Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona /

Lot do Egiptu

Polecane posty

Gość zagubiona /

witajcie! mam bardzo duzy problem i szlag mnie trafia bo nie umiem go sama rozwiazac-a forum pelne madrych ludzi to podpowiedza... wybieram sie do egiptu do przyjaciol-w styczniu jednak nie mam pojecia jak doleciec tam najtaniej! nie potrzebuj calej wycieczki za 2000zl tylko samych lotow do i z egiptu (kair, hurghada-nie ma znaczenia ktore miasto). znacie jakies linie lotnicze? pomozcie.... dziekuje z gory :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona /
czarterem-fajnie... tylko jak znalezc takie cholerstwa bez wycieczek? bo ja ulom jestem i nie umiem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona /
w sumie masz racje... dziekuje :* ale czekam na jakies propozycje... moze lecieliscie i wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malecka
nie rozumiem, to jest az taki problem z kupieniem biletu do egiptu, z tego co slyszalam to normalnie lataja tam jakies tanie linie, wiec w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie linie do Egiptu
to się uśmiałam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka78
Troszkę się uśmiałam:))) Ja też nie przypuszczałam, że jest z tym aż taki problem. Ja najczęściej szukam wszystkiego w google. Po prostu wpisuje tanie linie lotnicze do Egiptu lub coś w tym stylu i szperasz:))) Mi znalazło mnóstwo portali, które oferują tanie połączenia do Egiptu, więc życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tanich linii do Egiptu. Tanie połączenie z kurortami w HRG i SSH można dostać w biurach podrózy, które oferują przeloty trampingowe. Takie biura to: Alfa Star, Tui, Ecco Holiday.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Furman
No rzeczywiście przejrzałem kilka portali, które oferują tanie przeloty i na żadnym nie znalazłem lotów do Egiptu:( No na to wygląda, że musisz albo skorzystać z Lotu, albo tanimi lotami polecieć do innego kraju i tam robić przesiadkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka78
uppppsssss... To ja musiałam się pomylić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new0
No niestety tylko LOT oferuje przeloty do Egiptu, chyba że wybierzesz jakieś biuro podroży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejj
no a jaki to problem dojechac do berlina/pragi/ etc i tam sie wpakowac w jakaś tanią linię do egiptu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka78
Nie ma się co dziwić, że wycieczki do Egiptu wciąż drogie, skoro same bilety tyle kosztują. W tym wypadku wolałabym chyba skorzystać z jakiejś oferty last munute biura podróży. Myślę, że wyjdzie taniej i pewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość googleeee
ale mozna znalesc chyba tansze polaczenia, tylko nie w sezonie, i wtedy do teggo hotel i fakultety i samemu zwiedzac egipt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka78
O tak! Portale lotnicze oferujące TANIE połączenia rulezzz!!! Gdyby nie one, wielu młodych ludzi mogłoby tylko pomarzyć o lataniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mozesz iść do biura podróży - i oni C tez znajda i zarezerwuja lot...tylko to moze byc drozej...ale niczego nie szukasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziabong
to juz mozna sie troce wysilic i samemu poszukac, na takiej samej zasadzie dziala aero czy smartfly jak rozklady.pkp, i jaka frajde masz jak znaldziesz cos dobrego, i jesl rozpatrzymy w tym cene jaka biuro podrozy wzielo by za znalezienie mi lotu to ja juz wole pare godzinek w nocy posiedziec i znalesc sam, nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość googleeee
grunt ze w szuanie lotow nie musze byc ograniczony do polskich lotnisk, z wroclawia mam do berlina ok 300-400km, do pragi tez 300km wiec szukam miedzynarodowo, wielokrotnie z zagranicyy lotow jest wiecej i/lub sa tansze, to jak wycieczki w niemieckich biurach tur, ale tego polskie firmy Ci nie powiedza bo traca klienta, niemeickiego nie znasz zeby szukac na ich stronach, wiec tylko agenci zostaja.pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczulla
zgadzam sie z Tobą, z berlina sa np loty do moskwy tanimi liniami, a z polski to tylko pkp i pks, no i zagraniczny maja bardziej rozbudowana siec lotnicza i lotnisk, ale np www danej linii lotniczej nie sprzedaje biletów z pragi, itp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lece za 2 miesiace
ja kupilam z easyjet za 4 osoby dalam 960 fun.a normalnie kosztowaloby mnie to ok 3000 tys fun!! tyle ze kupilam duzo wczesniej bo juz w lutym ale easyjet to i tak najtaniej co znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie loty do Egiptu
kosztują minimum tysiąc złotych w jedną stronę- nie ma znaczenia, skąd w Polsce. Czasami bardziej opłaca się kupić wczasy last minute za 1800zł niż bilet w dwie strony za 2 200...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silvermina
Ale koleżanka zaznaczyła, że nie potrzebuje całej wycieczki za 2000 tys. tylko same połączenia lotnicze do Egiptu. Ale muszę się z Tobą zgodzić, że to wyjdzie drogo, wręcz w porównywalnej cenie co wczasy last minute w Egipcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mastiff
Ten link obecnie nie działa, możesz skorygować wypowiedź o właściwy? Zajrzałbym także...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mastiff
rusalka78 "(...)O tak! Portale lotnicze oferujące TANIE połączenia rulezzz!!! " tez sie zgadzam byleby byly one funkcjonalne. Gdyby nie one, wielu młodych ludzi mogłoby tylko pomarzyć o lataniu. " jeszcze parę lat i latanie będziemy mieć częściej obecne niż raz na parę lat, może 1-2 razy do doku?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate_800
Jak zdecydujesz się jechać do Hurghady radzę odwiedzić stronę jedynej polskiej kliniki w Hurghadzie http://www.hurghada-klinik.pl , tam znajdziesz rady odnośnie zdrowego podróżowania, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania,jak uniknąć zemsty faraona. Weź też do nich kontakt zawsze odbierze Polak, bezpieczniej;) . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amira Amira
Kate nie przesadzasz z tym wyciąganiem wątków, zeby reklamować tą klinikę. Jeszcze trochę i bede jej miec dosyc bo pomyślę, ze tam pracują sami Polacy żerujący na turystach. Chyba na forach turystycznych juz wystarczy Twoich linków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate_800
Nie przesadzam, sądzę że powinni wiedzieć turyści że taka klinika istnieje. I nie widzę nic złego w informowaniu o tym turystów. Gdyż problemy zdrowotne, które się zdarzają będąc na urlopie w Egipcie wielu turystów przeraża i nie wiedzą jak sobie z nimi poradzić. A jak się wyjeżdża do Afryki i co więcej pierwszy raz albo z dziećmi, dobrze mieć takie informacje. Pozdrawiam Katee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amira Amira
Ja w Egipcie byłam raz chora i wystarczyło ze zadzwoniłam po lekarza, do kliniki i tak bym sie nie doczłapała. Dostałam kroplówkę i po sprawie. Jaki sens ma taka klinika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×