Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

afrudyta

ATRAKCYJNY WYGLĄD...diety,dietki i nie tylko

Polecane posty

Do Poznania przyjechali goście, i rozmawiają na Rocha Moście Jakie piekne atrakcje, Trzeba tu przyjechać na wakacje ! Zamek, koziołki, rzeka i ZOO i Malta na nsas czeka, i Marcińskie rogale, to miasto jest wspaniałe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) Mam włosy ale mało więc nie włączam się w długie dyskusje ;) Afrudytko - tą odżywką Gliss Kur psikasz tylko końcówki czy też całe włosy? Jak się one po niej zachowują? Pytam, bo ja mam przetłuszczające się włosy i takie rzeczy zazwyczaj jeszcze bardziej je przetłuszczają. A z drugiej strony ja tez farbuję włosy, codziennie je myję i choć nie uzywam lokówki, suszarki czy prostownicy to są ne troszke zniszczone. No troszkę je już podreperowałam, błyszczą się ładnie, ale trochę się kołtunią, szczegółnie po myciu nie mogę ich rozczesać - bez odżywki ani rusz a są naturalnie proste. Kombinuję z róznymi maskami do włosów - ostatnio miałam jakąś nivei - taka sobie... teraz właśnie mam na włosach po raz pierwszy Yves Rocher. Zobaczymy jak ta się sprawdzi :) Byłam w piątek u fryzjera, robiłam tradycyjnie balyage (jakoś tak się to pisze :) ) blond z brązem. Ale tez od piątku zastanawiam się czy następnym razem nie wrócić znowu do całkowitego blondu i to w dodatku samodzielnie - zobaczymy jak będzie :) No i nie chodząc do fryzjera udałoby mi sie może w końcu zapuscić trochę włosy - mam takie za ramiona a chciałabym aby były trochę dłuższe. Lecz jak tylko trochę urosną to fryzjerka znowu je ścina i guzik... Tak wiec debatuję nad tym :) Afrudytko - jesteś chyba uzależniona od farbowania! Co trzy tygodnie??? Matko jedyna!! Ja to już bym łysa była :) Magdaleno - ja też czekam niecierpliwie na Twój twister - będę miała z kim porównywać wrażenia :) Mam nadzieję ze lada dzień bedziesz go miała :) Afrudytko - fajnie że Ty tez się dołączysz - już będziemy trzy! :) A ja sie muszę pochwalić - po wielu trudach w końcu zmobilizowałam sie i przez 1 godz i 17 min ćwiczyłam \"Pump it up\" no i był też twisterek oczywiście :) Jutro będę miała zakwasy jak nic... :) A w planach godzinka na stepperze... Zobaczymy jak bedzie :) No, kończę moję wypracowanie i życzę wszystkim miłej nocki i udanego nadchodzącego tygodnia! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze zapomniałam dodać - Magdaleno - gratuluję spadku wagi!!! I baaaardzo zazdroszczę :) Sama omijam to jakże dołujące użądzenie z daleka... :) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was z poniedziałeczku! No, no, no, Tigresska podratowała nasz topik, dziękujemy!:) Co do tej odżywki Gliss Kur-nie na całe włosy bo to chyba przesada, ja psikam zawsze na wilgotne końcówki i troszkę na przód głowy, ale naprawde troszeczkę. Nie wiem jednak jak ona zachowa się na Twoich włosach, nie gwarantuję satysfakcji;) Magdaleno! Cieszę się z Twojego ubytku kilogramów i oby tak dalej!:) Kurcze, Tigressko, dajesz czadu widzę z tymi ćwiczeniami! Ja się zbieram wziąć chyba znowu za A6W, no i tego twistera, ale wymyslam jak na razie 1000 innych zajęć, by o tym nie myśleć, ech! Pozdrawiam i życzę udanej, dalszej walki z kilogramami!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Widzę że sie topik rozwija i trwa super U mnie bida bo od piatku dopadł mnie wilczy apetyt i chyba zjadłam więcej niz przez ostatni miesiąc łacznie od dziś za to powrót do diety - trudno i darmo ubrania zaczynj\\ają ponownie się kurczyc:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dziewczyny ta godzina a twisstere nie dotarł, próbowałam się dodzwonic ale niestety nie odbierają telefonu 🌼 tigress te Twoje ćwiczenia są porażające ja tylko chodze ok.10 km dziennie rano 5 i po południu 5 👄 afrudytko jak soczek ja od dzisiaj zaczynam 2 razy dziennie jeszcze tylko na tydzieńmi starczy a potem kolejna, ciekawa jestem czy osiągnę taki spadek wagi jak Ty pozdrawiam puchatki izulki, i wszystkie inne dziewczyny tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka wiolka
witajcie dziewczyny ja wrocialm do cwiczen -troche przy muzyce sama cwicze i hula hop kręce do pracy chodze codziennie pieszo ale nie widze efektow u mnie w pracy sa dziewczyny ktore jedza chlebek bialy i slodycze i sa ciagle szczuple a ja kiedy sie rozbrykalam to od razu przytylam ile wazycie dziewczyny bo ja 62 kg -makabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a co tu sie dzieje? Witam i pozdrawiam wszystkie laski z tego topiku.Prosze prosze troche mnie nie było a tu sie takie rzeczy wyprawiają dziewczyny sie wzieły za siebie-no to i ja tez.w poniedziałek męzulek jedzie na 3 tygodnie i zrobie mu niespodzianke-i z pomocą i wsparciem kolezanek z topiku schudne pare kilo-sów mówicie twisterek tak ?myslałam raczej o steperze ale zaraz popatrze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Abisiu! Jak widzisz nic sie nie dzieje... :( był mały zryw po czym wszystko wróciło do normy... Eh... te dziewczyny... Fajnie, że Ty jesteś! :) Magdaleno - u kogo kupowałaś ten twster? Moim zdaniem taki czas to już zdecydowana przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny-madgalena
🌼 hej dziewczynki jestem jestem , jak zwykle jutro kończę mój soczek wiśniowy 2,5 kg jestem zadowolona, ale niestety trzeba kupić kolejny żeby utrzymać wagę a to trochę kosztuje ???? 👄 tigresse do dzisiaj nie dostałam twisstera, zamówiłam w internecie ten piękny u którego zamówiłam zadzwonił że dopiero będzie jutro i zaraz dostanę zobaczymy , ale powiem tak juz straciłam nadzieję 🌼 afudytko pozdrawiam i napisz jak soczek wiśniowy???? 👄 pozdrawiam wszystkie dziewczynki z topiku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba domek letniskowy - jego mieszkańcy bywają tu okazjonalnie :) No i jak Magdaleno - twisterkujesz nareszcie? I jakie efekty po piciu miksturki? :) Całuśnego wieczoru 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny-madgalena
👄 tigressko kochana soczek wypity 2,5 kg jak do tej pory, teraz już kupiłam następną butelkę i zz\obaczymy czy jeszcze coś będzie mniej, a tego cholernego twisstera jeszcze nie dostałam dzwonie do tych cycków są z Biłgoraju i stale mówią że juz wysłany , ale dzisiaj sprawdziłam w internecie i w ofercie mają dostępny w krótce, sądzę że nadal nie dostali, ale wczoraj mi powiedział że 100% popniedziałek. dzisiaj wybieram sie do Auchom i zobaczę czy tam dostane ostatnio tydzień temu nie było. Mam pecha jak jasna cholera. Kochana napisz ile Tobie sie udało, bo to juz chyba tez są prawie dwa tygodnie 👄 Pozdrawiam wszystkie laseczki i czekam na jakieś wiadomości 🌼 tigressko wieczorem wejście do internetu u mnie graniczy z cudem nie wiem czy to wina kom. czy obciązenia lini 🌼 skrobnij cos do mnie kochana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wyjątkowe ciele, znów kiks, ale kochane wiecie o kogo chodzi pozdrawim 🌼 Tak sobie mysle może oprócz mnie ktos jeszcze w tym domu zamieszka całuski 👄 Boże żebym tak jutro miała 10 kg w plecy , ale jak sie nie myślało ise wpi.... to kara musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz jeszcze twistera? Ja to już byłabym baaardzo zdenerwowana... Kupowałaś na allegro u tego sprzedawcy co ja? Ja nie miałam żadnych problemów ale na Twoim miejscu nie wahałabym się z wystawieniem negatywnego komentarza. Ja unikam wagi jak ognia bo wiem, że nic dobrego mi nie pokarze. Tym bardziej, że twister raczej modeluje, nie odchudza - ćwiczenie na nim nie jest takie intensywne. Nie robiłam żadnych pomiarów, ale z twistera jestem zadowolona. Buziaki Magdaleno i miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 tigressko z tym twissterem poczeka do poniedziałku, jak nie dotrze to zamówię na aallegro, juz nawet wiem u kogo 🌼 afrudytko hej !!!!odezwj się posdrawim wzystkiedziewuszki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 tigress, weszłam właśnie w opcję czy mają i zmienilli że jest aktualnie, tak mysle ze chyba dotrze oby pozdrawiam i do miłego ale gdybyś była tak szlachetna i napisała czy faktycznie masz mniej w niektórych miejscach typu pas bidra itp 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaleno - bardzo chciałabym być szlachetna :) ale ponieważ nie mierzyłam się to choćbym nie wiem jak szlachetna być chciała nie potrafię powiedzieć czy jakieś cm w pasie mi ubyły. Spodnie zawsze miałam szersze w pasie bo mam figurę klepsydry - węższą talię i szersze biodra. Twister jest skuteczny - już kiedyś ćwiczyłam na innym przez jakiś czas i efekty były świetne. Tamten twister był taki bardzo starego typu, kilka razy większy od tego, który mam teraz i przyznaję że bardziej mi odpowiadał. Ale ten z kolei mogę bez problemu schować pod komodę :) Miłej soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajciekochane 🌼 dzieki tigressko zobaczymy co będzie jak ja zacznę, mam nadzieje że dzisiaj dotyrze, ale ku memu zaskoczeniu wazyłam sie w sobotę rano i waga powoli idzie w dół, takze już moge powiedzieć że to juz prawie 3 kg, ciesze sie bardzo, powiem tak stosuję dietę /o ziemniaków, chleba , tłuszczu,/ tylko gotowane warzywa pierś z kurczaka, jajko, grejfrut, o alkocholu, duzo wody no i soczek wiśniowy , kawe piję gorzkąi czarną, herbaty nie lubię żadnej , a wodęniestety pije gazowanąz cytrną. Ciekawa jestem co będzie w tym, tygodniu, trzymaj kochana za mnie kciuki pozdrawiam i życze wszystkim dziewusiom wytrwałości sobie oczywiście też, 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam:) 🌻 👄 U mnie tak średnio z waga, nie mogłam ostatnio kupic żadnych fajnych spodni- a noszę rozmiar 31- dołujące:/ Wyszperałam wszystkie shapey jakie miałam i czytam o tych ćwiczeniach na zgrabne to i tamto. I staram się stosować, na razie pół h dziennie, ale moim marzeniem jest dobrnąć do godzinki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnyy-magdalena
👄 tigresko mam twistera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny-madgalena
🌼 czy tutaj nikogo nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 tigressko nie jest to takie proste, nie wiem czy dobrze ćwiczę ale przy tym marszu kręcę się na tym kólku, robie około stu, najgorsze są wymachy rąk do góry 10 razy i koniec, te pośrednie to nie jest zle, ale pól godziny to chwilowo jEST MAKABRA pozdrawia m 🌼, na szczęście mozna ćwiczyć i ogladać telewizję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×