Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joyana

Dr Irena Grobelny- czy to dobry chirurg plastyczny?

Polecane posty

Gość gość
Ja robilam operacje nosa u doktor Grobelny. Niestety na nosie pojawila mi sie kostnina z jednej strony i chcialam tylko ja spilowac. Dzwonilam ile kosztuje poprawka i wtedy dowiedzialam sie, ze mam zaplacic jak za kolejna operacje i to za reoperacje, koszt 8 tys. , czyli za operacje poprawkowa po jej operacje mam zaplacic jak za kolejna operacje.Moja kolezanka miala operacje u innego chirurga i za poprawke nic nie placila, takze jak mam znow tyle pieniedzy zaplcic to wole juz do innego chirurga isc. Bylam juz na konsultacji i kolejny doktor mi poprawi ta kostnine, a takze czesc chrzestna nosa bo wg niego jest nieproporcjonalna (co zreszta sama juz wczesniej zauwazylam), na zabieg bede dlugo czekac, bo w tej klinice maja mnostwo klientow i sie dlugo czeka (aha i tez zaplace 8 tys). Jak ktos bierze na kredyt to nie polecam bo efektu nigdy nie da sie przewidziec, a u tej pani trzeba placic za kolejne poprawki i to duzo placic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po korekcie uszu u dr Grobelny. Efekt spektakularny!!!!!!nie mogę się nadziwić jest tak super!!!!!!!!!!! Jak po zabiegu zobaczyłam się w lusterku same łzy płynęły ze szczęścia !!!!!! Gorąco polecam dr Irenę Grobelny. Kobietka naprawdę wie co robi. Jest niesamowicie sympatyczna,jak i cały zespół z nią współpracujący <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam dziewczyny czy ktoras robila jakos teraz piersi u dr.Grobelny,ile po karmieniu piersia mozna powiekszac piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chciał bym się dowiedzieć czy ktoś operował u tej pani doktor powieki ,mam dość specyficzny problem z jedną bardzo opadająca powieką i zdecydowałam się wreszcie coś z tym zrobić ale strasznie sie boję i dlatego szukam odpowiedniego lekarza i czekam na jakąkolwiek odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusiinoa
Daj sobie na luz z nią, ona nawet prostych operacji dobrze zrobić nie potrafi. Jak masz komplikacje to może udaj się do porządnego chirurga z pasja, dla którego liczy się zadowolenie pacjenta, poprawa jego wyglądu i sam pacjent, a nie własną kieszeń. Pamiętaj, ze w razie komplikacji raz jesteś sama, dwa ciężej to poprawić. Jak juz tyle męczysz się z ta powieka może warto jednak naprawdę wybrać odpowiedniego chirurga nawet oddalonego i poczekać trochę dłużej. Do tych prawdziwych chirurgów z pasja czeka się też niestety trochę dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja operowałam u dr Grobelny piersi i jestem bardzo zadowolona:) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P. Irena Grobelny to wspaniały chirurg artysta. Konkretna i bardzo miła. Już po pierwszej konsultacji miałam termin, nie chciałam nikogo innego. Polecona przez wielu mich znajomych. Cena nie mała ale przy takich rzeczach nie warto oszczędzać. Piersi wyszły takie jakie sobie wymarzyłam. Po asymetrii ani śladu. Z rozmiaru piersi jednej B drugiej C otrzymałam piękne DD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli Do D**y ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Do gość, która ostatnio operował się dr Grobelny. W czwartek jadę na pierwszą wizytę. Już zaczynam się denerwować i mam mnóstwo pytań. Czy napisałabyś do mnie na maila jakie są twoje doświadczenia i po jakim okresie od zabiegu wróciłaś do pracy. Bardzo Cię proszę. Mój mail: meszka22@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy jakaś Pani ostatnio robiła piersi i dr grobelnej?zastanawiam sie nad dr skwiercz bo zależy mi na typowo dużych stojących piersiach żebym nie musiała nosić stanika np,koleżanka ostatnio robiła u zdzitowieckiego i jest załamana flaki !prosze o odpisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sie właśnie zastanawiam pomiędzy Skwiercz, a Grobelny i nie wiem którą wybrać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann2233
polecam korekcję powiek u tej doktor. Mialam robioną korekcję u Grudzinskiego z ktorym Grobelny ścisle wspolpracuje,ale pomimo 2 poprawek oczy byly zle zrobione( zwis skory nie wyciety, ktory Grudzinski utrzymywal jako prawidlowy) Dopiero Dr Grobelny poprawila mi tak jak chcialam mimo zapewnien Grudzinskiego że sie nie da. Jestem zachwycona. Zaplacilam 50% pierwotnej ceny ale oczy są zrobione klasa. Chociaz co mi sie nie podobalo na poczatku oboje utrzymywali ze operacja wyszla ok. No ale gdy jednak wyprosilam poprawke i wyszlam spod rak pani Grobelny naprawde poczulam zachwyt. Chcialabym jeszcze skorygować skrzydelka nosa chociaz troche się boję ich podejścia, że trochę trzeba u nich walczyć jeśli się cos nie podoba a to nie jest przyjemne czlowiek i tak duzo przeżywa ze tyle przeszedl i nie jest dobrze a pieniadze poszly. nie ale jesli sie umie zawalczyc o swoje i dobrze wytlumaczyc dr czego sie chce to raczej sie nie rozczaruje.Zreszta od dr Renkielskiej slyszlalam ze Grobelny ma duza renomę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka cena powiększenia piersi okrągłe pod mięsień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelik
Ja idę na operację do dr. Grobelny już w środę tj. 13.01.2016 r., konsultacja przebiegła sprawnie, pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania (a było ich mnóstwo). Namiary dostałam od znajomej, która polecała panią dr. Grobelny w 100 %. Dodam że robię całkowitą korektę nosa - ścięcie garbka, skracanie nosa i zapłacę 10.000 zł (wzięłam MediRaty) i to był dobry pomysł - czytelne raty, takie jakie sama sobie wybrałam, umowa przysyłana kurierem i dwa dni później pieniądze na koncie w klinice. Umowa czytelna, wyszczególnione raty, zero ukrytych kosztów. Odezwę się jak już będzie po zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izabelik prosze daj znac jak poszlo z nosem, sama jestem po nieudanej operacji nosa ktora odbyla sie wiele lat temu i szukam dobrego chirurga od nosow zeb sie tym zajal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelik
Jestem już po operacji. Sam zabieg nie bolał nic, opuchlizna i siniaki były dużo mniejsze niż się spodziewałam. Sama efekt na razie trudno oceniać bo trzeba poczekać min. te 2 miesiące żeby nos złapał ten "pierwszy" ale już konkretny i ostateczny kształt. Nos bardzo mi się podoba bo jest taki jak chciałam czyli krótszy, lekko zadarty, nie ma garbka i jeszcze dodatkowo dr Grobelny zwęziła mi skrzydełka o czym dowiedziałam się już po wybudzeniu z operacji bo stwierdziła że nowy nos ze starymi skrzydełkami byłby o wiele za szeroki i miała całkowitą rację!!! :) (musiałam za to dopłacić dodatkowy 1000 zł). Całkowity koszt operacji wyniósł mnie 11.000 zł. Jedynym minusem jest długi okres oczekiwania na panią dr podczas każdej kontroli bo jest wiecznie zabiegana i trzeba spędzić w poczekalni za każdym razem ok. godziny mimo umówionej wizyty na konkretną godzinę. Dziś mijają 3 tygodnie od operacji i oto moje spostrzeżenia: nos jest jeszcze mocno opuchnięty tj. czubek nosa, kość u nasady nosa jest dość szeroka przez opuchliznę i po bokach nosa tez kości są opuchnięte no ale to wynik ich złamania podczas operacji, do tego w miejscu gipsu zrobiły się wgłębienia w skórze, które stopniowo z dnia na dzień się zmniejszają. Pani doktor zapewniała że po wgnieceniach od gipsu nie będzie śladu i jest to wynik mocnego usztywnienia nosa przez gips, opuchlizna z kości też ma zejść. Cały proces ma trwać ok. 2 miesięcy i potem ma być widoczny kształt nosa taki jaki zostanie już na stałe. Także czekam cierpliwie i z dnia na dzień widzę jak nos robi się ładniejszy :) Mam nadzieję że pomogłam, w razie pytań chętnie jeszcze odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam piersi u Pani dr. Polecam! Ma niesamowite wyczucie co do wielkości implantów. Ona jest po prostu magikiem. Choć na początku wydawały mi sie za duże to po tygodniu muszę stwierdzić ze sa wspaniałe, opuchlizna schodzi powoli wiec jeszcze cierpliwie czekam na końcowy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izabelik czy możesz napisać coś więcej o Twoich odczuciach po operacji - rowniez rozważam całkowita korektę nosa. Po jakim czasie można wrócić do codziennych zajęć praca, studia ? Zastanawiałaś się nad innym chirurgiem ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelik
Nos jest w fazie zmian. Do tego stopnia że codziennie potrafi wyglądać inaczej ale jest o niebo lepszy od starego :) wiadomo że po czasie (minęły dwa miesiące) nie jest w 100% taki jak sobie wymarzylam ale i tak go uwielbiam! Jest mniejszy, krótszy i bardziej zawarty i przede wszystkim bez tego szpecącego garba! Impreza tania nie jest ale warto. Dr. Grobelny mam z polecenia i tylko u niej byłam na konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelik
Po dwóch tygodniach wróciłam do pracy- nos był jeszcze opuchnięte ale nikt tego nie zauważał, chyba tylko ja! ;) po siniakach nie było śladu. W sumie zeszły juz całkowicie po tygodniu (okłady z lodu i zimnych torebek herbaty - co kilka godzin, tak mi poradziła pani doktor, nie smarowalam żadną maścią). Rekonwalescencja bezbolesna i nieupierdliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za informacje. Jestem przed konsultacja i mam 1000 różnych obaw, pytań itd. Myślisz, że mogłybyśmy się jakoś skontaktować (tel, e-mail, spotkanie :) i pogadać wiadomo o czym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez z checia przylaczylabym sie do prywatnej dyskusji na temat korekty nosa moj email to catepilar@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izabelik jeśli zdecydujesz się z nami pogawędzić to również podaję mój adres e-mail: apo_a@o2.pl - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo mam konsultacje w sprawie korekty nosa jakie powinnam zadać pytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może opisać szczegóły dot operacji piersi. Czym powinnam się kierować przy wyborze implantów ? Jak wyglada rekonwalescencja itd. Będę bardzo wieczna - jestem przed konsultacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem grobelny i grudzinski sa beznadziejnymi chirurgami nie maja podejscia do pacjeta tylko na kase licza. bardzo brzydko operuja nos.tragedia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaamila
Dr Grobelny to wspaniała osoba ktora naprawde spełnia marzenia, przeszłam operacje powiekszania piersi we wtorek (13/12/16), jest to dopiero czwarty dzien po operacji a czuje sie super, wiadomo boli,i trzeba brac regularnie mocne leki ale nie jest taki zle. Powiekszałam piersi z małego B na D, P. Dr pomogła mi dobrac rozmiar implantow i sama zaleciła ze okrągłe będą lepsze do kształtu mojej piersi. Podczas konsultacji zapytała mnie P.Dr czy nie chcialabym zrobic jeszcze jednego zabiegu, zmniejszenia otoczek wokoł sutka, wtedy efekt byl by lepszy, na początku nie byłam za tym, no i wiadomo dodatkowe 4tys to tez nie mało, ale po przemyśleniu skotaktowałam sie z P.Dr i poprosiłam o ten dodatkowy zabieg. To byla najlepsza decyzja mojego życia. Jestem P.Dr taka wdzięczna. Opieka w klinice Perfect Medica tez była niesamowita,nie mam nic do zarzucenia. Koszt tych dwoch zabiegow wyniosł mnie 20tys. Wszystkim bardzo serdecznie polecam Dr Grobelny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa89
Kochane mam pytanie, Byłam na wizycie i mi Doktor poradziła na 2 etapy operację. Najpierw podniesienie a po pół roku impla. Zastanawiam sie czyto faktycznie jest potrzebne a nie mozna wszytskiego od razu zrobic. Czy któraś z Was miałapodniesienie oddzielnie robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Kaaamila. Ja mam miec zabieg powiekszenia piersi u Pani dr. w marcu. Chcialam sie Ciebie zapytac jak sie teraz czujesz , czy wrocilas juz do formy, czy noszenie stanika 24h na dobe nie jest meczace? ja mam male A a pani dr. mowila ze zrobi minimum duze C implant ma byc okragly. jakiej firmy masz implanty? bardzo bede wdzieczna za odpowiedz. ps. moj mail to : ingagdan@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×