Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

afrudyta

ATRAKCYJNY WYGLĄD...diety,dietki i nie tylko

Polecane posty

Gość Grypa_21
Cześc dziewczyny! Z checia do was dołacze, w zeszłym roku odchudzałam się i schudłam do 64 kg przy 1,71 m wzrostu, a teraz (również po wakacjach) jest jakieś 69 kg:O:O:O No i mówię sobie stop bo patrzeć na siebie nie mogę, ograniczam jedzenie, zero słodyczy, fastfoodów i piwa. STOP! Zamiast tego niesłodzone herbatki, woda niegazowana, jazda do pracy na rowereku i w wolnym czasie ćwiczenia (choć lenia mam okropnego!) No i dziś idę na kolejną lekcje tanca towarzyskiego. Chce do swiąt zrzucic ten balast, który przybył mi tu i ówdzie, chce znów czuć się lekko i pięknie. Do dzieła:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigressko ja to z tą stopką wystartuję od 01.11.07 wiem wiem ciulowa data,ale musi być od deski do deski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też zapodaję próbkę stopki:P Grypa_21 zapraszamy do naszego grona o jak ja bym chciała ważyć 69 kilo hahahaha życie jest względne nie ma co hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam Inezka data jak data - przynajmniej możesz sie pomodlić do wszystkich Świetych bo to w końcu ich święto o pomoc i wsparcie:) a mieć tylu patronów to jest coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi dobre! :D Moja data jest bliższa Halloween (czy jak sie to pisze...) niech mnie więc wszystkie wampiry mają w opiece :D :D :D A tak w ogóle to spodnie w pasie zrobiły się na mnie luźniejsze a koleżanka w pracy stwierdziła, że schudłam nie tylko w pasie bo to po mnie widać, że np w nogach też. Szkoda tylko że waga tego nie pokazuje... A może są wampirki które żywią się tłuszczem a nie krwią? Jeśli tak to zapraszam do mnie - chętnie się podzielę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Fajnie Tigressko, że jesteś!:) W ogóle miło się tutaj zrobiło!:) Witaj grypo....tfu, tfu! lepiej zmień sobie nicka bo tak jakoś nieprzyjemnie będzie sie Ciebie witało, zwłaszcza, że właśnie żegnam sie z grypą, która mnie ostatnio rozłożyła na łopatki... No cóż, widzę, że wszystkie macie juz jakieś swoje postanowienia...Ja niby to jestem na diecie 1000kcal, a to \"niby\" bierze sie stąd, że cały dzień idę z planem, a na wieczór często się łamię i żrę coś słodkiego:( No i w rzeczywistości tych kalorii zbiera się więcej...No cóż, nie chcę być gorsza od Was, moje Drogie. Ja również coś postanowię. Od teraz:) Koniec żarcia od godziny 18-stej, 1001kcal i ani jednej więcej;) No tak, chociaż jedną musiałam sobie dodać, żeby ciekawiej wyglądało i nowych sił do walki dodało;) Pozdrówka; Inezka, Izulka, Tigresska, PuchateQ, abisia i wszystkie nowe forumowiczki! Zaglądajcie tu do nas i dzielcie sie z nami swoimi cennymi uwagami, bądź doświadczeniami w dziedzinie diet odchudzających...i nie tylko!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laski,no co jest z Wami-sie naszukałam topicu juz był na drugiej stronie ...na łysym końcu.. Pogrzebałam w necie i znalazłam kilka diet,może coś wybierzemy,wkleję kilka.... http://zdrowie.onet.pl/194,28726,,,,dieta_ziemniaczana,diety.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Musze się przyznać bez bicia że to co napisałam o mojej diecie to pobożne życzenie. Chciałabym tak mało jeść. No i naleciało z powrotem dwa kilogramy buuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Cię KAPIKAPI 🖐️ Oj Izulka nie martw się jakoś to będzie...Ja najwięcej chudnę poprzez stres,ale ...wolę jednak przytyć nieco niż się stresować..Także żeby schudnąć normalnie,tak bez stresu to muszę walczyć....jak LEW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic dziewczyny byle do przodu Kapikapi ma racje że im częściej myśle o Was tym łatwiej utrzymać się w ryzach a jak sobie jeszcze pomyślę że za 10 dni mam się zważyć i napisać wynik PUBLICZNIE to chyba w ogóle przestanę jeść no i mamy stres Inezka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem! Na szczęście dzisiaj trochę zabiegana więc nie mam czasu ani zbytnio na topik, ani tym bardziej na jedzenie:) zaraz znowu biegnę!:) Kapikapi, witamy i na tym topiku!:) Pozdrówka dziewczynki! Wieczorem zajrzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyty
a co powiecie na dietke norweska? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×