Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takatamsobiedziewczyna

wniosek o rozwiazanie umowy za porozumieniem

Polecane posty

Gość takatamsobiedziewczyna

stron. zlozylam taki wniosek u pracodawcy ze chce rozwiazac z dniem ..............za porozumieniem stron umowe o prace na stanowisku takim i takim zawaarta w dniu................ i moj podpis czy oprocz tego jeszcze musze cos podpisywac czy to wystarczy ? a jesli tak to czy oni sami mnie powiadomia kiedy mam przyjsc zy musze zrobic to sama? obecnie wykorzystuje urlop ktory mi pozostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a porozumiałaś się faktycznie przed złożeniem tego podania?? czy uznałaś że wystarczy złożyć takie podanie i będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamsobiedziewczyna
rozmawialam z kierownikiem a potem z dyrektorem zgodzili sie kazali napisac takie pimo i wybrac urlop ktory mi przysluguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko ok :) jeżeli ten urlop starczy ci na cały okres wypowiedzenia (2 tyg jak sądzę) to nic nie musisz robić. jeżeli nie - w pozostałe dni przychodzisz do pracy lub bierzesz L4 potem tylko dostaniesz świadectwo pracy (możesz się umówić na odbiór albo ci wyślą pocztą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamsobiedziewczyna
ok dzieki za info . jestem w tym zielona nigdy nie bylam w takiej sytuacji. a czy na swiadectwie pracy pisza powod rozwiazania umowy? ja nie mam obecnie zadnej pracy ale niestety warunki w tej pracy z ktorej rezygnuje byly fatalne tzn totalny brak porozumienia z kierownikeim. wczesniej przez 5 lat pracowalam z kims innym i bylo ok natomiast nowy kierownik to po prostu szkoda gadac tak naprawde nie czulam ze jest moim kierownikiem zero jakichkolwiek ustalen niby nic nie wymagal nigdy mi bezposrenio nie mowil ze cos nie tak a potem dowiedzialam sie ze donosil na mnie dyrektorowi .normalnie szok!!!! poza tym jeden poletat byl caly czas wolny od prawie roku bo jeden pracownik odszedl a kier ne zatrudnil nikogo nowego wiec caly ciezar spoczywal na mnie a byla to praca odpowiedzialan bo pod opieka mialam dzieci. zreszta czuje ze o to kier chodzio zebym sama zrezygnowala moze ma juz kogos na to miejsce. co prawda to tylko pol etatu i warunki finansowe nie za ciekawe ale w dzisiejszych czasach gdy trudno o prace na pewno sie szybko ktos chetny znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszą tylko tyle że za porozumieniem stron :) powodzenia w poszukiwaniach nowej lepszej zatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamsobiedziewczyna
dzieki :-) wiem ze nie bedzie latwo bo jestem po pedagogice a pedagogow to dzis jest caly multum ale wierze ze bedzie dobrze. choc szczerze mowiac to wolalaby nie w zawodzie pracowac np gdzies w biurze tylko nie majac kwalifikacji to raczej nigdzie mnie nie przyjma no i znajomosci tez nie mam. moze do jakiejs szkly polcealnej sie wybiore ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×