Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qurka.

jak się wyróżniać.

Polecane posty

Gość Qurka.

Wszyscy chodzą tak samo ubrani, jaka jest teraz moda, pełno tego na ulicach, rurek itp... mi też się to podoba i tak chodzę ale wydaje mi się że wyglądam jak wszyscy, jak się wyróżnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *waniliowa*
Czasem warto wybrac sie do lumpeksu, mozna tam znalesc prawdziwe perelki, ktorych napewno nie zobaczysz na innych dziewczynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubierz się
w spódniczkę, ładne rajstopki, to miłe dla oka takie sliczne nóżki w rajstopki, są poprostu sexi. Wszystkie chodzicie w spodniach, praktycznie nie odrózniacie sie od chłopaków, a to po prastu głupia moda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemo 28
Co wy z tą skórą śmierdzi na pół kilometra nie cierpię skórzanych ciuchów aby się wyróżniać trzeba a. chcodzić w spódnicy przed kolano i teraz na zimę to kozaki ale nie jakieś dekoracyjne tylko jak najmniej świecidełek i aby nie z czubem bo stopę kolosa robią i najlepiej płaszczyk przed kolano na jesień a na zimę to rajstopy 40 den i kożuszek i do tego zgrabny chód i ładny zapach byle nie skóry mój patent się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Vilemo28.. zgadzam sie z Tobą.. Co wy kurwa macie z tą pojebaną skórą?!?! zajebie... to jest ohydne.. śmiem podejrzewac ze to te pedofile które podniecały sie filmikiem z tymi babami co były całe w skórze.. kiedys.. tu na kefe szaleli:| to oni podsuwaja dziewczynom takie propozycje na kafe a pozniej gapia sie z cieknącą ślinką:\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep.dlaurody.pl
mysle, ze skora nie jest najlepszym pomyslem na wyroznienie... moj sposob to zywe kolory, wiekszosc ludzi ubiera sie w odcieniach szarosci, czerni, bezow, brazow. Ja klade nacisk na fajne zestawienia kolorystyczne, bo sama najbardziej lubie patrzec na kobiety ubrane w kolorowe rzeczy :) To najlepszy sposob na zimowa depresje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×