Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malgorzataka1

gdzie powiększyć piersi

Polecane posty

Gość kaczaka
cześć dziewczyny,planuje powiększenie piersi ale nie potrafie się zdecydować u kogo je zrobic bo zdania są podzielone, cena nie gra dla mnie roli, poprostu chcę być zadowolona... i kogo tu wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia24gda
juz jestem po operacji i jestem bardzo zadowolona piersi sa przesliczne, piekne narazie jeszcze troche opuchniete ale lepszych nie moglam sobie wyobrazic.opieka tez profesionalna, wkladki mialam300wysoki profil. doktor skwiercz to profesionalistka juz mija 2tydzien a ja sie normalnie ruszam i funkcionuje. POLECAM DR. SKWIERCZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halkkka
Monia24 ja też słyszłam o dr Skwiercz, że to dobry lekarz, gdzie ona przyjmuje? Bo szukam od jakiegoś czasu i nie mam żadnego namiaru. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia24gda
przyjmuje w gdyni na ulicy partyzantow35- skwiercz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka i Sylwia
Iwonka jest trzy dni po operacji powiększenia piersi u dr. Skwiercz poleca ze 100% pewnością .Piersi sa śliczne , opieka szpitalna bardzo dobra pani dr. po zabiegu interesuje się pacjentkami a nie jak Zdzitowiecki , który zupełnie zlewa swoje pacjentki po zabiegu. Czuje sie bardzo dobrze i jeszcze raz poleca...;) Sylwia już miesiac jest po operacji i jest zupełnie inną osobą jest szczęśliwa i bardzo zadowolona nawet nie przypuszczała, że jej nowe cycki będą takie piękne i naturalne polecamy dr. Swiercz jest naprawdę mistrzem w swoim fachu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie przyjmuje dr skwiercz i kosztujezabieg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkuuulll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkuuulll
cześć dziewczyny ja robiłam rok temu podniesienie piersi u EWY SKWIERCZ jestem bardzo zadowolona za dwa tygodnie mam termin powiększenia biustu z rozmiaru B na rozmiar D uważam że Skwiercz ma fach w ręku i już nie moge się doczekać kiedy zobacze moje duże piersi napisze po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawira
mialam powiększenia piersi 7.04 u doktora skwiercz. super jestem strasznie zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy wszystkie tylko
u skwiercz robicie? dziwne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manolita79
ja robiłam w artplastica w Szczecinie w dr Pastucha jestem bardzo zadowlona, moja kuzynka zrobiła u dr Grażyny jurek i powiem szczerze że zazdroszcze jej ciecia wokoło otoczki brodawki eekt super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusia6609
Do Stawira Bardzo prosze o podanie ceny tego zabiegu. i czy ta Pani robi powiekszenie piersi bez implantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśka.csz
Hejka:) ja również powiększyłam sobie piersi u DRA CHICIAKA w Poznaniu i powiem wam, że mam naprawdę super piersi!!! Są równe, krągłe i sexi!!! Przedtem byłam płaska, dlatego postanowiłam to zmienić. Wybrałam dra Chiciaka, bo uważam, że jest po prostu NAJLEPSZY!!!! A wiecie, co najbardziej doceniam u dra? To, że ilekroć miałam jakiekolwiek pytania PO OPERACJI to ZAWSZE udzielał mi fachowych odpowiedzi a wiem, że często lekarze po "załatwieniu" pacjentki, gdy ta zauważa jakieś niepokojące objawy to są po prostu ignorowane lub zbywane jakimiś wymijającymi odpowiedziami - DR CHICIAK jest inny - zawsze zaangażowany i profesjonalny. Sama się o tym przekonałam i uważam, że DR CHICIAK TO BYŁ MÓJ NAJLEPSZY WYBÓR!!! podaję wam gg, gdybyście miały jakies pytanka - odpowiem na wszystkie gg 269-58-66 lub e-mail: vea_etienette@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karifornia
Hej dziewczyny!!! Myślę nad powiększeniem piersi bo jestem płaska jak decha i jest on dla mnie bardzo ważny. Możecie napisać u jakiego lekarza w Trójmieście najpewniej zrobić ten zabieg?? Ile kosztuje w całości- chodzi mi o wszystkie koszty przed i po operacji no i oczywiście sam zabieg. I jak długo się dochodzi do normalności po nim. Pozdrawiam i czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxccx
jesli mam kogos polecic to polecilabym dr Pawla Szymanskiego z wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzsze D
a ja mogę polecic dr Kruka w Poznaniu. bardzo delikatny, słucha przede wszystkim pacjenta i szczerze potrafi doradzić, a nie realizować swoje wizje. Opieka w Klinice rewelacyjna, anestezjolog dba o brak bólu po zabiegu. jest pare nazwisk w Poznaniu. moja koleżanka robiła piersi pół roku temu u dr Piotra Skupina. słyszałam o Chiciaku i Ratajczak.Bileceki nie zwbudził mojego zaufania, bo nie miał dla mnie czasu. kazdy wybierze swojego chirurga. za jestem zadowalona i za wkładki Mentora 300 cc zapłaciła 9 000pln z doba w Klinice. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1978
To ja może zmienię wątek i polecę wszystkim niezdecydowanym Kobietkom najlepszą specjalistkę i najbardziej wszechstronnego i ciepłego lekarza jakiego spotkałam - doktor Barańską ze Słubic. Warto było jechać z Łodzi tak daleko. Już po pierwszej rozmowie przestałam się bać zabiegu ,wszystko mi tłumaczyła w niezwykle przystępnej formie, nie było mowy o wciskaniu niczego na siłę (co niestety dość częste - byłam na konsultacji w Szczecinie...) a po cudownych efektach z moimi piersiami zdecydowałam się na operacje nosa, czekam na nią, to już niedługo... 16.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia_j_k
Jesli jesteście z Warszawy to gorąco polecam ten gabinet http://www.afrodytasalon.pl/ łatwo trafic bo jest w Blue City.Maja jak na stolice naprawde rozsadne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waitingforu
mam podobne zdanie, że cena jest w zasadzie sprawą drugorzędną, jednak bardziej się dla mnie jakość usługi, więc jeśli się decydować na zabieg powiększanie biustu to u możliwie najlepszego specjalisty jak dr Piotr Osuch. Jednak piersi są głównym kobiecym atutem, dlatego dobrze jeśli pięknie się prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr,Osuch preferuje ciecie pod piersia lub brodawka,ja odradzilem to mojej dziewczynie i zdecydowalismy sie na ciecie pod pachami ktore sa mniej widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTOS ROBIL.
PIERSI W CZECHACH?JAK EFEKTY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w trzyncu u furmanka
efekt super.320 cc mentor pod miesien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_gda
Witam wszystkich. Już od dawna moim marzeniem było mieć piękne piersi . Postanowiłam myśli wprowadzić w czyn, dlatego też byłam już na konsultacji u dr Skwiercz. Pani doktor bardzo dokładnie opisała mi każdy aspekt dotyczący zabiegu, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Zdecydowałam się już praktycznie na zabieg, ale mam małe „ale” co do wielkości miseczki jaką Panią doktor mi zaproponowała. Przyznam się szczerze, że nie do końca potrafię sobie wyobrazić jak będę finalnie wyglądać po zabiegu, dlatego też piszę do Was z ogromną prośbą - czy mogłybyście napisać swoje zdanie? Bardzo dużo czerpię z Waszych spostrzeżeń i z Waszej wiedzy i dlatego chciałam się zwrócić do Was po poradę , będę bardzo wdzięczna za Wsze cenne uwagi. Pani doktor zaproponował mi wkładki mentor 350 hp okrągłe. Moje obecne wymiary to: 166 cm wzrostu, 65 kg (ale planuje zrzucić 5 kg ), pod biustem 84 cm, w biuście 88 cm, odległość między sutkami 19 cm. Jeszcze nie rodziłam. Co byście mi zaproponowały? Dziękuję za wszystkie podpowiedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weż większe będziesz żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planuję powiększyć sobie piersi u doktora Łątkowskiego z Polanicy Zdrój. Czy któraś z Was miała u niego operacje? Jestem już po konsultacji, generalnie wszystko jest dla mnie jasne, termin wyznaczony, teraz pozostaje mi czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankakaka
Magda_gda, mi się wydaje, że ten implant, który Ty wybrałaś będzie ok. I jeśli pani doktor Ci zaproponowała taki, a nie inny implant to z pewnością taki uważała za najlepszy dla Ciebie;). U Łątkowskiego, że tak powiem: nic Ci nie grozi. Piersi to chyba jego specjalność. Ja jestem po operacji już dwa lata i jestem mega zadowolona. Po zabiegu może nie byłam aż tak szczęśliwa (obrzęk, bolące piersi, niemożność przeciągnięcia się, generalnie żadnych ćwiczeń - to normalne, o czym Ci zapewne doktor powiedział), ale teraz... jest super:). Tym bardziej, że hmm nie miałam praktycznie nic pod bluzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa: Ja także zastanawiam się nad Łątkowskim i w grę jeszcze wchodzi dr Knakiewicz (jestem z Wrocławia, więc miałabym blisko). Na razie jeszcze jestem niezdecydowana. Póki co czytam o przebiegu operacji, efektach, no i o tym jak zachowywać się po niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajlla
niech któraś zadowolona do do siebie gg,to pogadamy bo myśle o powiększeniu piersi i nie wiem gdzie i żeby były ładne a nie jak piłka przecięta na pół z sutkiem na środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Franka a wiesz co to jest analgosedacja , ale poszłaś z tą reklamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIKK79
Magda_gda planuje takze wybrac sie na zabieg do dr. skwiercz i mam pytanie jaki bedzie twoj calkowity koszt zabiegu?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×