Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iza---

Czy tak wyglądają rozstępy?

Polecane posty

Witam! Pytanie może wydawać się dość głupie i infantylne,ale naprawdę sie nad nim zastanawiam.Otoz w 1 ciązy ,ktorą przechodzilam rok temu nawet 1 rozstęp(czyli jasna kreska,jakby rozerwanie skory) sie nie pojawilo.Stosowalam jakies tam kosmetyki w miare regularnie.Za 1,5 m-ca rodze 2 dziecko i jaki miesiac temu zauwazylam na udach,z boku takie jakby sine ,nieregularne pęknięcia.W sumie nawet takie nie do konca pęknięcia.Bylam pewna ze naczynka krwionosne mi popękały,ale siostra mówi ze to rozstępy,mama ze naczynka..... Zaznaczam, ze mama po 2 ciązach nie ma nawet 1 rozstępu-bylam pewna ze mnie to tez ominie....I wreszcie pytanie:czy rozstępy są białe czy mogą byc sinawe,tworzące w sumie jakies nieregularne kształty....? Fakt,ze kosmetykow nie stosowalam praktycznie wcale-male dziecko nie pozwala na regularne zajmowanie sie wlasnym cialem:( Pozdrawiam i jeszcze jedno:co polecacie na rozstępy i czy warto teraz ratowac uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam (a nie jestem po ciazy, rozstepy u mnie to wynik dojrzewania, wzrostu) ze kiedys mialam rozowe, teraz sa jase, ale widoczne, w kolorze jasniejszym niz skora. peeling polecam, by je aplycic i rozjasnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×