Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

afrudyta

ATRAKCYJNY WYGLĄD...diety,dietki i nie tylko

Polecane posty

Gość tytyty
PONIEDZIALEK Śniadanie: 3 jajka, grejfrut, kawa/herbata Launch: 3 jajka grejfrut, kawa/herbata Obioad: 3 jajka, surówka (np. marchew, ogórek, seler naciowy, pomidor), kawa/herbata, kromka chleba WTOREK Ś: 2 jajka, grejfrut, kawa/herbata L: 2 jajka, grejfrut, kawa/herbata O: mięso wołowe, surówka (jak wyżej) Środa Ś: 2 jajka, grejfrut, kawa/herbata L: 2 jajka, szpinak, kawa/herbata O: 2 kotlety jagnięce, lub kurczak bez skóry, surówka, kawa/herbata CZWARTEK Ś: 2 jajka, grejfrut, kawa/herbata L: surówka warzywna, grejfrut, kawa/herbata O: 2 jajka, ser biały, szpinak, kawa/herbata PTIATEK Ś: 2 jajka, grejfrut, kawa/herbata L: 2 jajka, szpinak, kawa/herbata O: ryba gotowana, szpinak, kromka chleba SOBOTA Ś: 2 jajka, grejfrut, kawa/herbata L: sałatka z owoców - bez dresingów, kawa/herbata O: wołowina, surówka, kawa/herbata NIEDZIELA Ś: 2 jajka, grejfrut, kawa/herbata O: mięso z kurczaka lub indyka (gotowane), pomidor, grejfrut O: zupa jarzynowa (bez śmietany i zasmażki), mięso drobiowe, pomidor, gotowana kapusta, grejfrut, kawa/herbata jadlospis wyglada mniej wiecej tak... zatem jestem juz po 6 jajach i grejfrucie - jako ze za nimi niezbyt przepadam jem jedynie po polowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyty
aha, unikac soli, nie slodzic, ostre przyprawy tez odpadaja, i olej do surowek, również, duzo picia - jak przy kazdej diecie... jako ze ja sobie herbaty nie wyobrazam nieslodzonej, robio bardzo slaba z polowa lyzeczka cukru i kilkoma kroplami cytryny, boje sie gdy dojdzie do szpinaku :| poki cio jest ok, nie odczuwam glodu, i zyje ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIETA JAJECZNA PONIEDZIALEK Ś: 1/2 pomarańczy 2-3 jajka kawa O: 3 jajka pomidor kawa K: 3 jajka sucharki sałata z sokiem z cytr. WTOREK Ś: 1/2 pomarańczy 2-3 jajka kawa O: 2-3 jajka kawa K: plasterek miesa wołowego sałatka z pomidora i ogórka Środa Ś: 1/2 pomarańczy 2-3 jajka kawa O: 2-3 jajka szpinak kawa K: pieczona ryba grzanka sałatka z warzyw herbata CZWARTEK Ś: 1/2 pomarańczy 2-3 jajka kawa O: 2 jajka sałata z pomidorów i ogórków kawa K: 2 plasterki cielęciny sałatka z selera pomidora i ogórka kawa lub herbata PTIATEK Ś: 1/2 pomarańczy 1-2 jajka kawa O: 1/2 jajka zielona sałata kawa K: nic SOBOTA Ś: 1/2 pomarańczy 1-2 jajka kawa O: 2 jajka sałatka z warzyw kawa K: plasterek mięsa wołowego szpinak grzanka herbata NIEDZIELA Ś: 1/2 pomarańczy 1-2 jajka kawa O: 1/2 pomarańczy 1/2 kurczaka gotowanego gotowana kapusta kawa lub herbata K: nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! Wpadłam się tylko przywitać. Dziś mam taki mały dzień piękności i relaksu - sauna, peelingi, depilacje i te sprawy... :-D A potem do pracy więc muszę się troszkę pospieszyć :-) Buziaki i miłego dnia! Ps. Ja na takich dietach jak opisałyscie powyzej wytrzymałabym góra 2 dni. Potem nie mogłabym już patrzeć na składniki... :-) No i jeszcze efekt jojo - nie będzie go gdy zacznie się dokładać do pożywienia normalne rzeczy? Jakieś mięso, nabiał czy chleb - choćby razowy? Zawsze to będzie więcej kalorii które po takiej diecie mogą być przez organizm od razu odkładane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim! Cześć Tigressko! Fajnie Ci z tym dniem pięknośći dzisiaj:) A ja drugi dzień nie mam zbyt wiele czasu, a co za tym idzie-apetytu! I oby tak jak najdłużej! Pozdrawiam wszystkich w ten brzydki, deszczowy dzień(u mnie tak niestety jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,te diety to tylko tak dla przykładu....Ja kiedys próbowałam tej jajecznej,ale...niestety...nie wyrobiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezka, DOKŁADNIE!!!!!!! I dla mnie dieta MŻ=dieta 1000kcal. Można jeść co sie lubi, byle by malutko, ale głodnym sie nie chodzi. No, może przez pierwsze 2, 3 dni...Właśnie...najtrudniejsze te pierwsze dni bo potem to już człowiek czuje się lżejszy i to staje się motorem napędzającym do tego by starac się o coraz to bardziej atrakcyjny wygląd...Wiem co pisze, bo na tej diecie schudłam 8kg:) w 1,5 miesiaca i utrzymywałam ja spokojnie przez 1,5 roku.......JA CHCĘ ZNOWU TAK WYGLĄDAĆ, DO LICHA!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nachodziłam się wczoraj więc spokojnie mogę to zaliczyć do ćwiczeń :-) Dziś miałam tak naprawdę poćwiczyć a tu kararek się pojawił, gardło mnie boli... Ale nie dam się wiruskom! Kapikapi może ja też się skuszę? Choć znalazłam przez przypadek 2 opakowania slimka! :-) Nawet nie wiedziałam, że mam aż taki zapas... Więc narazie slimek i chrom ale o kapuścianej pomyślę... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki.No jak powiedziałam tak zrobiłam.Moja stopka gotowa,zobaczymy tylko czy wyniki będą zadawalające....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski!!!!! Wracam z otchłani piekieł czyli pobytu u teściowej!!!!! Prztytyłam chyba ze 100 kg aż boję się ważyć :( No ale nic to - od dziś znów dieta:P A co u was ?? Tak tu cicho i spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały sukcesik - 1 kg mniej :-) Aż się zdziwiłam bo troszkę się pochorowałam ostatnio i nic nie robiłam tylko siedziałam albo leżałam. Jadłam też pizzę, spaghetti... Ale jest dobrze! :-) Aż się zmobilizowałam żeby poćwiczyć pomimo jeszcze niezbyt dobrego samopoczucia :D Gdzie Wy się podziewacie dziewczyny? Afrudytka - jako założycielka topiku musisz się tu meldować dając dobry przykład innym!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! sorki że dopiero teraz :( Widzę ze ładnie nam sie rozwinął nowy temat:) Bede tu teraz często zaglądać bo mam sporo wolnego czasu:) A co do tej diety jajecznej to ja bym chyba na niej ywkitiwała. Jak można jesć tyle jajek dziennie? to chyba bardziej niezdrowe niż odchudzające. No ale piszcie, piszcie o efektach, moze nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Izulka! Oby tylko na tym się nie zatrzymało ani nie poszło w górę bo mam takie tendencje niestety... :-( Ta waga musi się zmniejszać, musi! Choćby kilogram na tydzień ale musi!!! :-) Byłam dziś w Rossmanie, zobaczyłam tą dietę kapuścianą w kapsułkach o której pisała Kapikapi i pstanowiłam spróbować. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Tylko na ulotce nic nie pisze na temat działania tych kapsułek - Kapikapi - jak one działają? Zmniejszają apetyt czy przyspieszaja przemnianę materii? Biorę też chromi i slimka - jak mi się przypomni... ;-) Odstawię je teraz, żeby nie brać wszystkiego na raz. Jestem ciekawa jaki będzie tego skutek... Lexa - a jak Twoje dietkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzieweczki :) :) :) Tak mi dzisiaj wesoło,bo byłam w gościnie a co sie z tym wiąze-przegięłam z jedzonkiem no i w domku weszłam na wage a tam 64kg oj tak to moze być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na arzie sobie diete odpuściłam. ale ale ale czyzby for slim był juz do kupienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z maluchami już tak jest budzą z rana i nie ma zlituj się osobiście nie pamiętam kiedy spałam dłużej niż do 6.00-tej:) w tygodniu sama moje pociechy o tej porze budzę za to w weekend pora na małą zemstę i sama jestem budzona dziewczyny skoro nasz topik o wyglądzie to może któraś zna jakiś fajny prepatrat do domowej mikrodermobrazji?? mam teraz firmy Oriflame i jest rewelacyjny ale kiedyś sie skończy i trzeba będzie nabyć nowy a ten do tanich nie należy ( 84 zł bez promocji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziękuję Kapikapi. Zobaczymy jak on na mnie wpłynie :-) Izulka - ja niestety nie znam takich preparatów, muszę przyznać, że odkąd regularnie stosuję peeling kawowy (również na twarz) to moja skóra dobrze się prezentuje i żadnych specjalnych zabiegów nie muszę stosować. No i finanse na tym zyskały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tigresse ja też stosowałam piliingi i było ok ale mikrodermobrazja nie ma sobie równych - skóra jest rewelacyjna naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie!!!! Na życzenie Tigresski, zaglądam;)...No cóż, podjadłam przez\\ostatni weekend i nie mam sie czym pochwalić. Kurcze, tak podczytałam kapikapi i chyba ja sie skuszę na tą kapuściana dietę w kapsułkach. Przede wszystkim chodzi o to by ukrócić mój olbrzymi pociąg do słodyczy:( Niestety, ale chrom nie radzi z tym sobie. Może poczatkowo, ale teraz juz w ogóle:( Wszystkiego mogę się oduczyć jeść, jednak słodyczy chyba nigdy:( Odkąd piszemy sobie od czerwca, tak przestałam jeść pieczywo białe, hmm, wiecie, że zrobiłam to zupełnie nieświadomie? Po prostu przerzuciłam sie na pieczywo razowe bo jest super, a poza tym ja jem jedna, góra dwie kromki na dzień, a czasem w ogóle. jakoś chleb mi do szczęścia potrzebny nie jest, ale słodycze i owszem!:(buuuuuuuuu, ide sobie bo sie wnerwiłam........:( Tigressko, czy Ty cała się peelingujesz kawą? Caluteńka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!!! co z wami miałyśmy pisać pisać pisać a tu cicho pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×