Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta-wisienka

1 LISTOPAD. POCZĄTKIEM LEPSZEGO ŻYCIA zbieram chętne na współne dietowanie

Polecane posty

hej kochane. ja wczoraj po swiatecznych zakupach, prezenty juz prawie wszystkie kupione :) mialam szczescie bo kupilismy zegarki za 15 eur przecenione z 30 no i bylam w aptece kupic mojej siostrze i mamie 2 pary cieni i 2 takie same lakiery dla kazdej, ale pani sie tak zamotala z kasowaniem ze zamiast 54 zaplacilam 27 :P hihi zmykam bo trzeba ogarnac w domciu a potem jade kupic krzeselko i fotelik do samochodu dla mojego malenstwa. dzis przymierzalam spodnie sprzed ciazy :( zalamka, niektorych nawet na dupe nie potrafilam naciagnac. powiedzcie mi jak schudne to biodra mi sie troche zmniejsza czy zostana? bo strasznie mi sie w ciazy rozszerzyly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Marta ja juz chyba wszystkiego probowalam hahahha musze sobie znow ten zestaw kupic i zrobie w poniedzialaek , a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w aptece placilam z gotowym roztworem 2,50 euro, bo gruszki nie chcialam bo trzeba wygotowac a tak zrobie i wyrzoce Zapytaj w Aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nic nie bolalo ...poprostu czlowiek ma pewien rodzaj strachu ktory trzeba przemoc jak raz zrobisz to bedziesz znow chciala bo caly syf wychodzi z ciebie. Efekt jest po 10 min. idziesz i sie wyprozniasz a na koniec jak sie wysikasz to znaczy ze wszystko poszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wszystko jest opisane. kladziesz sie na bok skurczasz nogi pozycja jak \"plod w lonie\" jakos tak to sie nazywa , wprowadzasz rurke do odbytu, przedtem nasmarowalam ja olejem, a woreczek trzymasz u gory , delikarnie naciskasz zeby wprowadzic plan, jak w woreczku nic nie bedzie to , rurke wyjmujesz , masujesz brzuch i po paru minutacz czuje parcie idziesz na klopik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🌻 Marta i Marcelinka - taka metoda jest chyba nieprzyjemna... ja bym sie nie odważyła... Wiecie co, odkąd zaczelam odchudzanie z Wami, czuje sie duzo lepiej... juz sie tak nie odycham i nie mam odczucia pelnego brzucha, a i tak jestem najedzona :D Dzis skusiłam, sie na frytki, ale w zamian nie zjem obiadu.. a Wam jak idzie dietowanie?? Buziaki 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy mam to zastosować bo jakoś nie mogę wyobrazić sobie ze sobie tam coś wkładam ;P a teraz u mnie w domu tata kusi mnie obiadem ale nie dam się ;P zjem coś nie tak bardzo tuczącego jak te ich ziemniaczki z klopsikami i surówką ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez kusza na obiad :D Zejde zjesc ale tylko surowke z gotowanym kurczakiem :D Nie dam sie skusic na ziemniaki :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zjadłam jogurt naturalny z 2 łyżeczkami otrębów i do tego siemię lniane... zamierzam je jeść codziennie może podziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuuuurwa dziewczyny ulalam ten egzamin... na miescie :/ ale jestem na siebie wsiekla... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menina---o cholera!!!tak blisko juz byłaś...na czym oblałaś konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×