Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 44latka ona

Mam 44 lata i chciałabym miec dzicko, czy to nie za pozno juz?

Polecane posty

Gość gość
Topik prawie sprzed 7 lat. Ciekawe czy autorka zdecydowała się na maluszka i jak im się wiedzie? Piszcie dziewczyny, może jeszcze tu zagląda i nam odpowie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
44lata na dziecko to stanowczo za póżno.Za póżno dla tego dziecka gdyz kiedy dorośnie mamusia będzie w wieku babci. Nie jest to fajne uczucie,uwierzcie mi.Jestem takim dzieckiem gdzie mama mnie urodziła wieku 44 lat.Pewnie z wpadki bo była nas trójka i kazde co 10 lat się rodziło.Jak miałam 20 lat mama miała 64 lata.Trzeba to przeżyc by zrozumieć.Moje koleżanki miały mamy o 20 lat młodsze,zdrowe a ja juz schorowaną mamę.Bardzo ją kochałam ale była dla mnie już jak babcia którą w młodym wieku musiałam się opiekować niż liczyć na nią w trudnych sytuacjach.Zanim się zdecydujecie pomyślcie nie o sobie a o tej małej istotce ktora to Was potrzebuje a nie WY ją jako opieka na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś szłyśmy na emeryturę w wieku 60, a nawet 55 lat. A teraz nagle okazało się, że mając 66, jesteśmy w pełni zdolne do pracy (sic). Skoro ktoś mnie zmusza do pracy w tym wieku, dlaczego inny ktoś "odmawia" mi macierzyństwa 22 lata wcześniej? A może biologia dostosowuje się do polityki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.03.14 [zgłoś do usunięcia] A nikt ci nie"odmawia".Każdy robi to co chce i lubi.Jeśli można w ok 70-tki to czemu nie,na pewno się odmłodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głowa do góry ja moją córeczkę urodziłam mając 41 lat teraz ma 7 i chodzi do 1 klasy nigdy się nie wstydziłam ,że ktoś pomylił mnie z babcią moja córka miała 20 lat syn 14 trzy lata temu zmarła córka starsza teraz mam tylko małą i syna i to moje szczęście .Kiedy mała poszła do przedszkola okazało się ,że nie tylko my jesteśmy sarymi rodzicami mąż jest 10 lat starszy ale 3=4 rodziców jest w naszym wieku a młodych garstka jesteśmy dumni ,że ona jest daje na powera do działania i to odmładza i nikt ją nie wytyka palcami to już nie zaścianek ale świat zmienia podejście do życia masz taką wolę to urodż i koniec a nie słuchaj głupich komentarzy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że świadomie nie zdecydowałabym się na tak późne macierzyństwo. To wiek by bawić się z wnukami. Chociaż obecni młodzi ludzie dosć poźno decyduja sie na dzieci i trudno zostać w tym wieku babcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam kilka osób które poczęły dziecko w późnym wieku jest to pierwse lub po wielu latach.. Nie wiem jakimi byliby rodzicami mając dziecko wcześniej, ale teraz są trochę nie za bardzo... . Trudno to wyjaśnić, ale zazwyczaj ich dzieci kłamią ( bo rodzice zapatrzeni w dziecko, ciągle widzą inne złe dzieci, nigdy swojego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też działają na nerwy starzy rodzice. Zapatrzeni w swoje małe wychowują egocentryka i kłamczuszka. Ich wiara w cudowność swojego dziecka, często bywa powodem zatargów z innymi. To mamusie które w szkole uprzejmie donoszą, iż .... Prawdopodobnie rodzice których jest to kolejne dziecko nie mają tak narąbane w głowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mamy pracować do 67 roku życia to prawie zdążysz ze wszystkim.Będziesz mamą troche póżną,ale na zachodzie to nikogo nie dziwi,bo tam nie śpieszą sie tak jak u nas do pieluch i bezrobocia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zachodzie to takie mamy zazwyczaj żyją na zasiłkach! A ich partner spędza dni przed TV z butelczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za bzdury tak jak pisałam wcześniej mam 7 letnią córkę i to zupełna odwrotność moje dziecko nie kłamie patrzę obiektywnie na dziecko a właśnie w jej klasie inne młode mamuśki zapatrzone w swoje dzieci znalazły sobie ofiarę w chłopcu który choruje na adhd i wszystko robią aby wyrzucić go ze szkoły ale dlaczego bo chcą zatuszować zachowanie własnych które czasem są gorsze od niego tylko one nie dostarczyły pisma od psychologa do szkoły to uważają ,że ich dziecko jest lepsze.Jesteśmy z mężem osobami pracującymi i dobrze wychowującymi dziecko my mamy zasady i wpajamy to jej tak było ze starszymi i się ich nie wstydzimy bo są porządnymi ludżmi którzy szanują innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś aktorka Małgorzata Kożuchowska ma 43 lata i nikt jej nie zarzuca, że jest za stara na dziecko tylko każdy gratuluje i kibicuje w tej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko tej aktorki ma zapewnioną przyszłośc,niczego mu nie braknie w życiu ,a innym zwykłym ludziom to raczej mozna sie dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym wieku to juz menopauza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, oj, oj... W wieku 44 lat menopauza? No chyba ,że jakaś wczesna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50% kobiet ma menopauzę w tym wieku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd te dane?Pracuję wśród kobiet 46 - 52 i jakoś nie słyszałam by miały menopauzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25.03.14 [zgłoś do usunięcia] Rozumiem ze nasz gość nie ma wiedzy w tym temacie. Gościu,pierwsze symptomy menopauzy zaczynaja sie zaraz po 40-tce a juz w ok.50-tki jest zaawansowana.To ze kobieta jeszcze miesiączkuje nie oznacza ze nie przechodzi w stan menopauzalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta 45-50-letnia miewa juz inne miesiączki(skąpe,rzadsze,z przerwami i cała masę innych objawów (poty,uderzenia gorąca,skoki ciśnienia etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze symptomy zaraz po 40 stce? ummm mam 49 lat i bym nic nie zauważyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed chwilą pisałam, gdzie moja wypowiedź?! mam 49 lat i nic nie zauważyłam, jest jak zawsze Twoja teoria pewnie poparta jest opiniami lekarzy kiedyś miałam poty nocne, poszłam do pani doktor, a ona stwierdziła, że to menopauza poty minęły i minęło od tego czasu 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektorzy maja menopauze w mozgu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25.03.14 [zgłoś do usunięcia] I zgadza się,bo menopauza trwa wiele,wiele lat ,miałas pierwszy symptom co nie znaczy ze nie bedzie innych zanim wygasnie czynnosc jajnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suuper, czyli od ośmiu lat nie choruję, wszystkie zmiany sa wynikiem manopauzy.Gratuluję myślenia Tobie i niektórym lekarzom. Dzięki takiej koncepcji wiele kobiet nie jest prawidłowo leczonych. Poty nocne - manopauza, łamie w kręgosłupie - menopauza, jesteś nerwowa - menopauza ..... Widać konczac 40 lat już sie nie choruje, ma się tylko objawy menopauzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam sąsiadkę, która urodziła w wieku 43 lat. Dziecko nie było planowane, ale dużo dobrego wniosło w życie tych ludzi. Pamiętaj, że jest ryzyko, że dziecko urodzi się obciążone wadami genetycznymi.. Może warto pomyśleć nad adopcją? Jest wiele niekochanych dzieci, a Twoja chęć posiadania dziecka może wynikać po części z podświadomego strachu przed menopauzą i bezpłodnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jakiś akt desperacji , nie chcesz pojąć że jestes w okresie menopauzalnym.Kobieta w wieku 49 lat chce czy nie jest to ten okres kiedy zbliza sie wygasanie narzadów rozrodczych.Nie uciekniez przed tym.Zwiastuny mogą być intensywne badz bardzo minimalne trudne do zdiagnozowania. Czemu kobiety nie potrafia sie starzeć z godnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26.03.14 [zgłoś do usunięcia] Tak właśnie,w twoim wieku wszystkie choroby bedą spowodowane zmianami hormonalnymi,nie wiem czemu cie to tak poruszyło,czyżbyś zapomniała ile masz lat?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń!!! :-) powodzenia i dbaj o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×