Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiaciorek

FIAT AUTO POLAND - FABRYKA W TYCHACH

Polecane posty

Gość Mikachari
Jakie autobusy jeżdża do Tych ogólnie to wiem tylko chodziło mi o taki którym najprościej dojechać do fiata. Próbowałam wejść na ten link ale ankieta tylko migła i skasowało neta ale będę próbować dalej.DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikachari
Chyba zrezygnuje z tych linków bo wszystko się wyłącza ale podjadę z papierami do fiata ale powiedzcie mi która to brama bo podobno jest ich więcej niż jedna. Chyba jesem sierotą jeśli chodzi o załatwienie takich spraw ale ostatni raz przyjmowałam się do pracy w 91 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba obojętnbe na której
bramie zostawisz papierki, ja tylko pamiętam, że babka mnie kiedyś umawiała to wspominała o bramie nr 2... najwyżej sobie tam przedzwon i zapytaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikachari
DZIĘKI za wszystkie informacje.PROSZĘ trzymajcie kciuki żeby udało mi się do was dostać mam nadzieję że się uda bo bardzo mi na tym zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymam kciuki i za Ciebie
i za siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie jest obojętne
na której bramie zostawisz :-0 w gre wchodzi tylko praktycznie brama nr2 (parking autobusowy) , bo ani na br 3, ani na br 5 nie masz szans zostawić, gdyż to są bramy typowo do obsługi ruchu towarowego i nie obsługuje sie interesantów :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak napisałem
że prawdopodobnie na bramie nr 2 więc wyluzuj ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diter
ile aktualnie zarabia sie na fiacie,napiszcie jakie stawki ma nowo przyjety i na co moze liczyc,a takze jak wyglada praca w soboty tzn.czy trzeba przepracowac wszystkie czy tylko część

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
czy we wszystkich firmach na terenie fiata są te same stawki i te same zarobki czy jest to zróżnicowane jeśli chodzi o kobiety. Jeśli możecie to dajcie jakąś konkretną odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie we wszystkich
firmach na Fiacie jest taki sam zarobek, z reguły niższy, a na Fiat Auto Poland S.A. jest to ok 2500zł netto tak trzeba pracować wszystkie soboty, ale za to ma się dodatek co 3 miesiące w wysokości 600zł na przyjęcie nie licz, bo dostają się tam tylko koledzy i psiapsiółki od działu kadr i z nikim innym nie rozmawiają poważnie nawet jak ma bardzo wysokie kwalifikacje ewentualnie znajomi znajomych nawet jakbyś miał/a kilkuletnie udokumentowane doświadczenie produkcyjne i wiele wyróżnień to i tak nie masz szans kadry to firma w firmie i ma swoje widzi mi się nie licz na ulgi bo masz 10 dyplomów i znasz 10 języków Ci w kadrach nie mają ani jednego i nie znają nawet dobrze j.polskiego za to władzę mają, wystarczy i wszystko w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie kochani
Dajcie znać jak wygląda tam rozmowa kwalifikacyjna bo nigdy do tej p[ory takiej nie przechodziłam więc nie mam pojęcia o co mogą akurat u was pytać. Wiem że na necie są różne przykłady pytań ale może jest jakieś specjalne pytanie na które trzeba wiedzieć jak odpowiedzieć. W niektórych firmach są też dodatkowo jakieś testy czy u was też takie są???? Proszę o odpowiedzcie mi to dla mnie sprawa życia i śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamietam jak jeszcze ciezko bylo sie tam dostac. Mojego chlopaka (bylego) nie przyjeli. Potem zakumplowal sie z kims kto tamn pracowal i ten mu zalatwil prace. Moj byly pracuje tam juz kilka lat i zalatwil prace kilku swoim kolegom, a on sam po znajomosci awansowal. ZNAJOMOSCI I TYLE a moj byly to idiota, jak go tam spotkacie to go zjebcie ode mnie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym co napisałaś się zgadzam
tylko po znajomościach się tam idzie dostać! ale podpis masz idiotyczny, nie dziwie Ci się, że z Twój były to idiota - swój do swojego ciągnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikachari
Jak u was odbywają się te rozmowy kwalifikacyjne??????? Jakie tam mogą padać pytania???? Nigdy do tej pory takiej rozmowy nie przechodziłam więc jestem zielona. A jeszcze do mnie doszło że mogą być jakieś testy czy to prawda??????? Jak to w ogóle wygląda. I jeszcze jedno pytanko jak to jest z tymi osobami polecającymi na czym to polega???????? PROSZĘ O ODPOWIEDZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytania padają z prawej i z le
wej a test jest prosty test na schylanie się pod biurko kierownika i test na górę dół no chyba że masz najomości w kadrach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibi77
powiedzcie cos na temat pracy w DELFO,jakie tam sa stawki na godz. i ogolnie jak tam sie pracuje.z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebol
gdzie mogę dowiedzieć się czy busy prywatne Fiata odbierają pracowników w Żorach i gdzie proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbychu
na tym fiacie to OBÓZ PRACY jak ch...... twierdzą że dają możliwość rozwoju zawodowego itd, a tak naprawdę jak tu się rozwijać jak musisz zapierd.... 3 soboty, nawet jakbyś chciał iść sobie do szkoły zaocznie co drugi weekend, to nie pójdziesz bo musisz stawić się do pracy do tego OBOZU... Poza tym twierdzą że dobrze płacą... a proponowali mi na początek 2200 netto... jak według nich to jest dobra płaca to sram na taką pracę, bo za sam telefon miesięcznie to ja płacę średnio 1300zł, a gdzie reszta, mieszkanie, woda, gaz, prąd... Srać na całego fiata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbych żałosny jestes
SKORO CIE STAC ABY PLACIC TAKIE RACHUNKI TO CHYBA MASZ JAKAS WLASNA FIRME CO? ALBO DZWONISZ NA GORACĄ LINIE BUAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IDE TAm
dzisiaj do mnie zadzwonili z fiata na rozmowe hehehe ciekawe jak to bedzie wygadalo aha i mam pytanie czy z ta placa 2200 netto to prawda bo ni ewiem czy si ena to rzucac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda
a po 3 miechach 2500 netto pozwodzenia i miłej pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filiżanka espresso
Ja też jestem już po badaniach jeszcze tylko szkolenie.Jako kobieta to miałam sporo szczęścia ale nie ukrywam że temu szczęściu dopomógł mi mąż...Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raffi
Mam pytanko. Czy ktoś pomógłby mi się dostać do pracy do Fiata?? Jestem z Sosnowca i składałem już tam papiery, ale na razie nic. Odwdzieczę się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak sie odwdzięczysz
zrobisz laske?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .. slyszalem ze na fiacie mozna pracowac w wekendy w magazynach , czy to prawda ? z gory dziki za odp . pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyszanka
Czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć czy są może przyjecia na Fiata?I czy lepiej dzwonić i pytać i może przyjmą,czy lepeij jednak wysłać CV i czekać.Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są przyjęcia a najlepiej
CV na bramie zostawić (nr 2) lub przez kogoś podać a do tego dzwonić, dzwonić i dzwonić i pamiętać, że w pierwszej kolejności przyjmują popleczników działu personalnego, potem kumpli kumpli, znajomych znajomków itd itd i dopiero potem zwykłych szaraków, czyli Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttyszanka
Dzięki za odp,to chyba będe musiała sobie poczekać,papiery juz mam złożone to teraz tylko dzwonienie zostaje heh dzieki jeszcze raz pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×