Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

czy wy też żyjecie w związku z rozwiedzionym mężczyzną?

Polecane posty

Gość konkubinaodkonkubina
Moze powinnam odejsc, pierdolic ten caly slub z lachy?? Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem Cię romantyczne uniesienia to są wiesz... wśród nastolatków i na filmach niestety najwyższy czas dorosnąć i to zrozumieć ato, ze nazewnictwo jest dla Ciebie takie ważne - to też dla mnie dziwne czy nazwa - mąż - zwłaszcza dla rozwódki - ma aż takie znaczenie? w ogóle ma jakiekolwiek znaczenie? w obecnych czasach? dla tej, która z ulga od męża sie uwolniła? nie pojmuję jakbyś miała 70 lat, to jeszcze bym trochę rozumiała, ale 30 i takie podejście do tych spraw? dziwne ślub w sumie sama wymusiłaś, teraz chcesz się wycofać? może wybierz sie na jakąś terapię psychologiczną, bo w głowie to chyba Ci sie posypało zupełnie miej na względzie dzieci i faceta, z którym tworzysz rodzinę sprawa dotyczy nie tylko Ciebie i zastanawiaj się nad tym, co robisz i czego chcesz, bo od tego zależy życie wielu osób to się nazywa odpowiedzialność do tego też najwyższy czas dorosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różo2 - doskonale Cię rozumiem, doskonale. Minęło już dużo czasu od Twojej ostatniej wiadomości... Jeżeli jednak możesz to skontaktuj się ze mną, chciałabym wymienić sie doświadczeniem. marlenaa12345@tlen.pl Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żyję w takim związku, miałam prawie 29 lat jak zaczeliśmy być razem, wiedziałam w co wchodzę. Mój partner był wtedy niecałe 3 lata po rozwodzie i miał kilkuletniego synka. Razem już jesteśmy 2 lata, jestem zadowolona i ma tego czego chciałam, mój partner też. Nawiązując do tematu nie widzę sensu o czym tu nawijać. Prawdą jest jednak że faktycznie eks żona partnera ma toksyczną osobowość, jak tylko sie dowiedziała że jesteśmy razem to się zaczęły problemy typu utrudnianie kontaktów z synem byle by dokopać mojemu partnerowi bo jej w oczy kole że nam sie powodzi i nie tylko nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i nie ma między nami wielkiej różnicy wiekowej, mieliśmy podobną młodość i mamy podobną osobowość, wiemy czego pragniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona0007
Toksyczne ex to chyba norma.Ja postanowiłam się sama z nią rozprawić gdyż już ścierpieć nie mogłam wiecznych telefonów, pretensji.Dzwoniła w każdej sprawie o każdej godzinie.Ale nie wytrzymałam gdy napisała do mojego męża czy mogą zostać kochankami, wywaliłam jej takiego smsa że już rok zero odzewu.Buntowała dzieci, gdy zauważyła że nic to nie daje to odpuściła. Niestety wiem jakie są kobiety i na pewno jeszcze się odezwie.Życzę jej wszystkiego dobrego i szczęścia jakie my mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się poniżasz... walczysz z ex o chłopa, który i tak cię pewnie zdradza hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wysoka
jestem gościem z postu 15:02:31 Ja tam nie muszę użerać się z jego ex żoną, w ogóle na oczy jej nie widziałam, najwyżej wspieram mojego partnera. Coś w tym jest że byłe żony nie wytrzymują tego napięcia mimo ze rozwód był dawno temu. Z nią jest tak że ona ma taki charakter że rozsiewa wokół siebie negatywną energię i lubi zatruć swoją osobą życie każdemu kto ma dobrze a zwłaszcza eks mężowi. Dodam że jest po 2 rozwodach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
""""" [zgłoś do usunięcia] gość ale się poniżasz... walczysz z ex o chłopa, który i tak cię pewnie zdradza hahaha """"" Może ją i zdradza . Ale już nie z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
"""""" gość z wysoka jestem gościem z postu 15:02:31 Ja tam nie muszę użerać się z jego ex żoną, w ogóle na oczy jej nie widziałam, najwyżej wspieram mojego partnera. Coś w tym jest że byłe żony nie wytrzymują tego napięcia mimo ze rozwód był dawno temu. Z nią jest tak że ona ma taki charakter że rozsiewa wokół siebie negatywną energię i lubi zatruć swoją osobą życie każdemu kto ma dobrze a zwłaszcza eks mężowi. Dodam że jest po 2 rozwodach! """"""" Nie obawiasz się ,że kakao wykipi? Czy najpierw jest gra wstępna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tą byłą
Nigdy nie dzwoniłam do mojego byłego męża. W jakim celu miałabym to robić ? Ma nową kobietę i ok. Skoro jej on pasuje to niech żyją długo i szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj byłe są zdesperowana bo po rozwodzie nie mogą nikogo znaleźć i zazdroszczą byłemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7laila
Zazwyczaj byłe są zdesperowana bo po rozwodzie nie mogą nikogo znaleźć i zazdroszczą byłemu. x x x A to dziwne co piszesz, bo u mnie akurat było odwrotnie. To były mąż był dłuuugo zdesperowany po rozwodzie i nie mogł znaleźć nikogo. Jak braliśmy rozwód to był pewny, że zostanę rozwódką już do końca życia, a tu niespodzianka i mój kolejny ślub zaraz po rozwodzie. :D No i zd***** go chapnęło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RÓZA Z
Oj była mnie podała do sadu ze pewnie znalismy sie przed rozwodem i spotykalam sie z jej facetem dlatego on stanał na nogach i nie dal jej całego majatku teraz mam jej zapłacic ta strate taki pozew ze az strach go czytac czekam na sprawe To jest zapłata za poznanie byłego faceta oni sa własnoscia byłych zon az do smierci ,za te sady płaci jej były i wkurza sie ze był 20 lat z taka suka co sama odeszła a mu odejsc nie pozwala bo ona wieka pani biznes ,kasa i władza jej zyc nie pozwala sama nie zje i nikomu nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha, brawo gość wyżej, bardzo logiczny wniosek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Górują? Chyba wiekiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe rosa
witam, jestem w zwiazku od ponad 10 lat z facetem, ktory ma dziecko z bardzo mlodzienczego zwiazku. jego dziecko ma teraz 17 lat. na poczatku bylo ciezko, bo rzeczywiscie ex probowala cos jeszcze ugrac i kiedy moj facet przestal reagowac na jej zaczepki, zaczela probowac kontaktowac sie ze mna. w kazdym badz razie to ona od niego odeszla jak dziecko mialo 3 lata, zwiazala sie z kims innym i tyle. jednak jak moj teraz maz zaczal sie ze mna spotykac, jakas zazdrosc z jej strony sie pojawila. co chce powiedziec - z czasem jest lepiej. byla znalazla sobie dobrego faceta, wyszla za maz, z dzieckiem od lat mam dobry kontakt. i co najwazniejsze - potrafimy razem usiasc do jednego stolu podczas swiat, urodzin itp. nie ma zgrzytow, finansowo sa od lat dogadani i zadna ze stron nie czuje, ze cos jest nie tak. ale najwazniejsze - ja nie bylam powodem rozpadu tego zwiazku, dziecko nigdy nie bylo do mnie zle nastawiane ani mnie za nic nie wynilo. zyjemy normalnie i w zgodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj byłe są zdesperowana bo po rozwodzie nie mogą nikogo znaleźć i zazdroszczą byłemu. A wiesz dlaczego one nie mogą nikogo znaleźć?Bo mają na głowie dziec**przez 26 dni w miesiącu lub cały miesiąc a frajer powiedzmy przez cztery albo i wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie, ze mają .... ale jakby facet zaproponował ci w sądzie żeby dzieci były z nim przez 26 dni w miesiącu , a 4 z toba , to byś go podgryzła z wsciekłosci i krzyczała, ze chce ci dzieci odebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zrobić jak ex żona w ramach zemsty niszczy dobre imię ojca swojemu 5 letniemu dziecku? tzn nastawia dziecko przeciwko ojcu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, baby sie bija o swoich misiow, a misiaczkowie robia w konia i dawne, i nowe partnerki:) Robia po prostu to, na co maja ochote i niczym sie nie przejmuja. Bo i czym, przeciez to kobiety po ich balaganie posprzataja hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ex mojego męża była oburzona jak on mógł się drugi raz ożenić....... czyli skoro jej już nikt inny nie chce to on miał spalić się na stosie.....to jest rozumowanie pustych łbów tych ex których już nikt nawet przelecieć nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia jesteś i do tego złośliwa. Ex żony najczęściej mają dzieci i stąd dużo mniej czasu na randkowanie i nie mów mi, ze w takim razie należałoby dzieci oddać ojcu bo nie należałoby. Opieka nad dziećmi rozwiedzionych rodziców powinna być pół na pół i wtedy każde z nich miałoby równą szanse na ułożenie sobie życia od nowa i zapewniam cię, ze wtedy nie miałabyś powodów do szydzenia z samotnych matek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w tej samej sytuacji wyzywa go na kazdym kroku buntuje dzieci ciagle wydzwania ze nie ma pieniedzy a nie weznie sie za prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj byłe są zdesperowana bo po rozwodzie nie mogą nikogo znaleźć i zazdroszczą byłemu. Ha,ha,ha jesteś głupia jak but!Ty bidulko musisz użerać się ze zdradzaczem na dodatek brzydkim jak noc listopadowa a ja mam nowego przystojnego mężczyznę któremu były do pięt nie dorasta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ex mojego męża była oburzona jak on mógł się drugi raz ożenić....... czyli skoro jej już nikt inny nie chce to on miał spalić się na stosie.....to jest rozumowanie pustych łbów tych ex których już nikt nawet przelecieć nie chce Ty pusty łbie!!!poleciałaś na żonatego bo to bardzo łatwa zdobycz !!!to ciebie nikt nie chciał więc wzięłaś się za używanego chłopa!!!Nie stać cię było na wolnego faceta???..........no tak żaden cię nie chciał!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowa żona mojego exa to łajdaczka, stara panna z nieślubnym bękartem na którego nikt nie płacił alimentów i prostaczka bez wykształcenia z zawodu kucharka :D dorwała go jak jeszcze był moim meżem i wywaliłam go z domu za pijaństwo to ona się wtedy nim zaopiekowała upijając go nadstawiała mu tyłka, żeby piorunem zajść w ciążę. ożenił się z nią niedawno tylko dlatego, bo mu robiła karczemne awantury, że bękart idzie do szkoły i inne dzieci będą się z niego śmiać, a nauczyciele gorzej traktować. ex dzwoni teraz do mnie i się żali jakim idiotą był że dal się tak wrobić osiedlowej szmacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z rozwiedzionym, mój nie ma dzieci, więc jest spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana88

Zdecydowanie Mówie Nie !!! Jeśli jesteś panna bez przeszłości , nie pakuj sie  w takie coś !!! Byłam w związku z facetem po rozwodzie z dzieckiem, prawie 3 lata . Początki były wspaniałe a później z czasem zaczęły sie problemy . Dałam z siebie wszystko , moje stracone nerwy .. szkoda słów. Ostatni rok to był koszmar, przestał sie liczyć z moim zdaniem , robił to co jemu odpowiadalo.. a na koniec tak sie odpłacił że zakończył związek przez sms-a. A ma 33 lata- także dojrzale..  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×