Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość j00lka

Chanel Chance sprzedam albo się zamienie bo to nie mój zapach

Polecane posty

Gość co myslicie
ile chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j00lka
wystawiłem BCm to mojej siostry nie wiem po ile takie chodzą widze że na allegro podróbki po 100zł a tu mam orginałke... zaproponuj cene i skonsultuje z właścicielką i może się dogadamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oryginal a nie orginal
i testery a nie probki chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j00lka
testery?Człowieku czytaj aukcje a nie coś ściemniasz :/ jakie probki,,, chyba mialeś/aś ciężki dzień albo trudne dzieciństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w aukcji
napisalas ze przedmiotem sa perfumy, a na gorze jest ze edt- to w koncu jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j00lka
słabo się znam na opakowaniu pisze edt. a ja na wszystko co ładnie pachnie mówie perfumki;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest znaczna roznica
pomiedzy edt i edp- w jakosc, czasem nawet zapachu, a juz na pewno cenie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno
nie dosc ze jezyk polski nie jest twoja mocna strona (orginalki - oryginaly, pisze- jest napisane) to jeszcze chyba wystawiac aukcji na allegro nie umiesz. Wystawiasz edt w kategorii perfumy i wody perfumowane!!! Tresc aukcji jest niezgodna z kategoria!!!!! Zastanow sie nastepnym razem albo dowiedz wiecej na temat tego typu produktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w sumie to jaka jest roznica
miedzy eau de perfum a eau de toilette?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez juz jest napisane
ze edt i edp moga nieco roznic sie zapachem. Edp jest duzo mocniejsze i trwalsza niz edt dlatego tez drozsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany ludzie..
skad wy jestescie??>!!! nie wiecie co to woda toaletowa i woda perfumowana popularnia zwana perfumami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w sumie to jaka jest roznica
nie kazdy ma czas na zajmowanie sie perfumami, niektorzy wola rozwijac sie w inny sposob niz latanie po drogeriach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne myslisz ze
ludzie ktorzy wiedza takie rzeczy lataja po drogeriach tylko. Wez sie ogarnij! Jakos dziwnym trafem rozwijam sie i wiem takie rzeczy. Nie zyjemy na ksiezycu ani w odcieciu od cywilizacji i raczej takie info do nas docieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy...
yy, po co sie tak klocicie, luuudzie, no trageedia xP tak poza tym to woda toaletowa jest mniej trwala od wody perfumowanej i dlatego jest tansza(choc nie zawsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto tu sie kloci
autorka postu jest po prostu przewrazliwona punkcie krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo zamiast normalnie odpowiedz
iec to ty jakieś farmazony tu wymyslasz :O i nie wiadomo po co bo o to cie nikt nie pytal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie bylo pytanie
bo ja nie widze tu odp ani pytan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie dajcie spokój....
przywaliliscie się do dziewczyny, ze ma chęć sprzedać ''perfumy" a wystawia EDT, a nie EDP tudziez samą, na maxa skoncentrowaną esencję, czyli prawdziwe PERFUMY. :-O Wiekszośc ludzi mówi "perfumy" na zwykłą wodę toaletową, a nawet wode perfumowaną, która stricte perfumami NIE JEST! Zresztą nawet na zwykłe podróby oryginalnych wód, mówi się potocznie perfumy, i nie ma w tym nic złego. Nawet, kiedy podoba Wam się zapach znajomej, to pytacie- 'jakich perfum uzywa' ? a nie- jakiej wody toaletowej, czy wody perfumowanej? ;-) ps-chance chanel są bardzo ładne...faceci je wprost uwielbiają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie dajcie spokój....
zawsze, kiedy używałam coco medemoiselle i chance, zadawali mi pytania -czym tak slicznie pachnę, lub po prostu komplementowano, że pięknie pachnę;) Także się zastanów, czy aby na pewno nie sa w Twoim stylu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie dajcie spokój....
mam perfumowaną 35-kę, której zostało pół flakonika i chętnie bym kupiła drugie, nawet wodę toaletową, ale... jakoś nie wierzę za bardzo w uczciwość sprzedających. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co znaczy
eau fraiche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j00lka
Co do autorki tematu heh to nie wchodziłam tu od jakiś 2 dni więc ktoś inny pisał a nie ja :( co do ceny to od ręki oddam za 90-100zł Jak wspomniała koleżanka powyżej zapach jest naprawde piękny i każdy zwraca na niego uwagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×