Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bleblus

co zrobic zeby sie wysrac?????

Polecane posty

Gość bleblus

sory za teki brutalne okreslenie ale inaczej juz do tego nie potrafie podejsc!! potrafie sie nie wyprozniac przez 3-4 dni nawet bylam u lekarza zapisał mi diete sprawdzała sie przez miesiac ale teraz znowu to samo mam juz cholera dosyc!!! herbaty przeczyszczajace nic nie pomagaja macie jakies sposoby zeby sie regularnie wyprozniac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tymi sliwkami to potwierdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a brałaś jakieś leki poprawiające perystaltykę jelit?...może by pomogły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze bylyby swieze
sliwki. to do tego zjedz ogorka kiszonego kupsko jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblus
jedna torebka na jeden kubek ale wyspiłma w ciagu doby 3 kubki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblus
a co do tej laktuozy to działa gwałtownie czy tylko pomaga na regulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a brałaś już na to jakieś leki poprawiające perystaltykę jelit?...już o to pytałam ale nie odpowiedziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblus
no własnie lekarz odradził mi zupełnie produkty mleczne i mączne dzieki za rady wszystkim musze cos ze soba zrobic bo mam ciąze zaawansowana przez to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblus
nie brałam lekow bo lekarz powiedział ze lepiej leczyc naturalnymi srodkami czyli dieta a nie lekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyślcie trochę
Laska, a słyszalaś o czymś takim jak czopki? Proste, skuteczne, po 10 min problem masz z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblus
oleju nie piłam ide chyba nawpierniczac sie suszonych morel przed chwila było kiwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muussiicc
bralam kiedys debridat wlasnie na jelita i powiem ze gowno pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblus
nie wiem czemu jednych po czymkolwiek goni a inni muszą modły nad kiblem uprawiac zeby chociaz 1/10 tego co zjedli przekazac kanalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacynta5
Ja potrafie jeszcze dluzej nie isc do toalety. W takich sytuacjach pomagaja mi ZAWSZE otreby pszenne. Jedzone przez kilka dni pod rzad zapewniaja swobodne wizyty w WC. Mozesz je zalac goracym mlekiem, dodac do zupy lub jak ja zjadac na sucho i popijac czyms slodkim. Kilka lyzek w ciagu dnia. Smak jest taki sobie ale dziala skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkuś
moje problemy z opróżnianiem zaczęły sie właśnie w ciąży. próbowałam wszystkiego. Dopiero na tym forum znalazłam skuteczna radę. wieczorem połykałam kilka łyżek całych nasion siemienia lnianego i przepijałam wodą Do dzisiaj nie mam kłopotów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblus
tylko ze ja nie jestem w ciązy a wygladam jak bym byla juz w połowie drogi przez to ze nie moge sie wyproznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblus
zamierzam tez regularnie na basen smigac myslicie ze to pomoze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klina klinem...
proponuję fructolax...smaczne i pomaga, sprawdzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsensuska
Bleblus a powiedz mi czy próbowałaś chociaż coś zrobić, usiadłaś w ogóle na WC i parłaś? Bo wiesz jeśli nawet nie spróbowałaś to skąd wiesz że niem ożesz zrobić kupy? Może Ci się zwyczajnie nie chce czy chce a nie możesz zrobić. To naprawdę istotne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klina klinem...
fruktolax to sama natura...takie cukiereczki ze śliwek, fig, jakieś bakterie -te co w jogurcie,mają dużo błonnika i poprawiają pracę jelit...a rzeczywiście joga poprawia funkcjonowanie całego organizmu i przeciwdziała takim "zapartym akcjom ":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblus
po pare razy dziennie siadam na parenascie minut ale tez nie moge nie wiadomo jak sie nadymac bo od takiego parcia to sie tez hemoroidow mozna nabawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsensuska
A jaką pozycję przyjmujesz podczas próby wypróźnienia się? Mam dokładniej nam yśli nogi i stopy? Cały ciężar podczas załatwiania się należy postawić na stopy ale to jeszcze zależy jaki masz rozmiar buta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblus
siedze raczej zgarbiona rece splecione na nogach no tak jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblus
hmmm bardzo ciekawe na pewno z czegos skorzystam a co do siedzenia na kiblu to tak jak na krzesle tylko ze zgrabiona a co ma do tego rozmiar buta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsensuska
Aah czyli nogi masz na podłodze czy kładziesz na desce? Ooza tym znam masę dziewczyn które mają raczej duże stopy bo mają rozmiary ponad 40 i radzą sobie bez problemu z każdym zatwardzeniem. Po prostu kładę te duże stopy na deskę i prą!!! Kupa w końcu wyjdzie, pomęczą się chwilę ale się uda Natomiast znam też parę kumpeli co mają maleńkie stópki i ta sztuczka którą używają laski z dużymi stopami na nie nie działa. Dlatego pytam :) Dobra w takim razie skoro nie chcesz mówić numerka to odpowiedz: masz numer mniejszy niż 40, równy 40 czy większy niż 40 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblus
mniejsze nic 40 ale od takiego parcia "na wode w klozecie" to hemoroidow sie na bawie mi chodzi o załatwianie sie w ten sposob- siadam czuje ze idzie wiec lekko pomagam a nie pre z całej siły zeby mi tyłek rozerwało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×