Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joyana

Dr Irena Grobelny- czy to dobry chirurg plastyczny?

Polecane posty

Gość espero6
wlasnie jestem tydzien po operacji u dr Grobelny.planowalam jedynie korekte gornych powiek,jednak proznosc kobieca podpowiadala mi "nos tez".zrobilam jedno i drugie.efekt?!spektakularny!!!!!!nie moge nadziwic sie mojej nowej twarzy,jest super!!!!!!!!!!!goraco polecam dr Grobelny,mysle ze wie co robi.poza tym jest niesamowicie sympatyczna,jak i caly zespol wspolpracujacy z nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julabrzydula
Mam pytanie do Was drogie Panie .Jestescie juz po zabiegach .Tez chciałam isć na powiększenie biustu ale jak mój mąż to usłyszał to powiedział że jestem nienormalna /mam rozmiar a/,bo to nie jest naturalne tylko cos sztucznegoa widze że duże piersi mu się podobają .I własnie nie wiem czy to tylko takie gadanie czy cos w tym jest.Proszę napiszcie coś.Boję się po prostu odrzucenia,żE Mąż BęDZIE SIę MNIE BRZYDZIł ALBO COś W TYM RODZAJU .Napiszcie proszę- desperatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julabrzydula
Prosze o informacje jak zacowują sie wasi mężowie lub partnerzy po operacji Bo to mnie najbardziej interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona.ie
hej,ja robilam operacje pol roku temu u doktor grobelny ale jestem srednio zadowolona.zasugeroalam sie dobrymi komentarzami i wybralam wlasnie pania irene.o niej nie moge powiedziec zlego slowa bo naprawde przesympatyczna kobietka ale moje piersi nie sa takie jak sobie wobrazalam.po pierwsze odznacza mi sie implant (podwojna piers),jdna wyzej nieco od drugiej.dzwonilam i pytalam o popraki ale niestety doktor powiedziala ze beda odplatne,zdziwilo mnie to i zmartwilo bo zaplacilam 11 tys.to bylo powiekszanie z podciaganiem.kipska sprawa bo to drogi interes a teraz skad wezme pieniadze na poprawki.....a mialo byc tak ladnie!!!!!!a co do faceta to moj jakos mniej mnie dotyka,podobaja mu sie ,cieszy sie ze jestem szczesliwa ale mowi ze to nie to samo,ze wolal moje male bo byly prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasyna
czesc! Ja robilam u dr.Grobelny,uszy i piersi 3 tyg.temu i jestem zadowolona,chociaz mnie jeszcze boli.Rozmiar mam dobrany przez dr.i jestem zadowolona.Polecam dr.Grobelny w 100%,mysle ze teraz po tych 3 tyg juz sie nic nie zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yamaha1600
Hej KASYNA, wlasnie sobie czytam o Twojej pani doktor, a tu prosze... Nie wiedzialam,ze sie udzielasz,bardzo ladne cycuszki ;) pzd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie1981
Witam:-) Dowiedzialam sie o Dr.Irenie Grobelny od kolezanki ktora powiekszala u niej biust i jest bardzo zadowolona. Ja mam rocznego synka i zrobily mi sie z lekka "nasleniczki" Wazylam przed ciaza 64 kilo przy wzroscie 181... przytylam 30 kilo i milam przy karmieniu D misieczki,teraz schudlam 25 klo i mam jesli moge to dorze okreslic pomiedzy B a male C i mialabym pytanie ,z lekka mi wisi biust moj chlopak mowi ze sa ok i ze go robia:-D ale czy ktos potrafi mi odpowiedziec czy bedzie potrzebne podnosznie biustu i silkon czy tylko silkon,wolalabym tylko sikon!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie1981
Czy ktos jeszcze zaglada w ta stronke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina 15
Czy ktoś robił u dr Grobelny rekonstrukcję piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Himerka
Ja powiekszalam biust u Pani Dr 4 lata temu - dobrala mi wkladki idealnie, piersi wykladaja naturalnie, blizny juz wogole sa niewodoczne a dolegliwosci po zabiegu nie mialam (oprocz 24 godzin po zabiegu co jest normalne), serdecznie polecam Pania Dr - fachowa, profesjonalna i napewno nie zrobi czegos co nie bedzie pasowac do reszty ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wlasnie zastanawiam nad ta Pania. Zmartwila mnie wypowiedz dot. poprawki jesli ktos jest niezadowolony, jestem bardzo krytyczna i zawsze sie czegos doszukam. za taka ilosc pieniedzy sadzilam ze poprawki ribia bez zadnych wykretow... ciesze sie ze wiekszosc z was tu i na beauty jest z niej zadowolona, moja mama pracuje w szpitalu i pytala o dobrego chiruga to powiedzieli jej ze wlasnie ona jest dobra... ja w te srode mam wizyte u renkielskiej, jesli mi niepodpasuje to bede szla do grobeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem zainteresowana zabiegiem plastyki brzucha i piersi. Wielkość piersi jest ok ale są obwisłe. Czy ktoś może podpowiedzieć czy do podniesienia biustu lepsze są implanty i czy te dwa zabiegi można zrobić jednocześnie. Chciałabym podczas jednej narkozy sprawę załatwić. A i rekonwalescencja jedna. Ktoś z Was robił dwa zabiegi na raz? i jak potem, ból do wytrzymania? i jak długo nie można ćwiczyć. Jestem fanką sportu, często pływam / i widzicie mimo tego obwisła skóra/, i chciałabym wiedzieć kiedy będą mogła wrócić do intensywnego treningu. Jak dr Grobelna - długo czekaliście na zabieg? Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem zainteresowana zabiegiem plastyki brzucha i piersi. Wielkość piersi jest ok ale są obwisłe. Czy ktoś może podpowiedzieć czy do podniesienia biustu lepsze są implanty i czy te dwa zabiegi można zrobić jednocześnie. Chciałabym podczas jednej narkozy sprawę załatwić. A i rekonwalescencja jedna. Ktoś z Was robił dwa zabiegi na raz? i jak potem, ból do wytrzymania? i jak długo nie można ćwiczyć. Jestem fanką sportu, często pływam / i widzicie mimo tego obwisła skóra/, i chciałabym wiedzieć kiedy będą mogła wrócić do intensywnego treningu. Jak dr Grobelna - długo czekaliście na zabieg? Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askiii
Witajcie! Mam zamiar zoperować sobie nosek u Dr. Grobelny. Dziewczyny poprosze o poradę, czy w noskach jest to rownie świetny fachowiec? Bylam juz na konsultacji, jak na razie wrażenie bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliola1
hej dziewczyny czy ktoras tu jeszcze zaglada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasix
Hej dziewczynki. Wlasnie umowilam sie na konsul. Z dr. Grobelny. Zobaczymy jak pojdzie. :-Dszkoda ze ograniczylyscie wpisy. Przydaly by sie jakies swiezsze info:-P milo byloby poczytac o waszych odczuciach, bdaniach i przebiegu rekonwalescencji:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słońce Maroko
Ja też na dniach pójdę do Pani Grobelny w sprawie nosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkamysia
nie polecam tej Pani a wręcz ją odradzam robiłam u niej nos. Nos jest większy, krzywy, przy oddychaniu porusza się jedna jego część, był tylko jeden garb, teraz są dwa, pani dodatkowo zasugerowała mi, że podniesie mi czubek, i teraz ten czubek to jedna wielka kula!!!!! Koleżanki się pytają mnie czy ktoś mnie pobił, a operacja była dwa lata temu!!!!! jestem załamana, byłam u innego lekarza i powiedział mi, że ten nos to jest bardzo zła robota, i zastanawia się czy w ogóle teraz da się coś z tym zrobić. jestem załamana na poporawkę nie mam teraz pieniędzy ;( wyglądam strasznie, nos jest wielki, dodatkowo będę musiała zapłacic teraz dużo więcej, bo to będzie operacja poprawkowa. Pani Grobelny na siłę wiskała mi, że jest piękny, chociaż nawet ludzie w poczekalni patrzyli na nią jak na nienormalną, czułam się fatalnie....i czuję do tej pory..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka1111
Witam sredecznie, w maju 2013 roku robiłam zabieg u pani Ireny Grobelny. Naprawde w 100% polecam. Jest niesamowitym chirurgiem i niesamowitą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julka1111 ja mam zabieg za tydzien u dr Grobelny, umeiram ze strachu...:) powiedz mi ile placilas? ja bede miala okragle nagor. z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszka22
Dziewczyny jak ja chciałabym się z wami skontaktować i wypytać o wszystko co związane z przygotowaniami do zabiegu i stanem po nim. Od pewnego czasu o niczym innym nie myślę tylko o powiększeniu moich piersi i nie wiem od czego zacząć, ile to kosztuje i ile trzeba czekać od wizyty u dr. Grobelny do zabiegu. Gość i Julka1111 jakbyście były na tyle miłe i napisały mi na maila (meszka22@o2.pl) jak to wszystko wygląda to byłabym wdzięczna. A dla Gość życzę powodzenia i trzymam kciuki za udany zabieg i zadowalający efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej meszka22 ja sama wybieralam termin z duzym wyprzedzeniem (ok 5 msc) jednakze wiem ze u dr czeka sie max msc. Dr ma bardzo dobre opinie (2 mojej kolezanki sie u niej operowaly i sa bardzo zadowolone) kobieta konkretna a zaraz bardzo sympatyczna. Cena.. pytalam o nia Julka1111 poniewaz w recepcji Pani powiedziala ok 13 tys, na stronie kliniki jest 14-16 tys. Ja wybralam okragle czyli tansze niz anatomiczne a cena jaka uslyszalam od Pani Dr to 16 tys. Nie negocjowalam poniewaz nie mialam jesczez okazji. Bylam na jednej wizycie, wybralam termin i teraz jade na operacje. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszka22
Witaj Gość!!! Czy już jesteś po zabiegu? Jak przez to przeszłaś i jaki jest efekt? Bardzo bym prosiła abyś napisała do mnie na maila, którego wcześniej podałam to może byśmy się umówiły i zdzwoniły. Podejrzewam, że mieszkamy nie daleko skoro dotarłyśmy do lekarza z Gdańska. Czekam z niecierpliwością!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jestem po, szczęśliwa i czekam na zdjęcie szwów. Odpisalam na maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunia55
mam ogromną prośbę czy możecie mi powiedzieć jakie warunki są w tej klinice u dr grobelny? byłam ostatnio na konsultacji i wnętrze takie trochę niebardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warunki są dobre, pielęgniarki przesympatyczne i najważniejsze niesamowita, niezawodna Pani Dr. Jestem msc po zabiegu i bardzo zadowolona z efektów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powikłania po zabiegach medycyny estetycznej. Sprawdź kto wykonuje zabieg i czy ma uprawnienia! http://goo.gl/OKk8n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warunki są dobre, pielęgniarki przesympatyczne i najważniejsze niesamowita, niezawodna Pani Dr. Jestem msc po zabiegu i bardzo zadowolona z efektów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprosze o opinie po powiększeniu piersi u dr.Grobelny. Mam mnóstwo pytań i mnóstwo niepewności, echch....Jak długo dochodzi się do sprawności fizycznej bo ja pracuję fizycznie, trochę też tańczę, skaczę itp.... Czy ktoś brał może kredyt na te nowe cycki ;-) Pozdrawiam zainteresowane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×