Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malgorzataka1

gdzie powiększyć piersi

Polecane posty

Gość zulka781
W Gdyni polecam doktora Muraszko. Powiekszalam u niego piersi pol roku temu i nadal ciesze sie z wiekszego biustu :) operacja przebiegla bez problemow. Tutaj tez warto zwrocic uwage nie tylko na chirurga, ale tez implanty- doktor Muraszko pracuje na mentorach i u mnie sprawdzily sie idealnie. Bardzo naturalnie wygladają, sa bezpieczne, a nawet wiele celebrytek je wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozka982
Warto tez zastanowic sie nad producentem implantow, jakie chcemy miec wszczepione. Ostatnio oglądalam wywiad z dr Szczytem, ktory uzywa marki Mentor- chyba najbezpieczniejsze implanty dostepne na rynku. Tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=WmbiSf4rL9Y&t=1019s mozecie posluchac, około 15 minuty wywiadu jest fragment o Mentorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żukowska jest reklamowana na roznych forach w ostatnim czasie. Dziewczyna tylko zmienia nicki i zachwala doktorke. Nie dajcie sie nabrac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już mam operację za sobą, dosyć długo się zastanawiałam ale w końcu decyzja zapadła. Mam i ja ładne, kształtne piersi, ale zdecydowałam się na powiększanie własnym tłuszczem. Operowali mnie w klinice Dr Osuch Clinic, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×