Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aqua tall baby

Wielkosc pochwy, a wzrost kobiety

Polecane posty

Gość ZawszeCiekawaaa
Według mnie wzrost nie ma żadnego powiązania z rozmiarem pochwy. Bardziej może to ile uprawia seks. Wiadomo że kobieta z 10letnim stażem będzie luzniejsza niż dziewica. Ale co do wzrostu to jestem pewna że nie ma nic do rzeczy. Wiem bo rozmawiałam kiedyś z partnerem i powiedział że mam najmniejszą i najciasniejsza z dziewczyn z którymi sypial (po za mną było ich 5) a ja jestem z nich najwyższa. Wzrosty tamtych były 155-168cm a ja mam 175

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze tu bardziej chodzi o ciasnosc,,,,,wiadomo ze grube bede ciasniejsze bo tluszcz......co do facetow to podobno sprawdza sie po palcach ponoc jak lapy jak bocheny chleba to i w spodnich nie malo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest korelacja. Naturalnie wraz ze wzrostem, większe są organy. Taka jest norma i natura. Wyższa kobieta, będzie miała nieco dłuższy i większy srom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gość
bzdury miałem wiele kobiet różnego wzrostu i wagi. często było tak, ze te wysokie (180 cm) były... "płytkie", a te niższe a nawet bardzo szczuplutkie pochłaniały mojego członka w całości (17/14,5). To tak jakby o facetach powiedzieć,że wzrost odpowiada wielkości członka. bzdury, wszystko jest rzeczą bardzo indywidualną, choć pewnie statystyli jakieś są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały lulok
Wielkie baby mają wielki sisiury. ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×