Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaacoofaaana

czy fotka.pl to portal randkowy

Polecane posty

Gość zaacoofaaana

czy co? ludzie sie umawiaja, wiem infantylne pytanie, ale nie wiem czy to grono znajomych ..dla malolatów? prosze o wyrozumialosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze jednak nie randkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaacoofaaana
a jai? znajomych sie tam poznaje po prostu nie wiem a nie chce mi sie rejestrowac zreszta interesuje mnie tylko o co chodzi w tym portalu kolko wzajemnej adoracji i sobie innych ogladam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spięta
Jak chcesz, to możesz do kogoś zagadać, a od tego już niedługa często droga do spotkania = randki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba z samego założenia portal do oceny czyichś fotek a później dorobili część randkowo-towarzyską bo w końcu to się opłaca :P w końcu działają już x lat i koncepcja się pewnie trochę zmieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaacoofaaana
ja tam nie chce zapisany tam jest ktos na kim mi zalezy i tylko chce wiedziec czy to jest portal randkowy zebym rozpoczela proces odkochiwania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaacoofaaana
to słonce to na kartki i wjakiej cenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaacoofaaana
hmm a jak muszelek brak ale oddam pół kieszeni nadziei najlepszej jakosci i 100 usmiechów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaacoofaaana
ja juz pisalm nie chce tam zakladac konta, chce wiedziec co pewna osoba tam wyczynia sprzedawca? a do czego to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak by patrzec tak na sile... to kazdy portal mozna nazwac randkowym... wszelka forme kontaktu... prace biurem matrymonialnym... wszedzie przeciez mozna kogos poznac nie trzeba nawet szukac... myslisz nad czyms nie istotnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaacoofaaana
hmm ale to forum jest typowo damskie wiec trudno go nazwac randkowym jest jakies pierwiastek mezczyzn , ale tu nie o to chyba chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaacoofaaana
ale jakos typowych randek to ja tu nie zauwazylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaacoofaaana
bywam bywam i jest tak wpada facet i sie wyżywa wpada facet i marudzi wpada facet i wszystkie babeczki sie na niego rzucaja co to z randkowy nastroj zero tajemniczosci i wlasnie napiecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to portal randkowo-narcystyczny. Fajnie czasem dać komuś ocenę 5 i widzieć pełne wściekłości maile :classic_cool:. Na fotce najgorsze pasztety rzadko schodzą poniżej średniej 9,0. Takie kółko wzajemnej adoracji i dowartościowywania się. Kiedyś na F23 działał klan, który zajmował się psuciem średniej co bardziej blacharskich idiotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×