Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrrrkaaaaaa

JAK ZAPOMNIEC I JAK NIE CZUC BOLU???

Polecane posty

Ja nie wiem jak jest w Waszych miastach, ale u mnie pogoda jest po prostu tragiczna :o Zmarzlam niesamowicie :o Tak sie dzis zastanawialam jadac tymi autobusami, co ja robie. Jestem szczesliwa, bo ktos nazywa mnie 8 cudem swiata, ktos sie o mnie martwi, a jest ponad 3000km ode mnie. Jest mi tak milo... A z drugiej strony boje sie, ze odezwie sie do mnie moj ex (NIE CHCE TEGO - NIE WIERZE :D) i ze popsuje mi to wszystko :( Chociaz czuje sie teraz tak wspaniale, naprawde :) Mysle, ze dopoki nie zobacze mojego ex, to wszystko bedzie ok. Chyba nie powinnam martwic sie na zapas, co, dziewczynki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocinelka :D Pobaw się w detektywa ;) Jestem satłą bywalczynią na dwóch topikach, bardzo aktywnych ;) Na dyskusji ogólnej ;) To Ci dalam podpowiedzi :D Autorka :D Ciesz sie, ciesz, Masz czym :D I nie mysl o byłym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko ja mysle,ze akurat powinnas sie tym martwic ... bo boje sie ze jakby ex teraz chcial wrocic to bys wrocila i zabawilabys sie tym drugim :( choc ja Cie oczywiscie o to teraz nie potepiam ;) tylko skoro on sie angazuje to powinnas byc pewna tego,ze exa nie chcesz a tak chyba nie jest, bo to nie mija w 3 dni :( U mnie pada snieg z deszczem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie o to mi chodzi - nie chce sie nikim bawic. Ale moj NIebieski pokazal mi, ze nie na exie swiat sie konczy. Poza tym moj ex nigdy przenigdy tak by mnie nie nazwal, nie zachowywalby sie w stosunku do mnie, tak jak to robi Niebieski. I ja wiem, ze z moim bylym nie bylabym nigdy szczesliwa, bo on jest zbytnim indywidualista. Miliony kolezanek, wiecznie zabiegany itp. Przeciez dlaczego ja mu powiedzialam dwa tygodnie temu, ze nie chce go widziec wiecej? Wlasnie dlatego. A teraz, swiadomosc pojawienia sie kogos innego sprawia, ze moge spojrzec na to trzezwiejszym okiem. I tak naprawde od kilku dni nie interesuje mnie osoba mojego ex. Niebieski wie o wszystkim, mowilam mu. On powiedzial, ze poczeka. I jakiejkolwiek decyzji nie podejme, to powiedzial, ze zawsze przy mnie zostanie. Wiecie, ze poczulam sie szczesliwa pierwszy raz od nie pamietam kiedy?? :D 🌼 Wiem jednak, ze exa zawsze bede kochac. Mimo, ze teraz nie czuje do niego nic, bo nie widzialam go juz jakis czas, nie slyszalam, nie czytalam smsa od niego. Pojawil sie ktos inny i zaslonil mi jego osobe po prostu. Wiecie o co mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko skoro jestes w stosunku do niego szczera i on zna sytuacje to mysle,ze jest ok :) A ze bedziesz zawsze kochac exa to raczej sie myslisz ;) ja tez tak myslalam po moim jednym exsie z ktorym bylam 4 lata ... i milosc minela :) teraz Ci sie tak wydaje, mi sie tez tak wydawalo,ze mimo,ze bede kochac tez kogos innego to jego zawsze tez, ale tak nie jest :) minelo duzo czasu zanim przestalam kochac ale przsestalam ;) Bywalczyni nie odkrylam Cie :P jestes pod tym nickiem co tu ??? U mnie chyba coraz lepiej ... ale nie chce sie na razie cieszyc :( w ogole napisalam mu smsa i nie odpisal, ale pozniej wszedl na gg no to do niego napisalam i o czyms gadamy a ja mu mowie,ze napisalam mu to w smsie a on do mnie ze nie, a ja pewnie nie przeczytales a juz jakis czas temu wyslalam a on no tak napisalas dopiero teraz przeczytalem, nie slyszal telefonu :O a znowu bym sobie uroila ze mnie olewa :O wrrrr ale jestem glupia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja wiem, co mozna sobie ubzdurac, jak facet nie odpisuje na smsa 10 minut, a co dopiero tyle czasu. Cocinelko - mysle, ze po prostu musisz sie mniej martwic. Ja widze, ze on juz nabiera innego podejcia, niz mial przez ostatnie kilka dni. Moze po prostu musial przemyslec to wszystko, potrzebowal czasu - to tylko facet :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko on mi nie odpisywal jakies pol godziny ;) wiec nie az tak dlugo :) tez tak mysle teraz,ze on musial sie przespac z tym ze zmienil swoja decyzje ktora miala byc niezmienna przeciez i musial sobie to wszystko ulozyc w glowie ... Tak mi sie teraz wydaje i mam nadzieje,ze to sa wlasciwe wnioski :P ale nie pisze ze teskni ... i ja tez tego nie pisze, mimo,ze dzis juz strasznie tesknie :( a jeszcze 10 dni czekania :( 24 jak tam dzis ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Jak tam dziewczynki u Was dzisiaj humorki?? Autorko cieszę się razem z Toba z Niebieskiego :D Tamten z czasem sam zniknie, zobaczysz ;) Cocinelka ten Twój widzę stara sie jak moze i dobrze :D Teraz tesknisz ale jaka bedzie radosc jak juz się spotkacie :D 24 a jak tam u Ciebie?? Jest jakaś poprawa w samopoczuciu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Wrocilam juz z uczelni :) nie ma to jak wstawac na 8 :O teraz musze isc odespac to :P No i juz nie jest tak fajnie :O wczoraj mial sie jeszcze odezwac tak mi powiedzial na gg i sie nie odezwal :O ale wiem,ze wczoraj mial miec siatkowke a pozniej pewnie nie chcial mnie budzic ... hmm dzis tez jeszcze milczy... zobaczymy co bedzie dalej ;) Milego dnia:) 24 odezwij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie odezwalam :O W ogole to nie wytrzymalam i mu napisalam ze tesknie :( on niby tez teskni, ale mnie juz szlag trafia :( chyba nie dam rady spotykac sie co dwa tygodnie :( tak bardzo go potrzebuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocinelka 🌼 Kochana ciesz się ze w ogóle mozesz sie z nim spotykać, ze Wasze uczucia przez to bede dwa razy mocniejsze, szybko sie soba nie znudzicie, przez tą odległosc przekonacie sie czy Wasze uczucia sa na tyle mocne zeby przetrwać rozłąkę ;) Szukaj pozytywów!!! Jak juz sie sprawdzicie, jak Wasze uczucia nabiora mocy bedziecie mysleć co dalej, zdecydujecie o losie Waszego związku ;) Wiem ze apetyt rosnie w miarę jedzenie, jeśli tak można powiedzieć ale musisz to przetrwać ;) Nie spieszcie sie, staraj sie go nie przytłaczać, bo może sie przestraszyć a tego nie chcesz ;) Zobaczysz z czasem bedzie łatwiej, z czasem wszystko się ułoży ;) Nic się nie stało ze pierwsza sie odezwałaś, tylko nie za czesto sie pierwsza odzywaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dlatego nie chcialam mu pisac,ze tesknie,zeby go nie przytlaczac ... i napisalam to dopiero dzis ; ) a on mi kiedys pisal zaraz powyjsciu ode mnie ze teskni, wiec raczej nic takiego zlego nie zrobilam,ze mu to napisalam ;) ja potrafie bez problemu powiedziec wszystko czy to jest mile czy nie i lubie mowic mile rzeczy a wiem,ze teraz nie moge :O czekam na to spotkanie za 9 dni moze wtedy sie upewnie,ze mu zalezy ... Niby wiem,ze za mna tteskni,ale kurde wiedziec a czytac to calkiem co innego :P tym bardziej ze on mi pisal miliony smsow ktorych w zyciu bym sie nie spodziewala przeczytac i dlatego teraz mi dziwnie,ze juz takich rzeczy nie pisze i nawet nie napisal pierwszy,ze teskni ... grrr bedzie ciezko, ale musze dac rade ;) autorko co u Ciebie ?? bywalczyni (moloko :P ) a D sie doezwal ?? 24 odezwij sie bo sie o Ciebie martwie :( mam andzieje,ze nie placzesz w poduszke ... Ide zaraz na zakupy, musze buty sobie kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocinelka 🌼 Pewnie ze nic zlego nie zrobilas ;) Moj sie nie odzywa :( Ale daje rade ;) W sumie myslalam o puszczeniu mu przynajmniej syg i spr czy odpusci czy napisze ;) Udanych zakupów :D Ja mam zamiar na weekendzie kupic sobie plaszczyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam dziewczynki sie trzymacie?? ;) Ja dzis postanowiłam puscic syg do D. ;) ZObaczymy co to bedzie ;) Ale to dopiero wieczorem ;) Cocinelka buty zakupione?? Autorka koło zaliczone?? 24 a co u Ciebie?? Napisz cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupione buty :D :D :D nawet na obcasie :) bede troche wyzsza bo P narzeka,ze jestem niska :P on ma jakies 20 cm wiecej niz ja ;) Raz kozie smierc puszczaj sygnalka :) zobaczymy czy odpusci ;) Mi P odpisuje na smsy od razu.... Ja chce juz przyszly piatek :( W ogole ta pogoda mnie dobija 😭 caly czas leje :( :( Ale zaraz kumpela przyjdzie do mnie wiec bedzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Moje!! Przez ta pogode nie moglam sie dostac na topik caly dzien :( W ogole moj dzisiejszy dzien byl straszny 😭 Bylam u okulisty, musialam wziac recepte na nowe okulary, bo te, ktore kupilam w styczniu tego roku (pierwszy raz w zyciu zalozylam wtedy okulary na nos!!) zgubilam po dwoch miesiacach. Poszlam do niego, bo od miesiaca dzien w dzien bolala mnie glowa. I wiecie co mi powiedzial?? Ze mam JASKRE😭 Zalamalam sie totalnie. Musze byc teraz pod stala kontrola lekarza. Moj ex milczy i bardzo dobrze. Teraz rozmawiam z Niebieskim na gg i tak sie ciesze, ze go mam :) Przyjezdza do kraju 15.12. i juz sie nie moge doczekac!! Co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko jaskra nie jest takim dramatem, moja siostra tez ma, nie jest to rpzyjemna choroba, ale jakos z nia zyje ;) Moj skarb idzie dzis na impreze :O powiedzialam mu ze ma pamietac ze ma dziewczyne hehe a on ze pamieta i ze mam sie nie martwic bo bedzie sie bawil tylko z dwoma kumpelami, a o nie akurat nie jestem zazdrosna :) ja sobie odbije w weekend :P a 24 nas olewa :( widzialam ja na innym topiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to 24 ma po dupie od nas :) jak jej dam kopniaka :) powiem Ci, ze ja wiem jak ja bym sie czula, jak by moj facet szedl na impreze. Chyba bym dostala zawalu. Moja metoda - od razu kladlam sie spac, zeby o tym nie myslec. Masakra.. Ja mam cos z glowa. A powiedz mi, jak Twoja siostra jest leczona na jaskre?? Jake miala objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ja bolala glowa :O zreszta ja glowa tez boli od innych rzeczy caly czas ... kropi oczy tylko jakimis kroplami i caly czas kontroluje czy jej w oczach nie rosnie cisnienie czy to sie nie pogarsza ja tam mialam do niego zaufanie i nie ruszalo mnie to ze chodzil na imprezy ale teraz po tej ostatniej akcji to sie boje :O zreszta wiem,ze on jest zdolny zeby mnie zdradzic po pijaku :O ale mysle ze dziewczyny go przypilnuja :) zreszta ja tez chodze sama na imprezy bo na odleglosc jest to niewykonalne zeby chodzic razem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo juz jedna zdradzil wlasnie ta jedyna ktora kochal :( jezu nie wiem nie chce nawet o tym myslec bo sie teraz bede bala za kazdym razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, ja wiem, ze ja to bym chyba umarla. Zameczyla bym sama siebie!! Tego jestem pewna!! Ale nie bede nic Ci wkrecac, bo nie o to chodzi. Powiem Ci tylko, ze jestes do mnie podoban, jesli chodzi o takie zachowane i takie uczucia :) Jaki znak zodiaku moge wiedziec? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, ja wiem, ze ja to bym chyba umarla. Zameczyla bym sama siebie!! Tego jestem pewna!! Ale nie bede nic Ci wkrecac, bo nie o to chodzi. Powiem Ci tylko, ze jestes do mnie podoban, jesli chodzi o takie zachowane i takie uczucia :) Jaki znak zodiaku moge wiedziec? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis nawet jestem w miare spokojna, bo wiem,ze dziewczyny go przypilnuja :) to sa jego przyjaciolki z pokoju i od poczatku mu mowily ze ma byc dobry dla mnie,bo ejstem dobra i jak ze mna zerwal to stwierdzily ze jest idiota :P poza tym teraz jestem na to na pewno bardziej przygotowana niz bylabym miesiac temu :O ale wierze w niego !! wiem ze tamta zdradzil i do dzis zaluje, wiec moze ze mna tego nie zrobi ... on ma w sobie cos takiegom,ze jak jest za pieknie to on to niszczy nieswiadomie :O wrrr no coz nie ebde sie zadreczac :O jestem baran ;) a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac :) przed chwila zagadal do mnie na chwile na gg przed wyjsciem ;) i jakos mnie tym uspokoil :) nie bede sie martwila przez cala noc :) mam andziieje ze jutro Wam nie napisze, ze jednak jest zle :P a tak poza tym to chyba lepiej, bo codziennie gadamy na gg czego wczesniej nie bylo ;) ehhh i juz nie ma takich strasznie smutawych opisow jak mial po zerwaniu ze mna i przez ten weekend jeszcze tez ... dobranoc dziewczyny do jutra :) ja nie mam jutro zajec wiec pewnie bede caly dzien tu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero skonczylam rozmowe z Niebieskim :) Ludzieeeee!! Jak ja sie cudownie czuje!! Nie chce, zeby to kiedykolwiek mijalo, jest mi tak dobrze!! Dochodze do wniosku, ze moj ex jest ostatnia swinia( wiedzialam o tym wczesniej, oczywiscie)!! Ja tydzien temu powiedzialam mu co czuje, powiedzialam, ze go kocham, ze chce z nim byc, ze decyzja nalezy do niego. Gralam otwartymi kartami a on... MILCZY!! I moge sie zalozyc, ze juz sie nie odezwie, co mnie akurat nie martwi, ale uswiadamia jakim on jest czlowiekiem. On jest teraz pewnie dumny, ze mnie \"wystawil\". Ze ja mu powiedzialam wszystko, ze bylam szczera, a on po prostu mnie olal. A ja jestem taka spokojna. Zrobilam wszystko, co moglam. Nie mam zadnych pretensji do siebie, zadnych wyrzutow, nic. Jesli on tego nie docenil, to niech idzie w diably!! I nawet jesli Niebieski nagle stwierdzi, ze jednak jestem do niczego, to na pewno nie \"powroce\" do ubiegania sie o milosc mojego ex!! NIE MA MOWY!! On zrozumie, co stracil. Wiem o tym. Nie przyzna sie do tego, bo jest zbyt dumny, ale zrozumie. Tylko, ze wtedy bedzie kapke za pozno. Coz, jego wybor. Niebieski pozwolill mi zdac sobie sprawe z tak wielu rzeczy. Jest po prostu cudowny. Zyje chwila, oto, co mi pozostalo. I jest mi cudnie 🌼 Cocinelko- ja wierze w Twojego P. i wiem, ze tera sie grzecznie bawi i ze go nawet pilnowac nie trzeba :) I na pewno jutro bedzie wszystko ok :) A ja jestem KOZIOROZCEM :) (Moj ex tez jest baranem, ale Ty nawet w 1% go nie przypominasz. On jest po prostu zadufanym w sobie chamem!! Nienawidze go!! Zmarnowalam przez niego ostatni miesiac. Ale znow mnie czegos nauczyl.) Tez klade sie spac. Jutro tez nie mam zajec, wiec zgadamy sie jakos. PIsz od razu, jak tam sie sprawy z NIM maja. Ja zasypiam z usmiechem na ustach i z Niebieskim w glowie :) dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Dopiero teraz zauważyłam że znów zapomniaam zmienic nicka :P Ale przynajmniej łatwo mnie wytropic ;) Dziewczyny no widze ze Wy juz macie bardziej optymistyczne podejscie do sprawy co bardzo mnie cieszy :D Ja wczoraj jednak syg pusciłam i oczywiscie odpuscił i to od razu :D Ale tego to akurat byłam pewna, miałam jednak cichą nadzieję na smsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×