Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiaciorek

FIAT AUTO POLAND - FABRYKA W TYCHACH

Polecane posty

Gość do agencji pracy tymczasowej
haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perrito
Witam, szukam osób z Dąbrowy Górniczej lub Sosnowca, które mógłbym zabierać autem do Fiata lub z którymi ja mógłbym się zabierać, gdyż koszt transportu dla jednej osoby jest dość duży. Można odezwać się na forum i zostawić swój namiar lub ja zostawiam swoje gg: 6394377 nr tel 500760412

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powozowy
Nie śmiej się, jak nie ma innej możliwości to i praca tymczasowa pasuje.. Ma ktoś jakieś info ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooole
wie ktoś moze cos o przyjęciach do fiata??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
no właśnie tez jestem ciekaw czy są jakieś przyjęcia teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutkanutka
bardzo mnie interesuje praca w tychach na fiacie.naprawde bede wdzieczna za wszelkie informacje,dotyczace zatrudnienia sie w tej fabryce .dziekuje wszystkim za wszelkie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ak4777777
Nie wiecie czy są jakieś przyjęcia na Fabryki Fiata na linie produkcyjną, i czy jeździ ktoś z Jaworzno albo okolic z kim mógł bym się zabierać i oczywiście dopłacam do paliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolnienia
zwolnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry kolega
powiem wam tak, ze na fiacie nie jest wcale tak kolorowo jak to piszą jest 8,80 zł brutto (może teraz już 10zł brutto) ale tak : jeśli jest 10zł brutto to macie 7,70zł do ręki czyli nieco ponad 1200zł a nie 1700 premie są (zalezy czy pracujesz pod pośrednikiem czy normalnie) jak pod pośrednikiem to premia uznaniowa 300zł i to też brutto chyba i wychodzi 244zl na ręke tej premii wiec macie powiedzmy 1550zł wypłaty jeśli jesteś przyjęty/ta pod fiata to masz szeroki socjal tj. wczasy pod grusza, wszelkiego rodzaju dofinansowania, imprezy organizowane przez zakład i przez ten zakład sponsorowane (za darmoche ) imprezy rodzinne (z dzieciakami) premie absencyjną(obecność) premie kwartalną (co 3 miechy) i niewiem jak jest z tym ale w johnsonie macie jeszcze premie od lidera 50zł jak lider widzi ze sie staracie, jeśli zaczynacie od pracy pod pośrednikiem to minimum 3-4 miesięcy musicie przerobic żeby was przyjeli potem jeszcze umowa próbna na 3 miesiące(bez premii goła pensja) a później jak będą was chcieli to na 4 lata umowa czytałem że ponoć maja być zwolnienia o ile już sie nie zaczeły, bo podobno w samym johnsonie 500 osób poleci a w fiacie niewiadomo pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry kolega
powiem wam tak, ze na fiacie nie jest wcale tak kolorowo jak to piszą jest 8,80 zł brutto (może teraz już 10zł brutto) ale tak : jeśli jest 10zł brutto to macie 7,70zł do ręki czyli nieco ponad 1200zł a nie 1700 premie są (zalezy czy pracujesz pod pośrednikiem czy normalnie) jak pod pośrednikiem to premia uznaniowa 300zł i to też brutto chyba i wychodzi 244zl na ręke tej premii wiec macie powiedzmy 1550zł wypłaty jeśli jesteś przyjęty/ta pod fiata to masz szeroki socjal tj. wczasy pod grusza, wszelkiego rodzaju dofinansowania, imprezy organizowane przez zakład i przez ten zakład sponsorowane (za darmoche ) imprezy rodzinne (z dzieciakami) premie absencyjną(obecność) premie kwartalną (co 3 miechy) i niewiem jak jest z tym ale w johnsonie macie jeszcze premie od lidera 50zł jak lider widzi ze sie staracie, jeśli zaczynacie od pracy pod pośrednikiem to minimum 3-4 miesięcy musicie przerobic żeby was przyjeli potem jeszcze umowa próbna na 3 miesiące(bez premii goła pensja) a później jak będą was chcieli to na 4 lata umowa czytałem że ponoć maja być zwolnienia o ile już sie nie zaczeły, bo podobno w samym johnsonie 500 osób poleci a w fiacie niewiadomo pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jo
Czy Fiat ma wolne przed świetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian tychy 28
jest tragedia !!! do końca roku albo w styczniu polowa ludzi do zwolnienia tj.1500 ludzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
witam mam pytanie wziolem odprawę 9 miesiencznom dostałem telefon i mnie przyjęli robię badania ale umowy jeszcze nie dostałem zastanawiam się czy ta umowa będzie na czas nieokreślony i jaka stawka jest wiadomo coś w tej sytuacji ponoć praca będzie na 3 zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy jest jakaś szansa żeby uzyskać numer telefonu do działu kadr w Tychach, Bielsku - Białej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos moze mi powiedziec o ktorej w myslowicach jest rano przewoz na fiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu moja historia .I mojej zony z jednym z przelozonych w lakierni w tychach .|Niestety niewiele braklo i bylk bym kopnol w kalendarz ......czytajcie o goralce i popychaczu z lakierni i mojich klopotach nie wspomnwe o rodzinie ;//............Po dosc dlugiej przerwie gdzie wszystko ucichlo ostatnie 2 dni to sa jakies jaja ;/..Ale i tez przelom juz wiem o co komus chodzi sa 2 opcje wykonczyc lub zastraszyc.A dwa wiem kto najprawdopodobniej za tym stoji dostalem info z bardzo tajemniczego zrodla.Sprawa jest bardzo prosta jest to przelozony mojej zony z b.dużej firmy w TYCHACH przypuszczalem ze cos moze byc na rzeczy ale wczoraj dostalem konkrety.Info jakie dostalem to ze ona i on wiadomo co ;/.Dwa gosc ma hajs i spore znajomosci tu i tu i to on ponoc sie postaral zeby cos tam na mnie zglosic dotyczacego oczywiscie moejej zony.Tylko najciekawsze jest to ze ktos fabrykuje pieknie dowody moj laptop jest kontrolowany od 27.11,2016 malo tego plikki nagrania filmy zostaly zmodyfuikowane np nagle brak dzwiku ktory byl i byl by mojim dowodem w razie czegos na szczescie cos mam na kartach.nawet format kompa nie zdaje egazminu ktosd ma dostep mlo tego modyfuikuje polaczenia wifi w kolo i BT.Ba np wczoraj moj tel lezacy na desce rozdzielczej sam zadzwonil do kolezanki ktora stala obok to nie pierwsze dziwne polaczenie bezdotykowe.Nie wspone o zachowaniu czesci mojego otoczenia..Jestem non stop prowokowany do różnych zachowan ktore widze od 3 dni sa obserwowane z boku przez osoby nie wiem co to instytucja .Osoby te robia takie wstrzyki ze nie da sie funkcjonowac poprawnie.nie wspomne o tym ze jak tylko stane np na stacji pogadac ze znajomymi zaraz jest towarzystwo obok .Wiem tez ze sa osoby ktore dostaly jakies hajsy i prowokuja dziwne akcje jak z sylwestra a wczoraj powtorka z\ rozrywki byla.Teraz wiem po co zona zasypuje mnie sms-am a przez poprzednie 10lat jednego na tydzien nie mogla wystukac.Z jednej strony mnie ktos zabawia a z drugiej atakuje druga osoba wqszystko zgrabnie zaplanowane idealnie zeby ze mnie zrobic jeszcze nie wiem co;/.Za to wiem ze za tym planowaniem stoji ten sam gosc mam nagranie z przed roku jego i zony na korym wyraznie slychac rozmowe z ktorej wynika ze domu sie nie uda zabrac bo to mojej matki.Bo prawda jest taka ze do 8msc wstecz smialo moglem wygrac sprawe o rozwod a teraz z tymi prefabrykatami i pseudo ...... moze byc gorzej..Pisze to bo wczoraj i przedwczoraj znowu cuda sie dzialy z mojim wifi czy np messengerem w telefonie po czym od wczoraj od 10 rano nie mam wogole w domu neta.Niestety nie jestem taki ale musze to zglosic bo mnie zaszczuja zanim zdaze.Nie pisze tego na fazie ani alkoholowej ani innej ..Moja zona wróciła podstępem żeby mi umilic zycie i nazbierac haczykow do sadu.Ba zadalemn jej pytanie czy to prawda z nim i ja to nawet nie zaprzeczyla i tylko ze mi zrobia kolo d...Najgorsze jest w tym to ze sa w to zamieszane osoby ktorym zaufalem ;/..Co tlumaczy dziwne zbiegi okolicznosci i ogolnie kierunek biegu wydarzen ;/.|Mysle ze ktos musi za to zaplacic i sie o to bardzo postaram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziomek wyzej. Idz do psychiatry - diagnoza - schizofrenia paranoidalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, szukam przewozu z pszczyny na fiata? czy jest tu ktos kto by mi pomogl, bo nie potrafie nic znalezc w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiscie zostala zaprponowana stawka 15.60 za godzine plus premie :)jak ty zarabiasz 8.80 na godzine to ty albo niepelnosprawny jestes albo z ukrainy bez obrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 25.10.2007 o 12:06, Gość fiaciorek napisał:

czy warto tam podjąć zatrudnienie? 8,80 brutto na godzine w okresie próbnym + 15% premii, co wychodzi około 1700zł brutto + wszystkie soboty robocze płatne 100% + gigantyczny pakiet socjalny, wycieczki, bony i inne ciulstwa jak to w fabrykach 😮 warto tam pracować na produkcji??

Witam. Jaki jest ten pakiet socjalny i w jakich kwotach? Wczasy pod grusza? Czy jakieś dofinansowanie do kolonii dla dzieci?. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×