Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

takaONA26

prezenty ??? planujecie juz co kupic?

Polecane posty

Gość LeśnySłodziaczek
Ja już kupilam jeden prezent mojemu Ukochanemu :) http://merlin.pl/frontend/browse/product/2,424302.html Kupiłam mu to bo on się interesuje dziejami Auschwitz. Mam nadzieję,że wytrzymam, żeby mu tego nie dac przed Gwiazdką :P Wolę zacząć już kupować prezenty bo potem mi pieniędzy nie starczy tak na ostatnią chwilę :P Od czasu do czasu kupię jakiś prezent i do Gwiazfki się uzbiera komplet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeśnySłodziaczek
A tam gówno, znowu źle, coś jest zjebane, w każdym bądź razie tam nie ma spacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak dla innych to jeszcze 2
miesiące... ale jak trzeba kupic prezenty mamie bratu(10lat) siostrze(6lat) tesciowej tesciowi szwagrowi szwagierce ich synkowi 2szwagrowi 2szwagierce ich dwóm córkom(11lat i 15lat) mojemu męzowi naszej kochanej córeczce no i dla męza i dla ćóreczki kupuje sama reszte wspólnie... staram sie kupowac nie drogie rzeczy po ok 30-50zł ale to i tak wychodzi kupa kasy :O na swięta odkladam juz od sierpnia a zaczynam kupowac pod koneic listopada :) lubie przemyslec i kupic cos trafionego choc nigdy niewiem co komu kupic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeśnySłodziaczek
Ja na szczeście musze tylko coś kupić Mamie, Chłopakowi, Siostrze i Tacie bo resztę prezentów dla rodziny kupujemy jakby wpólnie czyli kupuje moja Mama :P :P Poza tym ja lubię rysować więc jak nic nie możemy wymyślić to coś komuś moge narysować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanie do wszystkich a forum jakiś czas temu pewna dziewczyna oferowała kosmetyki avonu plus jakies próbki. Czy ktoś zamawiał u niej te kosmetyki jej mail to katarzyna1000@amorki.p l prosze o odpowiedz jest to dla mnie bardzo ważne! najepiej piszcia na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _bez czarnego tym razem_
Ja narazie mam prezent kupiony dla mojego faceta na mikołajki. Na gwiazde juz wiem co, ale jeszcze nie kupiłam- dobra golarka. Dla brata tez wiem co- sam mi dał pomysł- jakis oryginalny raperski pasek do spodni (gdzie takie dostac??), babci jakis chyba kosmetyk z zapachem zielonego jabłuszka (uwielbiaaa go, macie jakies pomysły?) no i rodzice to wielka niewiadoma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już kupiłam prezent na 6 grudnia dla mojego 2 letniego synka:)-książeczki i kolorowanki z naklejkami i na Boże Narodzenie tez już mu kupiłam -kolejkę!!!!!jeszcze reszta rodzinki mi została... pomartwię sie później, najważniejsze że najważniejszy członek rodziny już ma prezenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaa
Hej, ja dzis znalazlam fajny sklep z roznymi markowymi rzeczami dla facetow: http://www.galante.pl Kupilam mojemy szal jedwabny i portfel. Duzy wybor, ceny dobre w porownaniu z konkurencja no i towar wyglada pierwsza klasa (zreszta same znane marki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu facetowi kupie chyba zegarek (o ile do swiat sam sobie nie kupi) dziecku moze narty i gogle reszcie rodziny od kilku lat nie kupuje prezentow - wplacam za to jakas kwote na hospicjum dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilek
Neciara - fajne. A to jest na wysylke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze what
ej! a co to za numer? przeciez tichbo to kawa. oni maja i inne produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizuteria na prezent
zapraszam, na haslo FORUM KAFETERIA -10% ZNIZKI I przesyłka gratis!! www.zyta.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardamonka34
Ja ide na zakupy do Factory wrocławskiego, dzieciom planuje kupic cos do ubrania i jakies zabawki, natomiast dla meza koszule i elegancki krawat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Creat 009
chlopakowi kupie malutkie drzewko bonsai- w kwiaciarni widzialam za 60 zl i do tego ksiazke- poradnik o bonsai za jakies 30 zl Mamie chce kupic mp3 bo jej sie marzy- w gazetce z hipermarketu byla za 90 zl A reszcie rodziny nie kupuje nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalej
ja tez bylem zdziwony. poszukalam na tej stronie z posciela i oni maja sklepy w realu!!! szoking, ze kawa ma takie odjechane rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia78
a ja sobie napisalam list do mikolaja z ich strony :D mam nadzieje ,ze moj mikolaj to odbierze :D robiliscie kiedys cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_aa
Ja robiłam, odpisali mi nawet :) Kiedyś, w dzieciństwie. Odpowiedź przyszła w kwietniu. Ale to miłe. Już mam prezenty dla mamy - bluzka z Mango i szminka lasting finish. Dla siostry zamówię z netu taką śmieszną, ręcznie szytą poduszkę. Ale to po wypłacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcziak
ja zaplanowalam narazie prezent tylko dla mamy, kupie jej sliczny telefon Lg Shine, bedzie to tez prezent na urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjj
ej, a o co chodzi z tym listem do mikolaja "z ich strony"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu11
Na prezent fajne różności znajdziecie na www.artmixer.pl Myślę, że oryginalniej niż kosmetyki w koszyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×