Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bleblus

co zrobic zeby sie wysrac?????

Polecane posty

Gość chce się wysrać
siasc na klopie i siedziec caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Śmiechulińska1
dużo warzyw i owoców, a nie szampan smiednoje igristoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kup sobie błonnik w tabletkach
mnie bardzo to pomogło na nic innego nie szłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzala bym
herbatki przeczyszczajce, gdyz rozleniwiaja jelita jak juz to sporadycznie, musisz systematycznie jesc blonnik np przed snem siemie lniane z rana jak sie tylko obudzisz na pusty zoladek wypij wode z cytryna i poza tym idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
Dobra jest activia.No i też oczywiście siemię lniane. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge sie wysrac
jak sie robi siemie lniane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tahis
Olej rycynowy-2 łyżki i przeczyszczenie murowane. A ile Jesz dziennie warzyw i owoców? Ile pijesz wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz tuuuuuuuuuu
kilka linków, może akurat coś dla siebie znajdziesz. Moim zdaniem, przyczyną obstrukcji jest hipokinezja, zapasienie i w związku z tym zbyt słabe mm. gładkie by była prawidłowa perystaltyka jelit wypychająca kał na zewnątrz. www.vademecum.zdrowia.prv.pl , tu głównie tematy: "Zasady dietetyczne", "Poramida zdrowia", "Hipokinezja" http://video.google.com/videoplay?docid=6169050139483021263 , tu masz film dot. oczyszczania organizmu z toksyn. W walce z chorobą/obstrukcją należy wzmocnić organizm prawidłowym odżywianiem - najlepiej dietą surową warzywno-owocową http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem, odkąd nie mam wyrostka :( Nie pomaga mi Activia, nie pomagają otręby. Jedyne, co pomaga to: a. herbata czerwona parzona k 10 mini pita regularnie b. ostatnio ocet jabłkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brumburakk
male riku tiku w kakaowa dziurke z mlecznym wsadem, dziala w ciagu 5 minut i nie podraznia. DŻYZDA GWARANTOWANA. ]:-> PS. Skutki uboczne: -kibel obsrany po sama klape -szczypiaca gwiazdeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatwardzielka
Niestety mnie tez dotyczy ten problem. Jem dużo owoców i piję dosyć płynów i nic.A jak już siądę i cisnę to czuję sie tak jakbym wyciskała jelita na zewnątrz...już mam hemoroidy przez to. Przez ostatni czas jak uda mi się zrobić jako taką kupę to wylatują ze mnie takie twarde,małe bobki jak od zająca. Zaczęłam już pić duże ilości zielonej herbaty i też nic. A po suszonych śliwkach to tylko pierdzę okrutnie-nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze zrob oczyszczanie jelit para wodna,czy jak to tam sie nazywa...pisalo gdzies,ze czasem zlogi w jelitach z poprzednich zaparc i bakterie w nich zawarte utrudniaja przywrocenie normalnosci i warto je usunac.ponoc mozna sie pozbyc 2kg zlogow...nie wiem dokladnie jak to robia,ale bylo o tym glosno jakis czas temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesrane;p
ja tez nie moglem sie wysrac przez 3 dni ale w koncu sie wkurzylem na maxa, zjadlem kapuste z grochem, grzybki, popijajac to wszystko mlekiem i poprawilem odrazu sledzikami z puszki w pomidorach z tesco i znowu popilem mlekiem i powiem wam ze czwarty dzien i juz jest lepiej, od jutra zaczynam pic jogurciki chyba, bo juz nie chcem tego przezywac drugi raz, lepiej chyba miec srake niz nie moc sie wysrakac xD, nie a tak powaznie to lepiej sie normalnie zdrowo zaczac odzywiac i miec te wszystkie problemy w dupie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujo
Najlepsza amerykańska metoda ze stronki : -Rozgrzewka na początek dnia, -Śniadanie, -Trening (okolo 25 minut-w zaleznosci od organizmu), -Łyżeczka miodu i gitara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parafina
1 łyżka na noc, w aptece do kupienia o smaku miętowym bo tej zwykłej to sie nie da przełknąć;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okulary to nie
uhm,to krecik nie moze wystawic ryjka na zewnatrz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enetalla
bleblus ja tez niemoge i robie to co mowicie ale niepomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam problem
też mam ten sam problem już mnie to wkur*** próbuje wszystkiego i nic nie pomaga, cały dzien do bani, wieczorem sie kłade z nadzieja na lepsze jutro ranek mija, czasem jak juz mi sie zachce to w najmniej spodziewanym momencie i tylko pogarsza sytuacje bo musze trzymac i błedne koło sie zamyka ehh Ja juz mysle ze to psychika ilez o sraniu mozna myslec...Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OstraAsia
3-4 dni to dla Ciebie dużo ?? OMG,ja niestety jestem jakimś chorym przypadkiem,że jak raz w tygodniu zrobię dłuższe posiedzenie w wc to jest istne święto,a tak to zazwyczaj co 1,5 tygodnia tam goszczę ;/ byłam u lekarza,dieta,herbatki,leki...nic na mnie nie działa,po prostu tak mam i muszę z tym żyć ... przerypane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starmi887
Tez miałam problem z zaparciami. Kupiłam Bisacodyl w aptece. Bez recepty, cena ok. 10zł. Dwie tabletki i po 4-5 rusza :) ale bardzo porządnie więc proponuje kuracje przeprowadzić w weekend i brac tabletkę rano. Ja wzielam o 22 i od 3 w nocy ruszyło. POLECAM zawsze dziala !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starmi887
..oczywiscie chodziło o 4-5 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie było edenu
najeść sie śliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro3322332
tez mialem taki problem , ale wszystko sie zmienilo odkad zaczelem pic kawe. Nescafe rozpuszczalna i po problemie ; ) teraz regularnie sie wyprozniam no i zawsze tak lepiej po kawce ; ) ponoc wlasnie kofeina przyspiesza metabolizm i wgl. Ja pije bez mleka, ale ponoc z jest jeszcze lepiej. : D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od srania
trzeba cisnąć i cisnąć aż wyjdzie gówno brązowe i smiedzące a wtedy podetrzec dupę i spłukać i umyć ręce zeby nie smierdziały i już człowiek jest lekki i zadowlony uwaga czasem się tak mozna zesrać że tak smierdzi ze jacie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oloss
Polecam produkt COLOSAN EX, ok 11 zł kosztuje mniejsze opakowanie. też miałam problemy z wypróżnieniem i oto to cudo uratowało me dupsko :D naprawde, pomaga w 100% !! Nie jest żadnym środkiem przeczyszczającym. Sam błonnik, który czyści jelita :) Każdego dnia robie kupke :D Polecam ten produkt, jest świetny i nie drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuuuuuuu
olej rycynowy , najlepiej polowe buteleczki :) u mnie zawsze działa , jest obrzydliwy w smaku ,rzygać sie chce bo to w koncu olej ale potem... wystarczy poczekac troche , u mnie ''kupa'' wylatuje zazwyczaj po 3-4 godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioletowa xD...
Zrób lewatywe !!!!!!!!!!!! pomorze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×