Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malutka7718

beta hcg

Polecane posty

Gość malutka7718

Nie mam @ już miesiąc. W dwa dni po spodziewanej @ zrobiłam test - negatywny, potem drugi za trzy dnie- negatywny. Poszłam do lekarza i zapisał mi luteinę, brałam tydzień a @ i tak nie było. I tak minął miesiąc a @ jak nie ma tak nie ma. Zrobiłam test i pozytywny, zrobiłam krew na beta HCG i 245 mlU więc ciąża. Poszłam do lekarza a on mówi, że nie jestem w ciąży. O co chodzi??????? Czy lekarz może się mylić? Czy ktoś miał tak jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka7718
za dwa dni zrobię kolejna badanie krwi i z wynikiem pójdę już do innego lekarza. Jestem wystraszona bo nagadał mi że może to być ciążą pozamaciczna albo może pęł mi jakiś torbiel albo jakieś zapalenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta 245 to jeśli ciąża to sam początek , ja miałam taki wynik 3 dni poterminie@ więc pewnie to ciąża z tego cyklu a miesiąc temu rzeczywiście jej nie było. Lekarz stwierdzi ciążę najwcześniej za 2 tygodnie .Jeśli beta z krwi będzie rosła to na pewno jesteś w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka7718
mam nadzieję, że masz rację. Tylko czy jest możliwe bym miała kolejne jajeczkowanie jeśli nie miałam miesziączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejne jajeczkowanie raczej nie, ale spóźnione poprzednie jak najbardziej. wnioskuję że bardzo chciałabyś żeby to była ciąża, więc gratuluję i życzę szybkiego wzrostu hcg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka7718
dzięki agatka faktycznie bardzo bym chciała ale strasznie się martwię, że coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nie martw się! idź jeszcze raz na betę, jak wzrośnie będziesz miała pewność. a lekarza zmień, bo jak od razu wyskakuje z ciążami pozamacicznymi, albo torbielami, to naprawdę nie jest dobrym lekarzem. to że on jeszcze nie zauważył ciąży nie znaczy że jej nie ma. ale jakby jednok to nie była ciąża to nie poddawaj się i nie załamuj, w końcu się uda :) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka7718
no tak właśnie mam zamair zrobić. W piątek zrobię kolejne badanie krwi. A lekarza zmienię napewno. Tak mnie nastraszył. Powiedział mi że poziom bety napewno spadnie bo nie ma ciąży. Oby się mylił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka7718
a czy jest możliwe żeby zarodek był tak maleńki jeszcze, że go nie widać by takiej bata hcg 245?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarodek zaczyna być widoczny przy becie ok.1000, wiec calkiem prawdopodobne,ze nie byl widoczny z powodu wcześniejszej ciąży. Czego bardzo, bardzo Ci życzę🌻 Napisz koniecznie jak kolejne badanie bety wypadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka7718
no to troszkę się uspokoiłam. Mam nadzieję, że dojdzie mi hcg do 1000 i zobaczę serduszko Oglądałam zdjęcia małej Alusi - słodka. Oczywiście dam znać jak kolejny wynik. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka7718
może ktoś jescze miał coś takiego. Poradźcie coś dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×