Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiaciorek

FIAT AUTO POLAND - FABRYKA W TYCHACH

Polecane posty

Gość kokota
Nie wiem czy dobrze zrobisz idac do Fiata.Zarobki są ok ale pracownice i to kobiety te stare, to porażka .Stare wredne zgryzliwe krowy,a szczególnie na lakierni zmiana C na podłogowym.Drąg Zieba i Kaczynska Uwaga na te dewoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyszanka
ale poleciałeś(aś) bo bandzie hehe.Mimo wszystko chciałabym sprubować sił.Ale jak narazie cisza,nie chca do mnie zadzwonić...(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metzeler
czy ktos z pracownikow fiata w Tychach moze mi powiedziec czy panda zostaje "przyhamowana"w produkcji czy w Metzeler Piotrkow robia pracownikow w konia chcac sie pozbyc ludzi na nowa produkcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magneti
DOJAZD SZUKAM LUDZI HĘTNYCH NA WSOULNY DOJAZD DO STREFY EKONOMICZNEJ FIAT AUTO POLAND Z OKOLIC MYSZKOWA ZAWIERCIA SIEWIERZA LUB DĄBROWY JA PRACUJE NA 3 ZMIANYW MAGNETI MARELLI MUJ NUMER 604247866

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyszanka
CO ZA ANALFABETYZM!!!!SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tego że gościu jest
nieukiem?!? ważne, że na fiacie wyciąga 2,5 koła a co trzy miechy 3 koła pracując od dzwonka do dzwonka, 8h i ani sekundy więcej a nawet mnie bo na taśmie jest 55 minut przerwy dziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magneti
Tak jestem dyslektykiem czy tam analfabeta, ale przynajmniej mam dobrą pracę a ty taki uczony czy uczona tyszanka (pełno dziś transwestytów) nie możesz jej dostać pisanie nie przeszkadza składać samochodów, więc więcej tolerancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyszanka
odrazu obraza majestatu-życze powodzenia..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiEdZiAnY
oplaca sie jak huj porobi clowiek rok i dostaje kopa w dupe i szukaj czlowieku pracy jak panuje kryzys ludzie omijajcie ta smierdzaca fabryke szerokim lukiem podobno niewolnictwo zniesli ale na fiacie otym nieslyszeli a zwlaszcza pewien kierownik z kacowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiEdZiAnY
to normalne ze sa zwolnienia na fiacie bo jest kryzys ale czemu nie zwolnia paru kierownikow czy technolgow albo ich rodzin tylko czlowieka ktury jest jedynym zywicielem rodziny i mieszka w takim miejscu ze cieszko o prace jak ktos chce popracowac dlurzej nisz rok to musi niezle wlazic kadrze w dupe a tak wogule to to jest zaklad pracy czy kurwa szkola dla idjotow z tym ze pracownicy jako uczniowie sa normalni a kadra jako nauczyciele sa popierdoleni poco sa technolodzy skoro pracownicy musza pisac po 10 pomyslow na rok a potem sa oceniani normalnie paranoja niewiem czy mam sie smiac czy plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiEdZiAnY
ludzie dajcie spokuj !!! Oswiecim w porownaniu do pracy na fiacie no jest jedna rurznica na fiacie niena pryczy tak jak w oswiecimiu bo jakby byly to niema zadnej rurznicy odrazu przepraszam za bledy bo odkad dostalem wymowienie to niewiem co ze sobom zrobic i wszystko mnie wkurwia nawet gramatyke zapomnialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StiVeQ
a w brembo w Dabrowie Górniczej mamy przynusowe bezpłatne od 3-5 dni w miesiącu a logistyka twierdzi że zamówień jest w ch*j a fiat zwiększył swoje zamówienie od wakacji prawie 4 x..:| i komu to wierzyć..:| może firmy chcą się pozbyć pracowników tłumacząc się kryzysem.. sam niewiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafakoralowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafakoralowa
Teraz pracuje w Kablach... w Mikołowie i tak to wszystko czytam to widze że różnicy nie ma oprócz zarobków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie ma różnicy jak
wy w tych śmiesznych kabelkach zarabiacie 1000zł w porywach 1400 jak przepracujecie świątki piątki i niedziele a na fiacie jest 2500zł i nie ma różnicy? a przerwy? a dojazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xbass
W fiacie w Bielsku nieprzyjmuja tylko zwalniaja ale praca jest tam spoko pracowalem tam 2,5 roku i bylem zadowolony. W fiacie w Tychach tez pracowalem wytrzymalem tam 4,5 miesiaca i sie zwolnilem! To jest prawdziwy obóz pracy!! nie dla normalnych ludzi!! nie to co Bielsko. A kasa jak za tą prace jest śmieszna w Bielsku płacą lepije. Takze Tychy odradzam chyba ze ktoś lubi pracować jak robot to prosze bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LESZCZ
Cieszmy sie że FIAT nie zwalnia ludzi , mamy pracę i dobre zarobki . Teraz ci co przyjechali ze wsi do FIATA mogą godnie żyć .ZWIĄZKi się postarały dla robotników o bardzo dobre zarobki.Już nikt nie narzeka tylko , jak widzę z okna biura ......każdy leci biegiem do pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy
co Ty facet pierdolisz!!!!zwiększyli produkcje o ponad 35% więc musimy pracować wydajniej i za jakie pieniądze??!!Praca w niedziele to przegięcie to jedyny dzień w który można wypocząć, my musimy popylać na produkcji a Arlet z resztą tych śmiesznych kierowniczków śmieją się nam prosto w oczy!!!Gdyby nie ten kryzys to wiele osub by się zwolniło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy
I zgadzam się z xbass...to jest obuz pracy!!czasami nie ma nawet kubków aby napić się wody która i tak jest syfska....Kiedy coś się zepsuje i produkcja stoi to potem podkręcają tępo i trzeba to nadrobić...liderzy i kierownicy mają to gdzieś bo łażą bez sensu i piją kawe litrami a przeciętny pracownik wylewa z siebie siódme poty bo im to jest na ręke..,, PLAN PRZEDE WSZYSTKIM,,a jak im się dostanie opierdol z góry to na nas się wyżywają!!Od i cała prawda o pracy w FAP Tychy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka21
gdzie można znaleźć rozkłady przewozu pracowników do Fiata? mieszkam w Mysłowicach. pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka21
autobusów bo nie mogę sobie poradzić. czy 931 staje kolo bramy numer 2? pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłosnik
Są, przyjęcia na okresie próbnym 3 miesiące 11,40zł/godz.+ 15% premii. Nasępna umowa na rok i 12 zetek, soboty wszystkie obowiazkowe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 zetek brutto czy netto
????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłosnik
oczywiście brutto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łe to robota za grosze jak
brutto :o wszędzie dostaniesz teraz 10-15zł do ręki... na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miłośnik
Najlepiej w mailu podaj nr telefonu do siebie, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwent Pol.Śl M-T
Witam! widzę że forum nie jest za często używane ale może uzyskam jakieś odpowiedzi... Czy jest sens składać podanie do fabryki Fiat jeżeli się nie ma za bardzo doświadczenia w produkcji poza praktyką studencka (2-tygodniową :) ) Chodzi mi o etat po którego objęciu będzie mnie stać na elokację do Tychów i zamieszkanie w jakiejś kawalerce... dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezko
ciezko powiedziec, ja tez nie mam doswiadczenia w pracy na produkcji i nie przyjeli mnie, choc mam dobre wyksztalcenie i znajomych na fiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powozowy
A czy w Fiacie jest możliwość pracy tymczasowej ? Wie ktoś do jakiej agencji trzeba się zgłosić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×