Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joyana

Dr Irena Grobelny- czy to dobry chirurg plastyczny?

Polecane posty

czy ktos powiekszał biust u pani dr Irenie Grobelny lub u prof .Jaskiewicza z Gdanska? Bardzo mi zalezy na informacjach,wiec prosze piszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg robiłam ponad rok temu, oczywiście trochę pobolało ale coś za coś ;-) Miałam małe B teraz mam duże C, blizny lekko widoczne i cały czas robią się jaśniejsze. Piersi wygłądają bardzo naturalnie, wkładki są firmy mentor. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam... zabieg był robiony w Gdansku w szpitalu na Kartuskiej a konsultacja w Gdyni w prywatnym gabinecie. Wtedy cena 7 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Ci dziekuję Zaza3 , umowie sie na konsultacje z ta pania dr. Co prawda jeszcze karmię piersią i zabieg będzie możliwy za kilka miesięcy ale juz teraz chcę wybrać dobrego chirurga. Trzymaj się. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomiz
joyana czy zrobiłas operacje u dr grobelny bardzo bym chciała sie cos o tejlekarce dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomiz umowilam sie na konsultacje do dr na 7 lutego jak bede juz po to napisze. Rozmawialam z nia przez telefon dwa razy i jest bardzo mila a reszta sie okazepozniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLVANA1975
Witam,w październiku 2007 zrobiłam operację u dr Grobelny i polecam ją w 100%. Super kobieta,oddałam sie w jej ręce i jestem zachwycona.Blizny malutkie-2,5cm,wkładka pod mięsień, NAGOR 365ml,okrągła.Z czystym sumieniem polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na konsultacji, Rozczarowana jestem tylko tym ze pani dr nie podala rozmiaru proponowanej wkladki. Ustali wszystko podczas zabiegu. Poza tym wszystko jest ok. Pani dr sprawia wrazenie milej i konkretnej osoby. SYLVANA1975 napisz jak bylo u Ciebie, czy wiedzialas jaki rozmiar wkladki bedziesz miala? Ja mam tez miec nagor okragle po miesien. Jak mozesz to napisz swoje wymiary przed i teraz po, bede miala porownanie. Bo mialam zrobic test z ryzem ale to jakos nijak wychodzi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLVANA1975
hej joyana,przed zabiegiem wg pani dr miałam 75B,ja upierałam się przy 75A a teraz jest 75D.Mam 165cm i wagę 60kg (po operacji).W próbach z ryżem wyszło mi 340ml a mam implanty 365ml.Zaufaj jej!Ona wszystko dobiera to Twojej figury,ogląda,przekłada... Mam kilka koleżanek,które do niej poszły i wszystkie są zadowolone.Żadna nie wiedziała jaki będzie miała rozm PO. Czy masz już termin na 22.02???????? Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide na op w piatek . Lamie mnie od rana w kosciach i mam dreszcze nie wiem czy to z nerwow czy grypa mnie bierze. Mam nadzieje , ze bedzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,prosze dziewczyny o rade umówiłam sie do p.dr.Grobelny na konsultacje w przyszłym tygodniu,mam straszny tłuszcz na udach i tak sie zastanawiam nad lipolizą bądz innymi zabiegami ,moje kolana wyglądają jak buły obrastające tłuszczem,tak się zastanawiam czy ta pani dr.mi coś pomoże,Jak macie jakieś doświadczenia proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANGELA U pani dr powiekszalam biust i musze przyznac ze naprawde jest swietnym specjalista w dziedzinie chirurgii. Nie mam doswiadczenia jezeli chodzi o lipoze ale jezeli sie umowisz na konsultacje pani dr odpowie na kazde twoje pytanie. Pani dr na konsulatcji zwrocila uwage na moj podbrudek, podwojny zreszta i nabaknela ze mozna to poprawic. Japo przemysleniu zadzwonilam do niej i zapytalam jak by to wygladalo- wiec pani dr mnie nie namawiala a nawet powiedziala ,ze przy mojej wysunietej szczece nie bedzie wielkiego rozultatu. Efekt bedzie ale bardzo maly. narazie sobie odpuscilam bo 2,5 tys piechota nie chodzi . ALe do czego daze , pani dr jest uczciwa bo inaczej moglaby mnie namawiac zeby mnie naciagnac a jej na tym nie zalezy. Widac ze lubi swoja prace. Napisz jak bedziesz juz po konsultacji.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANGELA U pani dr powiekszalam biust i musze przyznac ze naprawde jest swietnym specjalista w dziedzinie chirurgii. Nie mam doswiadczenia jezeli chodzi o lipoze ale jezeli sie umowisz na konsultacje pani dr odpowie na kazde twoje pytanie. Pani dr na konsulatcji zwrocila uwage na moj podbrudek, podwojny zreszta i nabaknela ze mozna to poprawic. Japo przemysleniu zadzwonilam do niej i zapytalam jak by to wygladalo- wiec pani dr mnie nie namawiala a nawet powiedziala ,ze przy mojej wysunietej szczece nie bedzie wielkiego rozultatu. Efekt bedzie ale bardzo maly. narazie sobie odpuscilam bo 2,5 tys piechota nie chodzi . ALe do czego daze , pani dr jest uczciwa bo inaczej moglaby mnie namawiac zeby mnie naciagnac a jej na tym nie zalezy. Widac ze lubi swoja prace. Napisz jak bedziesz juz po konsultacji.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLVANA1975
joyana gratuluję!!!I jaki rozmiar wyszedł????? angela111 ja też niestety nie wiem jak wygląda sprawa z lipolizą u dr grobelny ale jakiś czas temu moja koleżanka robiła u niej plastykę brzucha z przesunieciem pępka.Efekt super:) Najlepiej jak z nią pogadasz.To fakt-nie naciąga-zawsze mówi uczciwie.Ja jestem z niej zadowolona i myślę,że w moim przypadku na biuście nie skończy się,bo zawsze można coś jeszcze poprawić... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda poprawic zawsze jeszcze cos mozna, hi hi Pani dr wykryla u mnie malutka przepukline pepkowa , wiec to raczej bede musial tez operowac ale z przyczyn naturalnych bo tak mi zostalo po porodzie. Tylko dr zwrocila na to uwage, jak pytalam ginekologa i polozna co sie dzieje z moim pepkiem bo dziwnie jest wydety to mowili ze to normalne:-( Poza tym tez nic wiecej nie zmieniam, w koncu nie musze byc idealna, najwazniejsze ze mam cycki!!! Mam wlladki 505cc, jak sie dowiedzialam myslalam ze zemdleje. Mialo byc ok 400 a tu taka roznica. pani dr powiedziala ze mam szeroka podstawe tzn. i dgyby wlozyla mniejsze to nie bylo by efektu i C miska moglaby nie wejsc. Nie wierzylam, pomyslalm przeciez dziewczynom o takich wkladkach wychodza miseczki E,F... ale jak zobaczylam sie w lustrze to przez mysl mi przeszlo hmm mogly byc wieksze hi hi Nie sa ogromne, sa proporcjonalne do mojej figury a mam 172 wzrostu. Teraz mam stanik 80C ale jak zejdzie opuchlizna to powinno zostac moje upragnione 75C. Uwazam ,ze dobrze pani dr zrobilawkladajac mi taki rozm przy mniejszych wkladkach pewnie mialabym tylko B. Jak widac wszystko zalezy od budowy czlowieka, choc jeszcze nie raz zastanawiam sie gdzie mi sie to pomiescilo :-) Ale sie rozpisalam, to chyba ze szczescia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joyana pogłabys podać swój nr.gg może byśmy mogły pogadac na luzie,jutro idę na konsultacje do Pani dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela 111 - ja rzadko siedze przy komputerze a jak juz to na chwile . Jak masz jakies pytania napisz i podaj maila a ja odpisze w wolnej chwili. Jak na konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam wczoraj ,do Pani doktor bo miałam umówioną wizytę,ale jakoś się nie dostałam ,więc przełożyłyśmy to na poniedziałek 03,03,08 ale strasznie sie boje narkozy,że się poniej nie wybudzę.jak masz jakieś spostrzeżenia odnosnie narkozy to bardzo chętnie wysłucham.pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLVANA1975
angela111 jeśli chodzi o narkozę i ból to napiszę Ci tak.Każdy reaguje inaczej i ma inny próg bóluJa obudziłam się w świetnej formie a i ból nie był okrutny.Czułam się dobrze.Po narkozie podobno bardzo chce sie pić ale nie wolno ze względu na to,że można wymiotować.Ja nie miałam pragnienia wcale. Oczywiście przed podaniem narkozy anestezjolog przeprowadzi z Tobą wywiad,przejrzy wyniki badań po to aby wykluczyć ryzyko. Poza tym poczytaj w internecie o ENDERMOLOGII. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela111 - ja narkoze znioslam dobrze, jak mnie wybudzili to o niczym innym nie myslalam tylko zeby spac dalej. Pic mi sie chcialo nawet bardzo ale po chwili i tak zasypialam na nowo :-) Opieka jest bardzo dobra wiec nie ma sie czego bac. Najwazniejsze to przed op w trakcie wywiadu z lekarzem i anestazjologiem nie zatajac niczego! Pani dr na pierwsze wrazenie wydaje sie mniej sympatyczna ale ogolnie ma jest ok , ma poczucie humoru i jest naprawde mila. Bylas juz na tej konsultacji? Napisz jak wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana 25
a gdzie wasza naturalnosć kobietki????????/ sztuczne piersi to żadna frajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellif
Ja też u tej pani doktor robiłam, 340 pod mięsień. Ale niestety jedna jest wyżej niż druga. Ogólnie wyszły bardzo naturalnie i jak podniosę trochę (o 4 cm) ramiączko to dekolt jest śliczny. No ale bez stanika to nie chodzę, bo krzywo układa się bluzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellif
muszę dodać, że blizn już prawie nie widać i kiedyś lek, który robił mi USG powiedział, że pierwszy raz widzi takie małe ślady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam
hmm mila fakt nawet na zajeciach ze studentami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nellif czemu pani dr nie zrobila ci poprawki? U mnie jak na razie jest ok i mam nadzieje ze tak zostanie ale gdyby byly nie rowne zglosilabym sie do niej , przeciez ma obowiazek poprawic piers , ktora jest za nisko. Dawno robilas op?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellif
robiłam 2 lata temu i szczerze mówiąc nie mam pojęcia, ze powinna je poprawić. Czy to nie jest ,,zapisane,, jako ewentualny skutek uboczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellif
czy znacie kogoś, kto miał poprawkę? czy coś się za to płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimcia
Też robilam operacje u dr Grobelny i uwazam ze jest pelna profeslonalistka. Jestem dumna z moich piersi i nie zaluje swojej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, też robiłam piersi u dr Grobelnej i jestem zadowolona. Minęły 2 lata i jest ok. Czy ktoś był na USG po operacji? Szukam gdzie można je zrobić, bo nie każdy prawdopodobnie dobrze umie odczytać badanie przy piersiach z wkładkami. Jeżeli macie adres i robiłyście już to proszę opiszcie jak było i gdzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia73
jesli chodzi o USG piersi po powiększeniu, polecam Panią dr. Dorotę Socha- Korybalską, świetna radiolog, zna sie na rzeczy, kontakt mozesz znaleź w necie, przyjmuje w Gdyni , Rumi i Redzie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×