Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

afrudyta

ATRAKCYJNY WYGLĄD...diety,dietki i nie tylko

Polecane posty

no to ja też.. jeśli można chciałabym dołączyć tutaj ;> bo sie odchudzam potrzebuje do niedzieli schudnąć jak najwięcej a później chciałabym schudnąć jeszcze wiecej uh teraz jakieś drastyczne dietki ostatnie 3 tyg starałam sie schudnąc mądrze ;] nie jadłam pieczywa ziemniaków, jadłam na parze, nie jadłam słodyczy okej czasami jakaś impreza no to piłam (a dużo potrafie w siebie wlać xD) ale ogólny mój jadłospis to było około 800 kcal 2kg w dół no kpina jakaś ;] dlatego narazie odpuszczam zdrowe diety chce duzo i szybko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta 3 dniowa-przez 3 dni je sie tylko to co jest w tej diecie przed posiłkiem 2 szkl.wody i po posiłku kubek kawy niesłodzonej posiłki są 3 i bardzo niewielkie np.sniadanie 1 jajko gotowana na twardo,jedna grzanka,filizanka kawy,jabłko itd.mozna sie najesc ale nie jest łatwo chudnie sie od3 do 5 kg po 10 dniach mozna powturzyc i chudnie sie wtedy 5 kg ja jak narazie mam mniej o 2,3 kg zobaczymy jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani F
tzn na sniadanko 2 szklanki wody jajko i kawka tak? a moze byc z mlekiem czy nie? i potem obiad i kolacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Róża
Abbisia..... ja mam zacząć tą dietę 3-dniową, ale powiedz mi jakie masz efekty kochana...!:))??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Róża
Pani F...oto dieta 3-dniowa Dzień 1: Śniadanie: grejpfrut lub jabłko, jedna grzanka, szklanka czarnej kawy. Obiad: dwie łyżki tuńczyka lub innej chudej ryby, jedna grzanka, szklanka czarnej kawy. Kolacja: plaster chudego, gotowanego mięsa, filiżanka warzyw gotowanych na parze (buraczki, marchewki, selery). Dzień 2: Śniadanie: jajko na twardo, jedna grzanka, pół banana, szklanka czarnej kawy. Obiad: pół filiżanki chudego twarożku z pięcioma krakersami, szklanka czarnej kawy. Kolacja: dwie parówki, dwie marchewki uduszone na parze. Dzień 3: Śniadanie: cienki plasterek żółtego sera, pięć krakersów, małe jabłko, szklanka czarnej kawy. Obiad: jajko na twardo, jedna grzanka, szklanka czarnej kawy. Kolacja: dwie łyżki tuńczyka lub innej chudej ryby morskiej, pół filiżanki gotowanych na parze buraczków, jedna filiżanka kalafiora. A teraz najważniejsze: przed każdym posiłkiem należy wypić dwie szklanki przegotowanej wody. To konieczne. Niezbędne jest również przestrzeganie ścisłej diety- absolutnie żadnych zmian. Działa tu współzależność chemiczna składników. Nie wolno używać cukru ani soli, nawet śladowo. Dieta jest rygorystyczna , ale- do wykonania. To tylko trzy dni! Kto przez trzy dni nie potrafi wyrzec się tego czy owego, aby zrzucić 5 kg? Po diecie należy zrobić dziesięciodniową przerwę i – można ją powtórzyć, zrzucając dalsze 5 kg. Ale na tym koniec! Dobrze byłoby na stałe odzwyczaić się od soli i cukru albo znacznie ograniczyć ich stosowanie. To ułatwia utrzymanie wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten wątek robi sie coraz bardzien interesujący przez wasze coraz to bardziej wymyślne diety :) pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEXA ALE PRZYNAJMNIEJ TOPIK PRZETRWA PANI RóżA JAK NARAZIE TO TAK JAK PISAłAM 2,3 KG.ZOBACZYMY JUTRO RANO NAWET JESLI NIC WIECEJ NIE UBEDZIE TO I TAK JEST OK BO TE 2 KG.MOTYWUJą DO DALSZEJ WALKI A JUZ NA PEWNO DO POWTURKI ZA 10 DNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexa-jakos trzeba ten topik ratowac a ja narazie tak jak pisałam schudłam przeszło 2 kg.i nawet jesli to wszystko to warto było sie pogłodzic bo teraz mam motywacje aby kontynuowac diete a juz napewno ją za 10 dni zastosuje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzięłabym sie za siebie i za odchudzanie ale nie wiem czy teraz warto. za niedługo i tak swieta wiec mysle ze teraz ie warto zaczynać diety bo znów schudne pozniej przytyje, i znów nabawię sie rozstępów. Ja cale ciało mam w rozstępach! masakra. a znów na sylwestra chciałabym jakoś wyglądać.. wiadomo.. mam wielki dylemat.. shit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzięłabym sie za siebie i za odchudzanie ale nie wiem czy teraz warto. za niedługo i tak swieta wiec mysle ze teraz ie warto zaczynać diety bo znów schudne pozniej przytyje, i znów nabawię sie rozstępów. Ja cale ciało mam w rozstępach! masakra. a znów na sylwestra chciałabym jakoś wyglądać.. wiadomo.. mam wielki dylemat.. shit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi kapi jesli sie zdecydujesz to pamiętaj 2 szkl.wody i zero przypraw da sie wytrzymac ja juz mam koniec na wadze mniej o 2,9 nie jest rewelacją ale jest mobilizacją dzis na przykład sniadania mi sie nie chce jesc zjem tylko jajeczko z grzanką no i oczywiscie wreszcie moge posłodzic kawke ale juz nie 3 łyżeczki jak zawsze tylko 1 i to wydaje sie bardzo słodkie w oporównaniu z tym co piłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! czytam was ale jestem tak chora że nawet stopki mi się nie chce uzupełnić- nic tylko bym leżała w łóżku:P a dietę trzymam bo mi prawie nic przez gardło nie przechodzi a i tak nie chudnę 😠 całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi-kapi i jak?dasz rade izulka wracaj szybciutko do zdrowia A gdzie sie podziewa Inezka,Afrudytai cała reszta?Jak tam kapusciana-tabsy działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi-kapi jutro bedzie o tyle łatwiej ze juz bedziesz na półmetku no a trzeci dzien to ja od rana myslałam koniec jem normalnie ale tak od posiłku do posiłku szkoda było przerywac w ostatni dzien po takich staraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kapi-kapi-tak trzymaj jutro juz bedzie z górki ja teraz jeszcze 7 dni i znów zaczynam a naraazie jem tylko 3 posiłki małe przed kazdym szklanka wody i staram sie nie podjadac jak nie daje rady to chrupka kukurydzianego zjem i jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie regularne zapalenie oskrzeli :( a jednak mimo to apetyt mi dziwnie dopisuje mam nadzieję że jednak po weekendzie uda mi sie zmobilizoać do takiej trzydniówki ale w efekty to za bardzo nie liczę bo i bez tego jem nie za wiele a waga jak taneła tak stoi 😭 całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki.....A jak tam dietka??..Ja mam 2kd mniej,no ale jest weekend i zaraz wrócę do siebie....:P Pozdrawiam laseczki...papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt juz sie nie odchudza? co sie dziewczyny z wami dzieje a niedługo sylwester i karnawał juz do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - czerwona kartka!!! tylko się człowiek trochę odwróci to od razu tu cicho kapikapi - schudłaś na tej 3-dniówce?? u mnie generalnie nie jest źle- mam 2 kg mniej ale to pewnie odwodnienie po chorobie i tyle wczoraj opadł mnie wilczy apetyt na słodycze :( a do tego uszę jeść rano i wieczorem bo biorę antybiotyk i jak nie zjem to umieram tak mi jest niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laski....Ja tez juz coraz bardziej poważnie myślę o tej...kapuscianej.OJ...ciężki los...A dzisiaj zrobiłam wafle przekładane i ....no przecież musiałam spróbować czy sa aby smaczne...:P Pozdrawiam laseczki...a na sylwestra to chyba wszystkie musimy poszukać kreacji w rozmiarze XXXXL-oj żartowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kapikapi fajnie że ciągniesz nasz topik co do kosmetyków to ci nie poradzę bo nie kupuję nic z tych rzeczy na prezenty mężowi pewnie kupię grę Wiedźmin na PS2 zobaczymy co do diety to u mnie raczej cięzko mówić o diecie - po prostu staram się mniej jeść i to z róznymi rezultatami no ale generalnie mam 7 kg mniej od czerwca więc nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...no to się naszukałam tego naszego topicu,faktycznie mało sie udzielamy-WSZYSTKIE.U mnie w miejscu stoi waga-żadna nowość :P A przed nami święta...i wtedy to sie będzie działo,oj będzie...Same wiecie jak jest.Także dziewczynki idę dalej zajmowac sie domem i narka 🖐️ moje kochane....pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka kicha swietnie
idzie ci utrzymywanie wagi! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEM POMARAŃCZKO,ŻE TO BYŁO ZŁOŚLIWE,ALE MASZ RACJE.Jedno w tym wszystkim jest dobre-właśnie to że waga nie idzie w górę,a przynajmniej stoi w miejscu..także...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny czytam was jestm tu ale zmarł mój bliski kolega i jakoś nie mam zapału to diet ani topików pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×