Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 44latka ona

Mam 44 lata i chciałabym miec dzicko, czy to nie za pozno juz?

Polecane posty

Gość gość
Mam 43 lata, jestem mezatka, ale z mezem dziecka nie moge miec. Pogodzilam sie z brakiem macierzynstwa, ale jest jednak szansa przed adopcje dzieci zamrozonych. Jestesmy niezalezni finansowo i ogolnie zdrowi, wiec czemu nie? Co do tej opieki, to wcale nie jest tak, ze tylko starszymi rodzicami trzeba sie opiekowac. Jako dziecko zajmowalam sie mlodszym rodzenstwem, kiedy rodzice wyjezdzali na kilka tygodni, a potem miesiacy, przez kilka lat. Pracowalam i wychowywalam mlodsze rodzenstwo, jak samotny rodzic. Skonczylam studia i znowu problem, bo rodzice wrocili do domu, majac klopoty zdrowotne. Przez praktycznie cale swoje dotychczasowe zycie wspieralam ich swoja praca i finansowo, a kiedy tata zachorowal na raka i przez kilka lat powoli umieral, przyjezdzalam z zagranicy do domu co poltora miesiaca na 2 tygodnie, zeby odciazyc mame. Tata zmarl, a teraz moja mama jest chora. Stara sie jak moze, ale ja tez regularnie przyjezdzam, zeby jej pomoc, bo mieszka na wsi. Gdziekolwiek mieszkam, to zawsze jest ktos, kto potrzebuje pomocy, wcale nie taki stary, wrecz mlody, z depresja, anoreksja, rakiem, i mnie prosi o pomoc. W takiej sytuacji tez powinnam powiedziec, "sorry, ale to nie moj problem", albo " jestem mloda, chce/mam dziecko i nie moge opiekowac sie rodzicami". To tak nie dziala, mozna byc mlodym rodzicem i tez miec chorych 40-paroletnich rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonzo88
Ja też uważam, że to jest bardzo prywatna sprawa i absolutnie nie ośmieliłabym się nikomu czegokolwiek sugerować. Faktem jest jednak, że z wiekiem jesteśmy coraz bardzie zanieczyszczone. Do tego dochodzi jeszcze jakość pożywienia, powietrza etc. Bez porządnego oczyszczenia organizmu urodzenie małego człowieka jest po prostu ryzykowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka Karolinka
Mam 43 lata , dwoje dzieci a teraz planujemy z moim facetem lat 25 wspólne dziecko :) nasze . To bedzie najwspanialsza chwila w moim życiu . Trzecie dziecko całkowicie planowane i oczekiwane . On juz mysli nad imieniem dla dziewczynki .. Naszej małej . Mam dorosła córkę i syna w wieku szkolnym a teraz bede miała kolejne dziecko z młodszym partnerem . Cudownie:) kochamy sie i chcemy miec dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 43 lata. Pierwsze dziecko urodzilam w wieku 38 lat, drugie w wieku 42, i naprawde marze o trzecim :-) Wiec popieram starania kogos, kto ma 44 lata. Mieszkam we Francji, gdzie po urodzeniu 2 dziecka w wieku 42 lat nikt nie patrzyl na mnie dziwnie. Najwazniejsza jest w zyciu milosc jaka mozemy komus przekazac, a jezeli posiadanie dziecka jest naszym marzeniem, walczmy o nasze szczescie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje czwarte i ostatnie dziecko urodzilam w wieku 39 lat. Mieszkam w Uk. Wszyscy patrzyli na mnie jak na staruszke i dziwili sie mojej ciazy w takim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie bylas kobieto 10 lat temu? Teraz sobie przypomnialas o dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitta

Ja mam 44 lata i jestem w ciąży. Niebawem poród. Ciąża podręcznikowa. Żadnych wskazań do leżenia. Czuję się dobrze, jestem aktywna jak przed ciążą. Planuję mieć jeszcze jedno dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×