Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plastikowy klosz

pomocy! gdzie kupić ładny płaszcz na zimę?

Polecane posty

Warto zajrzeć na stronę www. Cosmosmoda.pl Zawsze mają jakieś ciekawe, nowe propozycje. Ja kupiłam u nich płaszcz i jestem bardzo zadowolona. Dobry materiał, świetne wykonanie a co najważniejsze mam coś oryginalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam na eseli.pl kupiłam tam płaszcz na zimę i przeciwdeszczowy, bardzo fajne tanie płaszcze na miarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elakowcun
Ciekawa historia, ja wiem za to jak mieć idealna cerę. Córcia kupiła mi to urządzenie, zmarszczki znikły prawie całkowicie, zreukuwalam drugi podbródek, dziele sie tym z wami bo żałuje ze ktoś mi tego wczesniej nie pokazał. allegro.pl/lifting-twarzy-masazer-odswieza-umysl-meridiany-i7597036129.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie sobie stronę sklepu MG Shohlari, bo można tu znaleźć płaszcze zimowe o modnym kroju. Sama zamówiłam sobie w tym roku karmelowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olineka

Ja wyznaję zasadę, że płaszcz na zimę musi być wełniany - nawet w części, ale wełna musi być. Dzięki temu taki płaszcz super grzeje. Ja mam płaszcz z alpaki i jest najcieplejszą rzecza jaką mam i wiem na pewno, że wytrzyma długie lata, nic się nie mechaci 🙂 kupiłam go w sklepie Karibu, polecam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×