Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

afrudyta

ATRAKCYJNY WYGLĄD...diety,dietki i nie tylko

Polecane posty

No i dobrnęłyśmy kochane Slimeczki do nowego topiku, naszego topiku!!!! Mozemy pisac sobie o slimku, ale niekoniecznie. Piszmy o dietach, dietkach, cwiczeniach i wszystkim tym, co pomaga w naszym wygladzie i samopoczuciu. Piszmy o wszystkim co przyczyni sie do naszego lepszego wygladu, a co za tym idzie, do naszego lepszego samopoczucia!!!!! Zapraszam do naszego topiku wszystkie dziewczyny, nie tylko slimki! Laczmy sie, bo przeciez wszystkie chcemy wygladac jak najdluzej atrakcyjnie i byc zadowolone z zycia!!!!! Inezko, Izulko, Tigressko, Franiu, Abisiu, Lexa i inne dziewczyny, przybywajcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie już melduję.Od razu sie pochwalę,ze spłaszczył mi się brzuch.I na łamach topicu chce bardzo pochwalić CHROM PLUS,bo uratował mnie od co wieczornego napadu na słodycze.I stał się cud.Moje ukochane ptasie mleczko ...leży nietknięte!Fakt faktem chrom biorę od kilku dni i dopiero teraz zadziałał...ale warto było czekać.:D Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę trzeba to jakos rozkręcić.Zapraszam wszystkie \"odchudzaczki\".Prosimy o rady,opinie na jakikolwiek temat tylko piszcie laski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Cieszę się,że znowu się spotykamy 🌻 👄 :D Ja z przykrością musze stwierdzic,że poniosłam klęske. To co udało mi się zgubic przez wakacje powróciło- bo po prostu nie miałąm czasu ani ochoty myslec o dietach. Tu imprezka, tam imprezka...wiecie jak to jest. Przez to ogólnie ostatnio podłapałam doła...no ale przeciez nie byłabym soba, gdybym się tak poddała,prawda??;) Więc od dziś na nowo mówie : STOP Stop słodyczom, białemu pieczywu, tłustym miesom i serom, napojom gazowanym. Dziewczyny- motywujmy się nawzajem, bo to przynosi efekty!! cwiczyć bedę tylko w piatki, soboty i niedziele- sporadycznie i któtko w inne dni, gdyz po prostu nie mam gdzie:( Ale za to postanawiam zacząć więcej chodzić, jak najdłużej i jak najdalej:) Waga na dziś to 63 kg/168cm Za tydzień o tej porze bedzie 61. Buziaki dla was Afrudytko i Inezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Afrudytko pomału dziewczyny się \"schodzą\".Lexa jest w pracy,ale myslę że po pracy sie pojawi.Frania ma chwilowe trudności,ale też napewno sie pojawi.Izulka pewnie jeszcze nie włączyła komputera....;) Będzie dobrze.A ja oprócz chromu plus,kupiłam jeszcze witamine B kompleks,dlatego przy odchudzaniu nie jestem taka śpiąca i ociężała.POLECAM....dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Super, że jestescie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To wciąż jest Twój topik Inezko, tzn. nasz, ale gdyby nie Ty, nie byłoby jego:) dziękuję za to, że mamy takie miejsce gdzie możemy się troche powyżalać, ale przede wszystkim pochwalić i polecić coś, co sprawiło, że wyglądamy super!!!!!!!:) Ja tez od kilku dni, nie wiem; trzech czy czterech, biorę chrom plus, właśnie po to by zwalczyć ten mój paskudny, słodyczowy nałóg. Ciągnie mnie jeszcze wciąż do nich, no, ale myślę, że to wymaga trochę czasu i systematycznego zażywania chromu. Gdybym pozbyła się tego paskudnego nałogu, o ile byłoby mi łatwiej utrzymywać moja dietkę 1000kcal:))))).....No cóż, na razie to marzenia, ale może z czasem uda mi się troszkę nad tym zapanować;) A tak w ogóle to pozdrawiam Was wszystkie Kochane!!!!!!! Stąd może nikt nas pozbywać sie nie będzie chciał;) No i zapraszamy wszystkie nowe panie! Witamy czarownicę!:) Miłej niedzieli zyczę! P.s. Inezko, tak trzymać! Życze by Twój płaski brzuch juz zawsze taki był!:) P.s. Ciesze się PuchatQ, że i Ty jestes nadal z nami! Po porażce, myslę, że znowu odniesiesz sukces, tym razem bardziej trwały i jeszcze większy!:) Trzymamy wszystkie kciuki!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam sie ,ze za poradą naszej koleżanki Frani brałam przez pierwsze 3dni chrom plus dwa razy,ale teraz biorę po 1 tabletce i naprawde nie głupieje z tymi słodkościami.Także ....zobaczymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprosiłam moderatora,żeby usunęli mój topic o FOR SLIM,jest juz nieaktualny to po co ma się poniewierać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie co dzisiaj robicie na obiad,albo może co Wy będziecie jadły na obiad-chodzi o dania mało kaloryczne...Ja piekę na rożnie kurczaka do tego suróka,a dla rodzinki dodatkowo fryteczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się mieszka na 2 metrach z koleżanką to naprawdę czasem nie ma gdzie ćwiczyć:P Czrownico sekutnico 🌻 ja chrom też zaczynam brać:) Może coś pomoże;) Wiecie co dziewczyny...ale troche szkoda tego naszego starego topiku...nie uwazacie?? Sympatycznie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Puchatku nic się nie zmienia oprócz TEMATU.... No wiesz nikt się nie bedzie czepiał...że nie piszemy tylko o FOR SLIM..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda PuchatQ, troche go szkoda i nawet jak wchodze na forum to z przyzwyczajenia szukam topiku \"FOR SLIM\"...no, ale tak jak Inezka pisze, nie zmienia się nic prócz tematu! Pani prezes wciąż ta sama:) Bez niej nie byłoby dziś tego topiku:)................................Dwa razy dziennie chrom? No to może i ja przez kilka dni tak zrobię. Co do dzisiejszego obiadu to ja mam dziś go z głowy. Wczoraj odwiedził mnie tata i mimo, że jest inżynierem mechanikiem, to w kuchni nikt z rodziny z nim sie nie równa:) Zrobił wczoraj i rosół i pulpety w sosie pomidorowym, także dziecko ma co jeść, a ja rosołu nie tkne, pulpetów także nie, więc zostaje mi ziemniak z kopą surówki albo buraczków czerwonych bo tez sa zrobione:) Dziękuję Inezko, że zawiadomiłaś resztę slimek o nowym topiku, ja natomiast dałam namiary na gg Tigressce. No i tylko Abisia chyba nie wie o nas, ale myślę, że jak zechce to nas znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a jednak Abisia nas znajdzie:)...Nie usuną Inezko topiku o FS. Własnie byłam na śmietniku i dostałas pod swoja prośba o usunięcie tamtego topiku, odpowiedź od moderatora, że nie będzie usunięty, gdyz może inni będą chcieli poczytac o For Slimie:) He he, jak teraz same prosimy o usunięcie to nie chca tego zrobic:) No,ale ok, niech on sobie będzie:) Przynajmniej łatwo będzie nas tutaj odnaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam problem... mianowicie...chce schudnąć ale musze się bardzo dużo uczyc teraz jestem w klasie maturalnej...matura już w maju... a ja cały czas myśle o dietach,kilogramach...itd... ;( pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam CHROM PLUS paremiesiecy temu... moze i stracilam z 2 kg, ale wyszly mi po nim takie bole ipryszcze na twarzy ze jeszcze do dzis nie udalo mi sie ich zlikwidowac... ja jestem przeciwna temu specyfikowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkich melduje sie na nowym topiku ja niesstetynie mam czym sie pochwalic tak jak ty puchatku powrót do starej wagi i niestetyt rozpoczełam kolejną walke ze swoją chorobą i nie moge narazie brac wspomagaczy a apetyt tak bardzocmi dopisuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!!!! I co jak zwykle ja mam was budzić:) Super że powstał ten nowy topik i trzymam mocno kciuki za jego powodzenie :) co wy na to żeby pozakładać stopki a\"la Lexa?? później napiszę co u mnie bo na razie nie mam czasu pa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Afrudyta mnie pogoniła i już jestem :-) Co u Was słychać? Wiesz Inezko, z tą stopką to nie jest zły pomysł - jak tak cały czas będzie się patrzeć na swoją wagę to będzie większa motywacja :-D Atrakcyjnego dnia życzę wszystkim! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtajcie dziewczyny. Bardzo sie ciesze ze zalozyłyscie ten topik. U mnie nawet ze slimkiem porażka. Nadal 63,5 kg przy wzroście 165. Stwierdzilam ze przejde na ta diete gdzie sie pije te niezmierne ilości wody no i beznadzieje bo powypiciu 3 litrow wody nie gazowanej nerki zaczely mnie bolec a waga taki tak sie nie zmienila. Chyba nie ma diety cud a w szegolności przy osobach ktore uzywaja tebletki antykoncepcyjne. Moze znow diete kopenhacka sobie zrobie. Czasmi az mi sie chce beczec nad sama soba . Jestem beznadziejna i uzalezniona od żarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie dziewczyny,każda kocha jesć,ale ......jak to mówią -dka chcącego nie ma nic trudnego...Ja myślę,że najlepsza bedzie ,włąściwie jest MŻ-musimy się mieścić w 1000kcl.Dobra jest ta dieta Atkinsa,ale mięsko mi się przejadło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam że z tą stopką to dobry pomysł bo się człowiek będzie motywował sam przed sobą żeby co tydzień móc coś na minus dopisać ja zacznę od 30 i będę się dopisywać co 10 dni ok u mnie generalnie moja dieta obecnie jest dosyć oryginalna ale jak na razie skuteczna a wygląda tak: od poniedziałku do piątku 1 posiłek jem około 11-stej i jest to jogurt naturalny ( czasami z płatkami) później tak koło 15-16 jem obiad i staram się nieduży i to wszystko ( no po prawdzie to czasami przemycam tam jakieś ciastko lub cukiereczka lub inną przekąskę ale o tym ciiiiii za to sobota i niedziel to moje dni – zero diety jem co chce i hulaj dusza piekła nie ma ( no właśnie jestem po takim weekendzie) i wiecie co: naprawdę chudnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×