Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość GETIN TOO
a co do reklam - zawsze możesz przełączyć na inny kanał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie!!!! pomyliłes forum!!!! Bo tu wcale nie chodzi o produkty bankowe!! ;););)::) To do getin to guano! ;) (ale chyba miało byc \"gowno\") hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ze wiesz cos na temat pracy w tym banku, jak tak to smialo pisz co wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich bardzo serdecznie :-) Ojjj się naczytałem od początku do samego końca ;-) Trudno to wszystko od razu ogarnąć ale o dziwo jestem spokojniejszy... A czego się tyczy mój obecny spokój? Otóż i ja aplikuję/aplikowałem do GB, była rozmowa tel, było spotkanie z dwoma bardzo sympatycznymi Paniami od rekrutacji i było też spotkanie z Dyrektorem. Wszytko się niestety \\\"obiło\\\" o proponowane przeze mnie wynagrodzenie, gdyż zapronowałem daną kwotę i powiedziałem, że mniejsza niestety w \\\"grę nie wchodzi\\\" (pracuję w trzecim z kolei Banku), gdyż nie dopuszczę do tego by status finansowy mojej rodziny i mój się pogorszył. Nie przeczę - jestem bardzo zainteresowany pracą w GB ale już chyba straciłem nadzieję, tym bardziej po przeczytaniu wszystkich powyższych postów a to dlatego, że sugerowane przez Was wynagrodzenie jakim GB \\\"uracza\\\" swoich pracowników jest o dobrych kilkaset złotych mniejsze aniżeli zaproponowane przeze mnie. Co prawda Pan Dyrektor powiedział iż zostanie wysłany przez Niego wniosek celem akceptacji moich warunków finansowych ale szczerze wątpię po tym wszystkim co przeczytałem powyżej żeby zostało to zaakceptowane :-) GB miał się odezwać na początku tego tygodnia a mamy już w końcu czwartek, więc chyba \\\"musztarda po obiedzie\\\", a szkoda... Pozdrawiam gorąco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich bardzo serdecznie :-) Ojjj się naczytałem od początku do samego końca ;-) Trudno to wszystko od razu ogarnąć ale o dziwo jestem spokojniejszy... A czego się tyczy mój obecny spokój? Otóż i ja aplikuję/aplikowałem do GB, była rozmowa tel, było spotkanie z dwoma bardzo sympatycznymi Paniami od rekrutacji i było też spotkanie z Dyrektorem. Wszytko się niestety "obiło" o proponowane przeze mnie wynagrodzenie, gdyż zapronowałem daną kwotę i powiedziałem, że mniejsza niestety w "grę nie wchodzi" (pracuję w trzecim z kolei Banku), gdyż nie dopuszczę do tego by status finansowy mojej rodziny i mój się pogorszył. Nie przeczę - jestem bardzo zainteresowany pracą w GB ale już chyba straciłem nadzieję, tym bardziej po przeczytaniu wszystkich powyższych postów a to dlatego, że sugerowane przez Was wynagrodzenie jakim GB "uracza" swoich pracowników jest o dobrych kilkaset złotych mniejsze aniżeli zaproponowane przeze mnie. Co prawda Pan Dyrektor powiedział iż zostanie wysłany przez Niego wniosek celem akceptacji moich warunków finansowych ale szczerze wątpię po tym wszystkim co przeczytałem powyżej żeby zostało to zaakceptowane :-) GB miał się odezwać na początku tego tygodnia a mamy już w końcu czwartek, więc chyba "musztarda po obiedzie", a szkoda... Pozdrawiam gorąco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ujmę odpowiedź trochę na opak: Otóż proponując mojej strony 3200 brutto usłyszałem iż kwota ta mieści się już w tzw. \"widełkach\" managerskich. Toteż \"spuściłem\" trochę z tonu, choć to i tak jak mniemam okazuję się zbyt wysoką kwotą jaką GB byłby w stanie mi zapłacić. A dodając jeszcze do mojego poprzedniego posta to i tak w pewnym sensie jestem na \"+\", gdyż nigdy dość nowych doświadczeń! Pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze w ramach didaskaliów... Z pewnością zbyt dużo oczekiwałem po propozycji dla mnie w kontekście obecnie uzyskiwanych przeze mnie zarobków i to nie dlatego, że nie zasługuję na więcej, bo każdy z nas zasługuje na krocie jeśli tylko będzie dawał 100% ze swoich możliwości, a dlatego iż (gdybam) polityka firmy jest taka a nie inna i prawdopodobnie większość pracowników właśnie rozpoczyna swoją przygodę z bankowością, ba nawet co dopiero rozpoczyna swoje życie zawodowe i dla tych osób 1200 PLN netto (przykładowo) na tzw. \"dobry początek\" to na prawdę porządna zaliczka. Wiem co mówie, bo gdy ja rozpoczynałem swoją prace w pierwszym Banku otrzymałem pierwszą pensję w wyskości niespełna 1000 PLN i byłem prze szczęśliwy. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E to pierdzielą trochę 3200 menedżer hehehehe Ale fakt faktem na początek tyle nie dostaniesz... Jedynie co to premią możesz nieźle nadrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina, jak sprawy się mają u ciebie? zadzwonili do ciebie? bo do mnie niestety jeszcze nie, i tak się zastanawiam, że chyba im powiedziałam , że za duże chce wynagrodzenie - no ale w sumie to może być jeszcze do negocjacji ..... ale tak czy inaczej, jeżeli jutro nie zadzwonią to sama do nich zadzwonię ..... bo już dłużej czekać NIE MOGĘ!!!!! arala*** - a do ciebie już dzwonili? pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arala***
:) dzis po poludniu dzwonila do mnie Pani z Getinu z "zaproszeniem" do pracy w jej zespole :):) takze radoche mam nieziemska ;) umowiona jestem z nia w przyszlym tygodniu na dokladniejsze omowienie wszystkiego, takze spraw finansowych. I tak z ciekawosci dziewczyny ile powiedzialyscie,ze chcialybyscie zarabiac?bo w zasadzie podczas wczesniejszej rozmowy z dyrektorem ta kwestia nie byla poruszana i chcialabym sie mniej wiecej zorientowac w tej kwestii,zeby zaproponowac jakas rozsadna kwote. ika_extra a ile kazali Ci czekac na odpowiedz? jezeli ten termin tygodnia czy dwoch jeszcze nie minal to nie ma co panikowac,mozliwe ze jeszcze przeprowadzaja z kims rozmowy.W kazdym razie badz dobrej mysli :) ja w kazdym razie trzymam kciuki :):) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonili.... a własciewie dzwonił Pan Dyrektor....ufff. Prace zaczynam 25 marca Ika trzymam kciuki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arala Ja powiedzialam, ze chce 2000 zl "na reke".... jednak oni oczekuja odpowiedzi jak ma byc podstawa i jaka premia... Na poczatek mam dostac 1400zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina, termin mija w poniedziałe, ale ja chyba dzisiaj zadzwonię bo już nie wytrzymam ...... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arala***
ewelinakoko no to swietnie, gratuluje:D:D ika_extra jesli termin do kiedy maja sie odezwac mija w poniedzialek to moze wstrzymaj sie jeszcze do tego czasu...? moze jeszcze Ewelina napisze czy do niej dzwonili przed czasem czy tak na "ostatnia chwile"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arala***
aha ewelinakoko ten 1400zl to brutto czy netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1400 netto ja czekalam tydzien Ika, arala napiszcie ile im powiedzialyscie jesli chodzi o zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arala***
ewelinakoko podczas rozmowy z Dyrektorem kwestia finansow nie byla poruszana, dopiero teraz jak juz jest konkretna propozycja pracy beda omawiane szczegoly. Jedynie podczas tej pierwszej rozmowy z kadrami padlo pytanie o zarobi to powiedzialam ze w granicach 1700-1500 brutto, Pani to sobie zanotowala i tyle, wiecej na ten temat nie bylo rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie za kazdym razem pytano jakie sa moje oczekiwania finansowe.... Na ostatniej rozmowie głownie chodzilo o dogadanie odnosnie poczatkowego wynagrodzenia i chyba podstawy, poznie to juz wszystko zalezy ode mnie..... w zaleznosci na jakim poziomie bede realizowala plan. Gosciu z ktorym rozmawialam powiedzial, ze spokojnie 2000zl mozna wyciagnac. Dali mi do zrozumienia, o czym z reszta doskonale wiedzialam, ze na poczatek oczywiscie nie dostane 2000 na stanowisko na ktore aplikowalam. Do pracujacych w Getinie... Napiszcie prosze jak wyglądaja poczatki w tym banku... po jakim czasie wyjezdza sie do Katowic, czy przed wyjazdem sa jakies egzaminy z wiedzy? Na jaka czesc "teorii" klada duzy nacisk, tzn co w szczegolnosci musze znac jak tabliczke mnozenia?? Z gory dziekuje za odpowiedz! pozdrawia! Ika cały czas trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arala***
ewelinakoko a mozesz powiedziec dokladnie na jakim stanowisku bedziesz pracowac:)? i czy podpisujesz umowe o prace czy umowe zlecenie? i tak teraz sie zastanawiam czy w Getinie czesto praktykowane jest zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, bo tak przegladajac oferty pracy nie wszedzie bylo zaznaczone,ze praca na podstawie umowy o prace....ale to juz chyba bardziej pytanko do GETINA czy edzidzika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arala***
aaa no i GETIN TOO tez chyba bedzie potrafil sie w tej sprawie wypowiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umowa na okres probny (3 miesiace). Nie orientuje sie co do tych umow, wydaje mi sie, ze jest to normalna umowa tak jak o prace na okres 3 miesiecy (probny) W poprzednich pracach poczatkowa mialam umowe zlecenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NoMatterWho do jakiego miasta lub regionu aplikowałeś?? Z tego co wiem to w wielkopolsce wlasnie poszukuja menedzerow......aa pytam z ciekawosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Getin moze Ty wiesz jak jest z tymi umowami?? Na poczatku calego postu jakos tak bardziej chciales dzielic sie wiedza na temat banku..... a teraz takie krotkie i malo konkretne wypowiedzi.... Pozdrawiam Serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×