Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrrrkaaaaaa

JAK ZAPOMNIEC I JAK NIE CZUC BOLU???

Polecane posty

Gość Aira
24, fajnie,że chociaż Ty masz dobry humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, odkąd jestem we Wrocku, śmieję się do życie i wiesz co? Życie mi odpowiada :D Mam fajnych współlokatorów, całkiem przyjemną pracę. Poznaje nowych ludzi, pierwszy raz od dawna wiem, że nie stoję w miejscu :) No i pojawił się L. To nie jakaś tam wielkie uczucie, ale miło jest wiedzieć, że jest ktoś kto o tobie myśli i mieć, raz na jakiś czas :), się do kogo przytulić, popieścić itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
24,to fajnie, cieszymy sięz Twojego szczęścia..ale wg mnie to teraz nastaw się na pocieszanie nas :P cocinelka, spokojnie.. macie jakis pomysł,czym się zając,żeby nie myslec? ja np bardzo lubie czytać,ale w większości książek jest wątek miłosny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie z nim gadalam na gg ... nie rozumiem go :O 24 to nie P mi owiedzial tylko psycholog i wiesz jest w tym wiele prawdy ... on sie mnie bal, bo wydawalam mu sie taka idealna, on mi caly czas mowil,ze to ja jestem cudowna a on do dupy,ze nie warto na niego czekac itd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaleno where are you my love!!!!!!!!!!!!!!!!Zle zle zle zle zle....i co ja mam zrobic ze swoim zyciem dziewczyny???I to juz nie chodzi o F.on zostaje tam gdzies...wiadomo ze jakos tam boli ale spoko zyje, tylko chodzi teraz o zycie to jest kuzwa wazniejsze a nie jeden w miliona:o....zeby to wzielo...miałam dzis isc do biblioteki ksiazke wypozyczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
cocinelka u mnie też tak było- mówił mi,że "wcale nie jesteś taka idealna,jak Ci sie wydaje", a ja nigdy nie mówiłam,że jestem idealna- wręcz przeciwnie, podkreslałam,że często cośmi sie nie udaje itp. ale wiesz? skoro tak mówią, to przyznajmy im rację! jestesmy wspaniałe i zasługujemy na kogos, kto będzie nas na rękach nosił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
Hermia to idź jutro do tej biblioteki. możesz zarzucić tytułem ;) a z życiem..rozumiem Cię. bo ja też teraz nie widzę absolutnie żadnego celu..chyba musimy po prostu żyć, tak troche automatycznie, ciesząc się ,że z każdym dniem rany się goją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zrozumiałam, tylko trochę mnie dziwi, że psycholog postawił diagnozę Twojemu byłemu po rozmowie z Tobą. I faktycznie brzmiało to tak jakby się facet nieudolnie tłumaczył z tego dlaczego Cię rzuca. Wybacz :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 bo wiesz ja przeanalizowalam po tej rozmowie z psychologiem moj poprzedni zwiazek tez i powiem Ci ze ani jeden ani drugi nie chcial ze mna sexu uprawiac :O czy to normalne ??? oni sie mnie bali po prostu :( to jest straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie chcieli się z Tobą kochać? To faktycznie niezbyt normalne, ale raczej z ich strony, nie Twojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
rzeczywiście dziwne.. mój to chciał. nawet różne rzeczy,ale cieszę się bardzo ,że nigdy nie dałam się namówić na pewne rzeczy. a ile czasu się wtedy znaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aira....no nie chce byc automatem napedzanym na kawe:o...wole miec cel...tak duzo łatwiej wiesz jak sie ma cos do czego sie dązy...tylko ze z tym u mnie lekko nieklarownie jest... Cocinelko- nie ma ludzi za idealnych...idealni sa tylko Bogowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam lubie szalenstwa w lozku :D Mam zawsze pokrecone pomysł i nie zawsze bezpiueczne :p...tylko ze F.jakos nie nadazał 😭....cholera prawda taka ze to ja byłam facetem w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie oni sie mnie bali :( Bo to nie chodzilo o to ze nic nie chcieli, bo chcieli roznych rzeczy oprocz czystego sexu :( bo jestem ..... i chyba dlatego sie bli,ze to zaprzepaszcza, ze to z nimi zrobie i pozniej bede tego zalowac nie wiem :O P mi powiedzial,ze tyle czekalam to teraz tez moge poczekac :( Pozniej juz niby chcial ale nic nie zrobil w ta strone :O ehhh nie wiem co mam o tym wszystkim myslec :( Wiem ze sie od niego osuwam !!! ja sie nie odezwe, on sam mi powiedzial do jutra, wiec zobaczymy czy sie odezwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
rozumiem. mówisz,że u Ciebie jest nieklarownie- czyli masz jakieś przesłanki, prawda? w takim razie moja rada nie powinna Cie dotyczyć. zastosuję ją tlyko do siebie,bo nie mam żadnego celu..albo moim celem jest czekanie,aż się jakiś cel pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
hej, ja tez lubie ;) albo lubiłam..bo sama to raczej nie ma racji bytu. chodzi mi o to,że cieszę się,że nie zrobiłam czegoś, do czego nie byłam przekonana,tylko dlatego,że on chciał. cocinelka,może mieli jakies kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aira jakie kompleksy mogli miec ?? Nie bo P akurat uprawial sex z wielomaaaa dziewczynami :P wiec komleksow to nie mial i nie mial powodu ich miec ;) Wale to :P czekam na jego ruch juz nic innego nie moge zrobic :O powiedzialam ze tesknie, on o tym wie .... a co z tym zrobi to juz jego sprawa jak nie to bede sie spotykac z kims innym i olewam to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aira moge sie domyslac czego :P...Ja to zrobiłam ale jemu :P:P:P...chyba zaraz mnie wyrzucicie z topciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie tylko seks lubię, ja uwielbiam, ale jestem ostrożna. Potrzebuje bezpieczeństwa, żeby z niego czerpać prawdziwą przyjemność. Tzn. muszę wiedzie, że facet, z którym to robię nie wyrządzi mi krzywdy i nie mówię tu o krzywdzie fizycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia ja tam nie wiem o czym mowisz :P Ale jak o tym co mysle to tez to zrobilam :P :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 ja mam wlasnie to samo .... Dlatego przy nim czulam sie swobodnie do zerwania, zreszta moze tu tez bylo duzo tego,ze on do niczego nie namawial, nie zmuszal ba nawet nie prosil ... dlatego bylo mi z nim dobrze :) ehhh ja chce zeby on wrocil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
wrr wkurza mnie kafe, kolejny raz naisałam big posta i nic cocinelko, nie wiem jakie kompleksy..kto ich tam wie. ale to na pewno nie była Twoja wina. hermia, jeśli myslimy o tym samym, to nie miałam zadnych oporów :P chodzi mi o to,że nie uznaję jednego rodzaju seksu..hm..starożytna grecja..cii..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
wiecie,on był moim pierwszym facetem. jakie to uczucie, kochać sie z kimś "drugim"? mam wrażenie, ze jak do tego dojdzie ( za lata świetlne), to i tak będę tylko wspomniać poprzedniego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aira ja wiem,ze to nie byla moja wina ;) Bo akurat na to czy go pociagalam to nie moge narzekac :P bo ostatnio jak juz wszedl do mnie to widzialam jaki byl nakrecony :P :P wiec wiem,ze to nie chodzilo o to,ze go nie pociagalam czy cos takiego ;) zreszta widzialam caly czas w jego wzroku,ze mu sie podobam :) wiec tym sie nie przejmuje ;) Dobija mnie to czemu oni sie mnie bali ... i co zrobic zeby kolejny sie nie bal :O Bo ex ten wczesniejszy mi mowil,ze on na to nie zasluguje,ze musze znalesc do tego kogos lepszego :O Mysle sobie,ze gdyby byli totalnymi gnojami to nie mieli by oporow ;) Aira co do postow to kopiuj sobie rpzed wyslaniem ja tak robie i jak nie zaskoczy to mam przynajmniej co napisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P tez byl moim pierwszym z ktorym zrobilam tyle szalonych rzeczy :P uroki mlodszego faceta ;) I z ktorym sie do tych spraw przekonalam Aira ile amsz lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
dobry pomysł 🌼 eh..chciałabym już spotkać tego jedynego..i wiem,że to idiotyczne,ale mam poczucie winy,że nie będzie moim pierwszym..mam nadzieję,że zrozumie zaraz spadam na serial, a potem lulu :P a Wy,co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aira - \"jak to kochac sie z kims drugim\"...tak samo jak z pierwszym tylko inaczej :D...ja za kazdym razem myslalam ze to ten jedyny...no był 1, 2, 3, 4, 5, 6,7.....:D wprawa czyni mistrza:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
o Ty Hermia :P no ale co kto lubi ;) mam 19 lat. zaczelismy być z sobą ,jak miałam ok 17, seks pierwszy w te wakacje ( ale rozne inne rzeczy sie wczesniej działy :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×