Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość UUUULEENAHHH

prosze powiedzcie czy to prawda, czy tylko przesad

Polecane posty

Gość UUUULEENAHHH

chodzi o prawdopodobienstwo blizniakow. slyszalam ze powtarzaja sie co drugie pokolenie. a teraz: 1) mama mojej mamy czyli babcia miala brata blizniaka 2) tata mojego taty czyli dziadek mial brata blizniaka i co wy na to? blizniaki ze strony i mamy, i taty. ja w ciazy nie jestem, ale planuje i tak sie zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz mieć biźniaki ale nie
musisz...to wcale nie prawda że są co drugie pokolenie...mogą być ale nie muszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi wiadomo na ten temat :-) moja babcia zapowiedział ze na mnie przypadają blizniaki :-) jakoś to obliczyła,a do tego podobna sytuacja-ze strony ojca blizniaki i ze strony matki . Ja jednak urodziłam tylko chłopca,co Ci pisane to bedziesz miała :-) nie wierz w te brednie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonik
znam dziewczynę co jest z bliżniaków ima dwójke swoich bliżniaków,a do tego jest w ciąży z czworaczkami bez kitu.do tego mąż zostawił ją dla innej.koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ze strony mamy są bliźnięta co 2 pokolenie a i u męża są bliżniaki konkretnie teść ma brata bliźniaka. Z tego co wiem to faktycznie są co 2 pokolenie. Jestem obecnie w 35 tygodniu ciąży ale dzidzia jest tylko jedna. Tak że widocznie nie jest to na 100%!!Tez się tak martwiła jak ty jak planowaliśmy dziecko.Bałam się że z dwójką na raz nie poradze sobie. No ale będzie jedna dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonik
a co do tematu to jest duże prawdopodobieństwo że możesz mieć,ale nie koniecznie .a chciałabyś????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpv
ja słyszalam ze prawdopodobienstwo jest wtedy gdy blizniaki sa dwujajowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie dwujajowe
i tylko dwujajowe ze strony matki kobiety! ludzie, zapoznajcie się trochę z biologią... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie przesąd
tylko genetyczne prawdopodobieństwo, tzn. jest to jak najbardziej możliwe ze będziesz miała ciążę bliźniaczą, ale prawdopodobieństwo to nie pewnik, równie dobrze mozesz miec ciąże pojedynczą, ale prawdopodobieństwo wystapienia u ciebie ciąży mnogiej jest większe niz u kobiet które nie mają w rodzinie bliźniąt w linii prostej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUULEENAHHH
no wlasnie - dwujajowe ze strony matki. babcia miala brata blizniaka... wolalabym jedno dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te mamy
Mama mojej mamy miała siostry bliźniaczki(jednojajowe),a mama mojego męża (teściowa) ma siostrę bliźniaczkę (jednojajową). Jestem w ciąży po raz drugi i na szczęście jest jedno :-) pierwsze też było jedno. Myślę,ze jej tzn. teściowej córka ma większe szanse na ciaze bliźniaczą.A moja teściowa i jej siostra bliźniaczka nie mają bliźniąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×