Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość NoMatterWhat
Region pozostanie znakiem zapytania Ewelino :-) A co do tzw. "newsów" w sprawie mojej osoby to rzeczywiście jak się okazało moje wymagania finansowe były zbyt wygórowane jak na stanowisko Doradcy ale zapytano mnie czy nie chciałbym aplikować na stanowiska managera (czy menedżera - jak wolicie). Z racji, że podczas wcześniejszych rozmów wyraźnie zaznaczałem, że w przyszłości aplikowałbym na takie stanowisko, wyraziłem jeszcze raz taką chęć bardziej zdecydowanie. Podobno przedemną jeszcze jedna rozmowa ale czy do niej dojdzie - czas pokaże. Jestem gotów na nią bądź co bądź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arala***
ewelinakoko moze Getin z racji tego, ze pracuje w GB nie moze sie wypowiadac na temat rodzajow zawieranych umow na konkretnych stanowiskach i daltego przemilcza temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja byłam na rozmowie to powiedziano mi, że jest to umowa o prace - najpierw okres próbny na 3 miesiące, później na czas nieokreślony. co do szkoleń - najpierw się jest w placówce przez 2 tyg na przeszkolenie które kończy się egzaminem pozwalającym jechać na szkolenie na dwa tyg do katowic - przynajmniej mi tak Pan rekrutujący powiedział na ost. rozmowie. a kwestia wynagrodzenia była poruszana na każdej z moich rozmów dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków - mam nadzieję, że pomoże!!! :-D pozdrowionka :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arala***
hehe no pewnie,ze sie niedlugo wszystkiego dowiemy:) a ciekawa jestem co w sytuacji,gdy po tych 2 tygodniach w placowce nie zaliczy sie tego egzaminu...nie puszczaja na szkolenie do KAtosow czy jak :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arala***
moze jeszcze ktos sie wlaczy do dyskusji i nam odpowie na te drobne pytanka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina, arala - rozumiem, ze ciekawe jestescie co \"by bylo gdyby\", co dotyczy tego \"oblania\" tzw. egzaminu ale sądzę (bo pewności absolutnie nie mam), że to test składający się z kilkudziesięciu pytań na temat oferty i systemu/ów GB etc, więc wszystko jest na spokojnie do nauczenia. Po co się martwić na zapas dziewczyny? Na pewno przejdziecie ten etap \"w cuglach\" :) Powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arala***
NoMatterWho moze nie tyle,ze sie tym juz teraz martwie tylko to zwykla ciekawosc "co bedzie gdyby to a tamto" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanillka26
GETIN chciałabym się doradzic w pewnej kwestii, jakiś czas temu przeszłam wszystkie etapy rozmowy na menadżera placówki w jednym z większych miast nie zastanawiając się długo zawołałam 3800 brutto, zgodzili sie bez mrugnięcia okiem, ale oferty nie mogłam przyjąć, ze względu na zobowiązania wobec ówczesnego pracodawcy, teraz jestem już wolna i mogę podjąc pewne kroki. Powiedz jakie są zarobki menadżerów, ile realnie można zarobić, podstawa? premia? Z góry dziękuję za każdą informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanillka26
i jeszcze jedno czy menedżer ma jakiś elastyczny czas pracy czy sztywno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GETIN TOO
Vanilka - co Twoim zdaniem oznacza sztywny czas pracy? W GB nie ma takiego pojęcia jak elastyczny czas pracy... 3800? No to tak w normie - jak na menadżera zawołałaś! Rzecz jest do przyjęcia... W GB są oficjalne godziny pracy i nieoficjalne godziny pracy...Hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GETIN TOO
A menadżer ma zawsze (niezależnie, czy jest w pracy 8 - czy więcej godzin ) 8 godzin... W harmonogramie... Rzeczywistość bywa (przeważnie) inna. A jeżeli chodzi o zarobki - jak mas fajny zespół - ludzi, którym się chce - to spoko możesz miesięcznie wyciągnąć "na rękę" ok 4500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanillka26
Dzięki za informację, a z tym elastycznym czasem pracy to chodziło mi o to, że np jednego dnia jestem 6 godzin drugiego 10, jednego dnia przychodzę o 9.00 drugięgo o 8.00 itp. Myślałam że jako kierownik placówki ten czas pracy jest tzw. nienormowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanillka26
Pytanie do "Getin" Dlaczego uważasz, że GETIN TOO ma słaby zespół, Twoim zdaniem te 4500 "na rękę" to nie jest jeszcze górna granica? Aha jaki udział ma w tym pensja stała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do górnej granicy to jeszcze baaaaardzo daleko ;) Konkretnych informacji typu jaka część to podstawa nie podam i GETIN TOO chyba się ze mną w tym zgodzi. To raczej tajne informacje ;) Jedynie powiem że premią można powielić podstawę :) Ale musisz mieć dobrych ludzi. To podstawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka+-
Witam wszystkich. Mam pytanie. Jak wygląda dokładnie rekrutacja na stanowisko menedżera oddziału? Jestem po pierwszej (wstępnej) rozmowie z dyrektorem. Słyszałam, że druga rozmowa trwa ok. 2-3 godzin. Czego mogę się spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka+-
A może jakieś szczegóły? Nigdy nie byłam na AC, wiem tylko z teorii jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I praktyce tak samo - nie da sie powiedzieć jak to wygląda bo każde AC może być inne - ale będą Cie wałkować ze wszystkim co jak dlaczego itd. Dlaczego taki kierunek a nie inny, temat pracy magisterskiej, co by było gdyby... takie tam farmazony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka+-
Dziękuję bardzo Getin. Chciałabym już to mieć za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciamała
Getin - byłam na tej rozmowie... Nawet było spoko! Trochę się wystraszyłam tego spotkania po tym Twoim stwierdzeniu, że jednak mogę mieć ciężko. Ale nie było tak źle. Pani menadżer sympatyczna, na początku skutecznie rozładowała mojego max stresa. Fajnie nam się gadało. Tylko chyba strasznie młoda ta babeczka...Albo tak wygląda... Ogólne wrażenie - bardzo pozytywne. Mam nadzieję, że mnie tam przyjmą - bo widać (jak zdążyłam zaobserwować czekając na rozmowę) - ekipa tam jest niezła! Zwłaszcza chłopaki... Getin - trzymaj kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arala***
ewelinakoko a na jakim stanowisku masz pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arala***
ewelinakoko hmmm może od czasu do czasu dostaniesz jakas liste ludzi do obdzwonienia,ale tak to chyba bedziesz glownie miala bezposredni kontakt z klientami...przynajmniej takie moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arala mam nadzieje, ze nie bedzie to moje glowne zadanie w tej pracy... Ika i jak tam?? dzwonili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arala***
no wlasnie Ika jak tam? odezwali sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×