Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka niemowlaka

czapka po kapieli dla niemowlaka

Polecane posty

Gość matka niemowlaka

czy to w czyms pomaga? w jakich przypadkach zalecane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli w mieszkaiu jest cieplo to nie ma sensu zakladac czapki.kup recznik z kapturem ---duzo wygodniej, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowalam tylko przed kapiela kiedy malą miala ciemieniuche. Po kapieli owijam mala w recznik z kapturkiem i niose na przewijak. wycieram smaruje balsamem i pupcie kremem zaklądam pieluche ubbieram i dopiero wykonuje inne czynnosci typu obcinanie paznokci czy czyszczenie uszu, czesanie, smarowanie buźki itd. Kupilam nawet szlafroczek ale stwierdzilam ze to niewygodne najlepiej ja szybko wytrzec i ubrac. co do czapeczki to tak jak napisala poprzedniczka jesli masz cieplo w domu to jest zupelnie zbedna. Ja uslyszalam jeszcze od poloznej ze taka czapeczka, ktora szczelnie przylega do glowki blokuje wypływanie wody z uszu maluszka i moze spowodowac zapalenie ucha ale nie wiem ile w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to troszkę bez sensu. :-). Przecież czapeczka jest z bawełny a nie z betonu. Jak coś z uszka wypływa to po prostu w nią wsiąka. :-). My wkładamy \"smerfetke\" na 2 godziny po kąpieli (za radą położnej). Właśnie po to aby nie dostać zapalenia ucha. :-) (Jak widać co położna to inne zdanie ;) ). Potem zdejmujemy a właściwie mała sama się jej pozbywa. ;). Wiązanych szczerze nienawidzi i robi aferę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sam temat wskazuje czapkę po kąpieli stosuje się po kąpieli :P Ja zaczęlam zakladać malemu czapeczkę jak zrobilo sie chlodno, a kaloryfery jeszcze nie grzaly. Maly ma bujną czuprynke i po kąpilei wloski mu dość dlugo schną, a przeciez nie bede używać suszarki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrra! Znam doskonale problem czuprynki :). Tylko, że nam grzywka mleczna wyłysiała ;). Czekamy na nową aż wyryzury na statecznego pana po 6rośnie i wyglądamy z 60-tce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być : Czekamy na nową aż wyrośnie i wyglądamy z fryzury na statecznego pana po 60tce Coś przeskoczyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×