Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

reno1965

Oj Dziewczyny , dziewczyny..

Polecane posty

Koleżanka moje córki mnie kusi.. Wróciły razem z imprezę, spała tutaj razem z innymi. Nie wiem kto jeszcze jest, śpią . Pokój goszczynne jest na piętrze naprzeciwko mojego biura. Nie wiedza że tam jest/są/, zostawiłem jak zwykle drzwi otwarty. Najpierw Basia poszła do łazienki jedynie w majtki i w krótki podkoszulki.. Po chwilę wróciła, zapukała do mnie i wyszła owinięta w ręcznika.. nie ma ciepły wodzie.. No tak, jeśli się skręca termostat w baterii na minimum, ciepło nie będzie. Kiedy się pochyliłem nad wanna poczułem jej ręka na moje plecy, niby nic. Ustawiłem, trochę to trwało, to łazienka dla gości nie zawsze używana, słyszałem wieki dzięki.. a ręcznik opadł, nawet nie czekała że wyjdę ze pomieszczenia. Chcąc nie chcąc… nie powiem miło, poznałem jej wdzięki.. profilu co prawda ale jednak. Zamknąłem drzwi i poszedłem zaoliwić dalej sztucer.. tyle ze trudno mi było się koncentrować. Wróciła, już wykąpana, znowu owinięta w ten rzecznik, i bez seregeri rzuciła go stojąc w pokoju swoje, drzwi otwarty, dokładnie na widoku, tyłem do mnie, i wolniutko, z gracją ubrała majteczki i odwróciła się do mnie z uśmiechem od ucha do ucha.. piersi mnie kusząc. Całkiem ładne widok, ale zamknąłem pokój swój i nie wiem co sadzić. Od jakiegoś czasu Basia tutaj się kręci więcej niż zwykle, zaczepi mnie rozmową, chętna aby jechać polować, czuć że coś tam jest. Chyba czas powiedzieć hola hola..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj:O ciekawe czy kiedys będą kusić mnie koledzy mojego syna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóry kumpli córki « zalecają » się do żonie.. He. .he.. śmiać mi się chce, wiem że ładna, że kusząca, ale brak im \"puchu\".. i tak mam zaufania .. i vice e versa.. Ale tu to coś innego, to po prostu prowokacja, przekroczyło słowa, uśmiechy, niewinne gesty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz zrobiłem porządek, nie mieszajac żoną, nie było potrzebne. Wystarczyło pary słow, nawet nie jadła snadanie która przegotowała, wyszła po ciuchutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Powiedziałem że Ci.ki nie jedną widziałem ale mi smakują kiedy sam ich zdobywam. Wystarczyło. Krótko związły i po strawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz racje, jestem frajerem ale osąd pozostawiam Wam, bo mi jest i tak dobrze tak jak jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na bank opowieść przeklejona z jakiegos serwisu erotycznego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak:PNa bank:DNo ktora laska by paradowała na golasa przez ojcem koleżanki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zdumniałem.. od jakiegoś czasu było coś w powietrzu. Czułem ale nie byłem pewien.. coś mi się wydawało myślałem. A jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jeśli to prawda, to laska ma osstre kiełbie we łbie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×