Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angelinna

dziś się zazyłam, 48 kg przy 150cm wzrostu, a Wy?

Polecane posty

Gość angelinna

przy takim wzroscie to dbra waga? wygaje mi sie ze mam mały tyłek? jaki nosicie rozmiar ciuszkow przy podobnym wzrosci i wadze? moze doradzicie mi jak sie ma ubierac niska dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaardzo
baaardzo niziutka jestes ile masz lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinna
o kurde napisałam 150 a mam 158 cm... zmieniam mam nadzieje ze ktos wejdzie po tym co napisałam w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to gratuluję, chciałabym tyle ważyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 165 cm i 48 kg
rozmiar 34 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
156m 46kg chce przytyć 2kg choć ja akurat lubię swoją sylwetkę :) na szczęście kobiecą a nie chudzielca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubibi
156cm, 44 kg, 85-60-88, 16 lat:P i jak? xD jestem nawet nawet zadowolona:P czasami chcialabym być wyższa i mieć bardziej kobiece kształty:D (akurat kształty się mogą jeszcze zmienić,chociaz na razie bez zmian,moze minimalnie) opinie są różne,słyszałam,ze mam troche duży tyłek (zazwyczaj byly to dziewczyny o płaskich pupach xD),ale najczęściej słysze że fajna taka drobniutka,albo różne pieszczotliwe hm ksywy powiedzmy :D no i co do tego tyłka to zdarzały się chamskie chociaż pozytywne komentarze,np fajna d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8811
Uhmm.. ja mam 172 a moja waga to 53 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 178cm i waże 64 kg to chyba niedowaga ale wydaje mi sę że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 178cm i waże 64 kg to chyba niedowaga ale wydaje mi sę że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
jeżeli dziewczyna 170/58 i ma rozmiar 34, to jak się w niego miesci, skoro ja mam 156/46 i też 34?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ciekawe jeżeli dziewczyna 170/58 i ma rozmiar 34, to jak się w niego miesci, skoro ja mam 156/46 i też 34? skoro jest wyższa to automatycznie jest szczuplejsza z taką samą wagą, a podobnych rozmarow przy wadze większej. nie rozumiem zdziwienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to gdzie?? przecież jesteś wyższa :-) w górę poszły te kg :-) gdzyby dziewczyna 150pare ważyła tyle co ty, to miałąby większe wymiary, niż Twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do desperansa
w stopce masz napisane ze wazysz 58,1 to co gadasz ze wazysz 46 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze sa tez dziewczynki
wyższe ode mnie ciutke i waza troszke mniej:) 169cm/52kg - 90-67-90 rzecz jasna chcialabym przytyć:(:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdura
" to ciekawe jeżeli dziewczyna 170/58 i ma rozmiar 34, to jak się w niego miesci, skoro ja mam 156/46 i też 34? skoro jest wyższa to automatycznie jest szczuplejsza z taką samą wagą, a podobnych rozmarow przy wadze większej. nie rozumiem zdziwienia..." Wg takiego rozumowania dziewczyna ważąca 70 kg przy wzroście 200 cm też będzie nosiła rozmiar 34 bo przecież jest szczupła przy swoim wzroście :D A tak na poważnie - znam dziewczynę, która ma 173 cm wzrostu i nosi rozmiar 34, ale ona waży... 49 kg i wygląda baardzo chudo. Siłą rzeczy nie da się nosić rozmiaru 34 mając 170cm/58 kg bez względu na ogólną budowe i ciężar kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluplu
a ja mam 158 i waże 74 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocicaa
a ja warze 52 kg, przy wzroście 174 i mam 16 latek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do co za bzdura
Można, ja mam 58 i 170 i zdarza mi się kupować rozmiar 34 - mam 70 cm w plecach i mały biust więc spokojnie się mieszczę. Gorzej z dołem, noszę 36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do co za bzdura
Można, ja mam 58 i 170 i zdarza mi się kupować rozmiar 34 - mam 70 cm w plecach i mały biust więc spokojnie się mieszczę. Gorzej z dołem, noszę 36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×