Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malgorzataka1

gdzie powiększyć piersi

Polecane posty

Gość BASIKK79
Magda_gda z gory dziekuje za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magda_gd masz juz wyznaczony termin opr? Ja tez robie u Skwiercz 15 paz mam zabieg .. juz nie moge sie doczekac ;D ja bede miec implant 325 hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basik 79 koszt calkowity zalezy od impkantu jaki dr 'dopasuje' :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mam polecać to dla mnie jedyną sprawdzoną kliniką jest http://www.artplastica.pl/ Powiększałam u nich piersi z B do D efekt fantastyczny! pracują na jednych z lepszych implantów i dzięki temu mogę mieć pewność że w przyszłości nic mnie nie zaskoczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basikk79
gość 23:03 jak długi jest czas oczekiwania na zabieg u dr. skwiercz oraz ile ciebie wyniesie całkowity koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wypad z tą reklamą fałszywcu !! Ludzie nie są upośledzeni umysłowo by nie rozróżnić fałszywych wpisów naganiaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basikk79
gość 23:05 ja bym chciała 325 lub 350ml pytam poprostu orientacyjnie :) wiem że wszystko i tak zależy od lekarza jaki rozmiar itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basik79 ja czekalam 1.5 miesiaca na zabieg . Bede miec 325 okragle jestem totalnie plaska ...i prawdopodobnie wizualnie wyjda pelne C a stanikowo wiadomo pewnie wiecej . Jak cos to pisz na maila maheczka@wp.pl . Ps. reklama jak nic ten z gosc z godz. 9:31 :D ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jest mi przykro, że tak mnie posądzacie o reklamę... forum jest o tym "gdzie powiększyć piersi" więc napisałam zgodnie z tematem gdzie ja robiłam... i tylko tyle. Serio pszykro mi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaBiel
dr Sierociński, Katowice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam proponuję najpierw wypróbować alternatywne (naturalne) sposoby powiększania biustu i dopiero potem myśleć o ewentualnym zabiegu. Poczytajcie http://pieknabyc.pl/powiekszanie-biustu-bez-operacji/ jest pełno sposobów o wiele tańszych i bezpieczniejszych, chociaż sama operacja na pewno będzie najbardziej efektywna to jednak jest to zawsze ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, ja polecam mojego lekarza, co chyba logiczne jeśli byłam zadowolona :) to zleży skąd się jest też jednak,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda - ale chyba jednak lepiej podjechać do niedalekiego miasta, jesli jest tam lepszy lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecałabym wykonac ten zabieg jednak w sprawdzonej klinice. Nie sztuką jest pójscie tam gdzie jest taniej, ale musi to mieć potem przełożenie na zabieg, gojenie się i efekty. DLatego ja wybrałam Aestheticmed i najlepszego specjalistę dr Dmytrzak. I uważam ze był to mój najlepszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzej żle Ci idzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto jednak zwrócić uwage na lekarza i to czy po konsultacji wiemy ze to jest właśnie ten który nas zoperuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
Różne z tym bywa, czasami po konsultacji wciąż jest niepewność....natomiast ja taki niepewnym radziłabym się jeszcze porozglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianiskowa
Ja własnie po przejrzeniu stron klinik , tego co dziewczyny pisza juz po samych zabiegach zdecydowałam sie jednak ze ja zabieg powiększania piersi zrobię w Aestheticmed. Jednak to co mówią inni liczy sie dla mnie, w kwestii takiego własnie poważnego zabiegu. A ta klinika cieszy sie najlepszymi opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie mozna takie rzeczy ponaprawiac. Ale żeby było w 100% profesjonalnie i bezpiecznie to radziłabym powiekszyc piersi dokładnie w takiej klinice http://www.aestheticmed.com.pl/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toyska ma rację, warto jednak porozglądać się za innym lekarzem, porównać na innych konsultacjach. niestety ale wybór lekarza nie jest łatwą kwestią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już robić dokładnie takie zabiegi, to własnie w takiej klinice jak Aestheticmed. W Warszawie to jedna z lepszych i tych do której zdecydowanie warto na pewno się wybra kiedy dbacie o swoje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam powiększane piersi w Łodzi . Wszytsko bez komplikacji przebiegło .Gdybym miała jeszcze raz wybierać miejsce to jeszcze raz to samo czyli tam gdzie miałam zabieg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma211
Nikomu nie polecam partacza z Łodzi Żukowskiej, która sama sobie pisze reklame na tym forum i wszystkich innych udaje pod róznymi nickami pacjentki żeby nakrecić Was na operacje . Miałam u niej zabieg i to co mnie tam spotkało to istny koszmar!! Nie dość że mnie oszpeciła, to nie wydała mi dokumentacji. Ciągle mnie oszukiwała, a ta stara zacofana pielegniarka od niej kombinowała jakby mi dogryźć i sie mnie pozbyć, wpisywała w karty pacjentki same kłamstwa żeby mnie wykończyć!! Efekt zabiegu to jakiś wyrok na mnie!!! Jeśli chcesz zrobić sobie zabieg to jak najdalej od Łodzi od przeklętego miejsca jakim jest Dermed!!! Bo wszyscy tam klamią!!! Nikt Ci tak nie pomoże!!! Liczą sie tylko Twoje pieniądze!!! Najlepiej jedź dalej i będziesz pewna że zrobi ci zabieg porządny chirurg a nie jakaś partaczyna co kusi ceną i fałszywymi opiniami z sieci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma211
Nikomu nie polecam partacza z Łodzi Żukowskiej, która sama sobie pisze reklame na tym forum i wszystkich innych udaje pod róznymi nickami pacjentki żeby nakrecić Was na operacje . Miałam u niej zabieg i to co mnie tam spotkało to istny koszmar!! Nie dość że mnie oszpeciła, to nie wydała mi dokumentacji. Ciągle mnie oszukiwała, a ta stara zacofana pielegniarka od niej kombinowała jakby mi dogryźć i sie mnie pozbyć, wpisywała w karty pacjentki same kłamstwa żeby mnie wykończyć!! Efekt zabiegu to jakiś wyrok na mnie!!! Jeśli chcesz zrobić sobie zabieg to jak najdalej od Łodzi od przeklętego miejsca jakim jest Dermed!!! Bo wszyscy tam klamią!!! Nikt Ci tam nie pomoże!!! Liczą sie tylko Twoje pieniądze!!! Najlepiej jedź dalej i będziesz pewna że zrobi ci zabieg porządny chirurg a nie jakaś partaczyna co kusi niższą ceną i fałszywymi opiniami w sieci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba to jest własnie własciwe miejsce i szczerze mówiąc sama po Nowym Roku też się na taki zabieg zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre opinie ma dr Dorota Żukowska z łódzkiej kliniki chirurgi plastycznej Dermed, moja znajoma u niej własnie powiększała piersi. Jak dla mnie super efekt i wcale nie wyglądają nienaturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szczerze mówiąc nie zgodze się z tym, że za pomocą pomadki mozna tak modelowac kształt ust aby wyglądały na pełniejsze. Ja ostatnio dużo czytałam o tym i zapisałam sie na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja46
W wiekszych miastach bez problemu mozna znaleźć profesjonalna klinike i lekarza. Mimo wszystko polecam tez zapoznac sie z producentami implantow, jest ich sporo, ja za namowa chirurga wybralam Mentora, bo to bezpieczna marka, istniejaca od dawna i w sumie to rzadko kiedy daje jakiekolwiek powiklania. Najprawdopodobniej zdecyduje sie na implanty okragle, bo od zawzsze podobal mi sie taki efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×