i nie moglabym byc z kims kto ma taki wzrost jak ja,nie mowie o tym ze bylby nizszy.Dla mnie idealny wzrost faceta to ok 176cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mam 162, facet tego samego wzrostu byłby naprawdę bardzo nicki... ale gdybym się zakochała to pewnie wzrost nie miałby znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOGINI ZOSIA z wioski
ja nie potrafilabym sie zakochac w kims takim-nie pociagalby mnie fizycznie,dla mnie facet musi byc duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie facet musi byc wysoki i taki zebym czula sie przy nim malutka:P hehe a tam w ogole to ja mam 171cm a moj mezczyzna ma 184cm :) mo i jest spoko nawet jak szpilki zaloze to nie jestem od niego wyzszai tak ma byc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 160 i lubie jak facet jest z 10 cm wyższy ale tacy bardzo wysocy też mi się nie podobają, już wolałabym żeby był mojego wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Paweł_28
duzy facet to moze i sie zaczyna ale niekoniecznie taki "duzy" jest idealem wszystkich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie 176- wysoki hahaha ja sama mam 170 a mój narzeczony 192

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staramaruda
dla mnie musi być wyzszy! byłam kiedys z atkim kilka cm wyzszym i szczerze mówiąc tragedia buciki na obcasie i czułam sie jak jego mama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość min 180 ale najlepiej 190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie racja. Ja mam 182 ale wcale nie uważam się za jakiegoś wysokiego. Chociaż biorąc pod uwagę fakt że średni wzrost mężczyzn w Polsce to 176 a kobiet 168 to nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem niektóre kobiety są zabawne. Żądają by facet był wysoki a jednoczesnie oczekują by faceci nie patrzyli czy kobieta jest szczupła czy puszysta. A może właśnie szczupłe są bardziej rozchwytywane z tych samych powodów co0 wysocy faceci. Ja mam 182 cm. Pamiętam jak się do mnie umizgiwała pewna puszysta dziewczyny. Chciał ją bliżej poznać niski kumpel. Nie dała mu najmniejszej szansy. M.in. dlatego nie miałem żadnych skrupułów by ją olać. Nie była w moim typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie wzrost nie powinien mieć znaczenia :) jakbym kochała niskiego, to nie miałoby znaczenia czy ma tyle wzrostu co ja, czy więcej ;) ( mam 164) mój chłopak ma prawie 195, ale nie kocham go przecież dlatego, że jest wysoki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzostowo
no wlasnie, ale bedac juz z takim "rownym" lub tylko kilka cm wyzszym, zrezygnowalybyscie z obcasow, szpilek bez histerii ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy moi poprzedni partnerzy mieli cos kolo 180cm. obecny, z ktorym jestem ponad 2 lata ma 167 cm.jest mi z nim najlepiej. nie wiem jak to by bylo z facetem mojego wzrostu bo tacy raczej nie istnieja. no chyba ze karzełki;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale bym nie rezygnowała, znam kilka par gdzie kobiety są wyższe od facetów, moja kuzynka jest wyższa od swojego męża i jeszcze szpilki czasem nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzostowo
ale jak widzisz sama, wielu tego nie akceptuje, wydaje sie im to niestosowne, smieszne itp, zeby kobieta poprzez szpilki przerosla faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna tam tak
facet 78 W mojej rodzinie nie mialbys szans nawet u tych grubszych,u nas najnizszy facet ma 185 cm wzrostu ;),wiec nie ma obawy A co do okreslonego wzrostu,to mamy takie samo prawo jak ty -----wybierac;) to co nam sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście wole wyższych facetów.Ale dla prawdziwej miłości zrobi się wsyzstko :) Jak to dobrze że szpilki nosze sporaqdycznie :D Kuzynka męża ma ok 1,80 ,jej mąż 1,70.Ona chodzi codziennie na 7 cm koreczkach :) Mimo że wzrostem robią być może sensacje ale są idealną parą przez 13 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie to mnie rozbraja
każdy facet marzy o idealnej kobiecie, seksowna figurka, piękne piersi, śliczna buzia, zgrabna pupa. mówiąc każdy facet, mam na myśli i tych przystojnych i tych delikatnie mówiąc mniej przystojnych natomiast jak kobieta jest puszysta bądź brzydka i marzy o idealnym mężczyźnie to się ją wyśmiewa i mówi, że powinna brać jak leci kogokolwiek kto ją zechce a przecież marzyć może każdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"własnie to mnie rozbraja\" Ależ ja niczego nie neguje. A jak się ludzie dobrze poznają i się sobie spodobają to kobieta zakocha się w niskim a facet w puszystej. I dobrze ze tak jest. inaczej zbyt wiele osób byłoby nieszczesliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna tam tak ---> fajną macie rodzinę i na pewno wszystkie związki szczęśliwe, skoro kobiety w Twojej rodzinie nie szukały wśród facetów poniżej 185 cm :O :O niezłe kryterium :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaaja
Ja-171 , mój ukochany 178cm, obcasiki zakładam a jakże :-) [ takie góra 6 cm, bo i bez jestem wysoka] Mój mężczyzna uwielbnia moje dłuugie nogi ;-) Wcześniej byłam z chłopakiem który był 3 cm wyższy ode mnie, trochęmi to przeszkadzało, ale to było już dawno temu ;-) Wrzost nie gra roli gdy ludzie się kochają :-) ważne, aby ze sobą dobrze się czuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×