Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Małgosia..25

zaklęcia miłosne - dla samotnych

Polecane posty

Gość Małgosia..25

Mimo iż jestem obecnie w szczęsliwym związku, pamiętam czasy swojej samotności i desperackie (tak, tak) próby zmiany tego stanu. Próbowałam kilku sposobów i podzielę się z wami nimi... Pierwszy. Zasada Feng Shui. Prawy kąt naprzeciwko drzwi odpowiada za sprawy sercowe. Powinien tam być porządek. Ja zawsze miałam tam kosz na śmieci i może to coś wyjaśnia ;) Drugi. W tym właśnie kącie zapalenie 2 czerwonych świec, siedzenie przy nich i skupianie się nad tym czego chcemy (miłość). U mnie zadziałało. Po 2 takich zabiegach poznałam fajnego faceta (chociaż nie tego obecnego). Trzeci. Dla nieszczęsliwie zakochanych. Zapisanie Jego imienia na kartce. Wpatrywanie się w nią i powtarzanie "zadzwoń", lub "przyjdź", długo... po czym wyrzucenie kartki przez lewe ramię. U mnie nie zadziałało - chłopak nie zadzwonił. Czwarty. Zapisanie na kartce szczerze najgłebszego pragnienia serca. Kładziemy w pełni księzyca kartkę pod poduszkę i spimy. Następnego dnia wyrzucamy kartkę. U mnie się sprawdziło. Piąty. Trochę obrzydliwy. Wrzucić odrobinę spiłowanego paznokcia do kawy ukochanego. Bałam i boję się to zrobić, ponieważ słyszałam że Jego miłość może stać się obsesyjna i jedna dziewczyna która mi to opowiadała - żałuje że to zrobiła, bo facet nie chce odpuścić, a ona już go nie kocha. Wszystko oczywiście może być przypadkiem. :) Ale nie szkodzi próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaska.80
ten ostatni sposób to czarna magia, nie radze probowac. sama kiedys tego spróbowałam (troche inny sposób,ale rowniez oparty na czarnej magii), facet faktycznie zaczął mną się strasznie interesować, szaleć za mną. miałam naprawde dosyć bo był natarczywy, potrafił dzwonić w środku nocy do mojego domu i mowić że kocha. minęło już ponad 10 lat od tego mojego wybryku, owy mężczyzna ma już zone i dwojkę dzieci, ale do tej pory zdażamu się wysłać smsa, jak bardzo mnie pragnie, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurski chlopak*
piaty sposob jest troche nie tak: wg starego ruskiego przepisu, malenka kropla krwi miesiecznej dodana do czerwonego hiszpanskiego wina ciezkiego i slodkiego, sposob niezwykle skuteczny wyprobowany przez metrese krola francuskiego Ludwika XV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejnaaaaaa
Hehe:) spróbujemy, zobaczymy. Na razie jestem sama, więc nie omieszkam wypróbować drugiego i czwartego sposobu;) Może jak raz się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicca
Wszystkich swoich facetów karmiłam swoja krwią. To otwiera kanały , które mogę otwierać jeśli chcę. Zalezność , która nigdy nie mija . Hmmm zapomnialam już, że potrafię te i inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdglskdfjsdklfjhsdlkfj
a czy zamiast kawy moze byc jakis inny napoj? Bo moj chlopak kawy nie pije:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magiazakleciaczary.bloog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tego pana od bloga z urokiem miłosnym art1986@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powyzej to oszust artur, uwazajcie na niego, bo naciaga ludzi na sumy od150 do 300zl, kaze wysylac w kopercie pieniadze, urywa nastepnie kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam ze spetania u Marka Piśkiewicza na Górczewskiej w Warszawie, robił to spetanie u niego w domu w mojej obecności, oczywiście okazało się kompletnym fiaskiem, efekt miał byc do miesiaca czasu, oczywiscie przekonal mnie, zebym jeszcze poczekała, bo faecet ma jakies problemy i zaklinanie przyspieszy efekt, zgodziłam się, tak własnie staracilam 900zł, 500 spetanie i zaklinanie 400. poprzedni temat na gazecie zgłosił do usuniecia, ale ja tak tego nie zostawię i mam zamiar pisac o nim prawde wszedzie,gdzie sie da, zeby nikogo wiecej na swoje gierki nie nabrał. A tak nawiasem to odmawia modlitwe ściegnieta z internetu, tylko przetlumaczyl na jezyk polski. Przyzywa ducha blakajacego sie po dnie piekla,ktory nigdy nie siegnie nieba. Znałazłam go na gumtree, pisze, że jest ekspertem od Voodu, a tak naparwde naczytał sie troche w sieci i połaczyl rytuały, ale nawet nie doczytal, ze na przywołanie czarnych swiec sie nie uzywa, na forach z czego pisali na gazecie, poleca go jego chłopak Michal o mailu mich.kowalski@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 wiek a Wy we wrozki wierzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astrid_st
Witajcie. Jeżeli ktoś chciałby się dowiedzieć coś więcej na temat Magii i zaklęć zapraszam do siebie. Pamiętajcie by poradzić się kogoś doświadczonego przed praktykowaniem Magii, bo zle rzucone zaklęcie czy urok może obrócić się przeciwko nam, tym bardziej jeżeli działamy w złej wierze. Służę radą dla wszystkich zainteresowanych Magią. Pozdrawiam Astrid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No I tak...co wy baby wyprawiacie?!?Qrwa!!! Ja poznalem taka jedna ktora nie zrobila na mnie zadnego wrazenia.Potem byly kawy...duzo kaw...zupelnie stracilem dla niej glowe!!! Wiele dla niej poswiecilem a ona mnie teraz nie chce...a ja wciaz ja kocham I nie chce przejsc :((( jak mozecie sie bawic czyimis uczuciami?!?...do autorki-teraz podaj mi jakis przepis na odtrutke zeby mi przeszlo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Czy ma ktoś namiary na rytualiste Nefftera ?  Podobno Neffter cuda robi- w najbardziej beznadziejnych przypadkach nawet. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Ja mam. neffter.ezoteryka@gmail.com. a to jego strona http://www.astrologiawrozby.pl/. Powodzenia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Magiczne rytuały znajdziesz na stronie marcintarot.pl. To właśnie dzięki nim obecnie jestem w szczęśliwym związku i rzeczywiście mogę powiedzieć, że to coś wyjątkowego i efektywność rytuałów jest niezwykle zaskakująca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Ja również korzystałam z nefftera i jest super. Poza tym zawsze pomaga doradzi nawet po rytuale bez problemów pisałam o porade i zawsze doradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 15:30, Gość Małgosia..25 napisał:

Mimo iż jestem obecnie w szczęsliwym związku, pamiętam czasy swojej samotności i desperackie (tak, tak) próby zmiany tego stanu. Próbowałam kilku sposobów i podzielę się z wami nimi... Pierwszy. Zasada Feng Shui. Prawy kąt naprzeciwko drzwi odpowiada za sprawy sercowe. Powinien tam być porządek. Ja zawsze miałam tam kosz na śmieci i może to coś wyjaśnia ;) Drugi. W tym właśnie kącie zapalenie 2 czerwonych świec, siedzenie przy nich i skupianie się nad tym czego chcemy (miłość). U mnie zadziałało. Po 2 takich zabiegach poznałam fajnego faceta (chociaż nie tego obecnego). Trzeci. Dla nieszczęsliwie zakochanych. Zapisanie Jego imienia na kartce. Wpatrywanie się w nią i powtarzanie "zadzwoń", lub "przyjdź", długo... po czym wyrzucenie kartki przez lewe ramię. U mnie nie zadziałało - chłopak nie zadzwonił. Czwarty. Zapisanie na kartce szczerze najgłebszego pragnienia serca. Kładziemy w pełni księzyca kartkę pod poduszkę i spimy. Następnego dnia wyrzucamy kartkę. U mnie się sprawdziło. Piąty. Trochę obrzydliwy. Wrzucić odrobinę spiłowanego paznokcia do kawy ukochanego. Bałam i boję się to zrobić, ponieważ słyszałam że Jego miłość może stać się obsesyjna i jedna dziewczyna która mi to opowiadała - żałuje że to zrobiła, bo facet nie chce odpuścić, a ona już go nie kocha. Wszystko oczywiście może być przypadkiem. :) Ale nie szkodzi próbować.

Super, też chyba spróbuję, a działa to też jak to robi chłopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A piąty sposób działa jeśli tylko jedna osoba kocha drugą? ja mam straszną sytuacje, sam nie wiem czy dziewczyna mnie kocha niby tak a jednak coś nie za bardzo mi to pokazuje. I czy to na pewno bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś :D

Też myślałem takie coś wypróbować ale boje się że to niebezpieczne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A Gracjelle vel Amelie ktos zna??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opowiem  o mojej sytuacji, zaszłam  ciąże i mój facet mnie zostawił. Wypiął się byłam załamana, nie byłam stanie tego ogarnąć, przestraszona. Nie wwiem czy przeznaczenie czy ślepy los mnie przyciągnął do Syllio Mana. Najpierw sprawdził w kartach co pokazują, potem odprawił rytuał. Nie wiem jak to się stało, ale jakby mój partner dostał olśnienia. Wrócił przepraszał i jest teraz wspaniałym ojcem. Wiem, że nie u kaażdego magia zadziała - nie wiem od czego to zależy. U mnie zadziałała i jestem szczęśliwą mamą i żoną.  Ja mogę podziękować Syllio i całej pozytywnej energii którą mnie otoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałabym być do końca życia nieszczęśliwie zakochana niż zmusić kogoś podstępem lub przymusem do bycia ze mną. Jeśli ktoś nie widzi szczęścia u naszego boku to pozwólmy mu znaleźć go z kimś innym. Nic na siłę. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2014 o 19:51, Gość gość napisał:

Korzystałam ze spetania u Marka Piśkiewicza na Górczewskiej w Warszawie, robił to spetanie u niego w domu w mojej obecności, oczywiście okazało się kompletnym fiaskiem, efekt miał byc do miesiaca czasu, oczywiscie przekonal mnie, zebym jeszcze poczekała, bo faecet ma jakies problemy i zaklinanie przyspieszy efekt, zgodziłam się, tak własnie staracilam 900zł, 500 spetanie i zaklinanie 400. poprzedni temat na gazecie zgłosił do usuniecia, ale ja tak tego nie zostawię i mam zamiar pisac o nim prawde wszedzie,gdzie sie da, zeby nikogo wiecej na swoje gierki nie nabrał. A tak nawiasem to odmawia modlitwe ściegnieta z internetu, tylko przetlumaczyl na jezyk polski. Przyzywa ducha blakajacego sie po dnie piekla,ktory nigdy nie siegnie nieba. Znałazłam go na gumtree, pisze, że jest ekspertem od Voodu, a tak naparwde naczytał sie troche w sieci i połaczyl rytuały, ale nawet nie doczytal, ze na przywołanie czarnych swiec sie nie uzywa, na forach z czego pisali na gazecie, poleca go jego chłopak Michal o mailu mich.kowalski@o2.pl

Eee, to jest dobre! 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
16 minut temu, Electra napisał:

Wolałabym być do końca życia nieszczęśliwie zakochana niż zmusić kogoś podstępem lub przymusem do bycia ze mną. Jeśli ktoś nie widzi szczęścia u naszego boku to pozwólmy mu znaleźć go z kimś innym. Nic na siłę. 

Nie wiem jak ty to robisz ale znowu w punkt napisane, mądrze. Jedynie nieszczęśliwie zakochanym nie można być, przynajmniej w naszym wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×