Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaszka manna89

you can dance ogladacie

Polecane posty

Gość ale tu sie nic nie zmienilo
widziałam wszystkie odcinki, castingi, paryż i teraz na żywo:) stawiam na diane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja znam dianeczke osobiscie:D ja chodze z nia do klasy:D fajna z niej dziewczyna:) i ja tez na nia stawiam:) wydaje mi sie ze jej nalezy sie bo jednak trenzje dobre 14 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faniaaa
Ja rowniez ogladam co tydzien...jak dla mnie super program;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam od czasu występów na żywo. Wcześniej mnie to nudziło. Niestety jest tam jedna uczestniczka, która działa na mnie jak płachta na byka. Mianowicie jest nią Diana. Czasem są osoby, do których nic nie mamy, nic nam nie zrobiły, ale nie możemy na nie patrzeć, bo działają na nas drażniąco. Szkoda, że odpadła Agata. Teraz kibicuję Marysi i Błażejowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aroma
Ale oni wymiatają. Widziałam wszystkie odcinki. Wstrzymuje oddech jak wystepują. Kiedyś nie podobała mi się Diana- teraz jestem pod wielkim jej wrażeniem. Marysia w hip-hopie jest najlepsza! Moje typy kto odpadnie do tej pory zawsze sie sprawdzały. Dziś typuję Annę,jeżeli ja wytypują. Chociaż po tym co powiedział Agustin...to pwnie nie.Podaja własnie wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aroma
Typuję Idę i Piotra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plis
napisze napisze:):) ...ale ja mam iny problem ...jesli ktos jeszcze oglądał to moze zna te Muzykę przy której tanczył solówkę Piotr..??? prosze:):):) pomóżcie kto to śpiewa .????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aroma
Ida odpadła. zgadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś włączyłam na całą minute i nie wytrzymałam więcej czysta żenada grrr. nie wiem jak ktoś mający więcej niż 17 lat potrafi to oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aroma
Błażej, nie Piotr. pomyliłam imiona, ale znowu zgadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aroma
Jaka żenada? To czysta przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość you spin me round
szkoda blazeja, no ale coz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuu... Blazej odpadl.. szkoda :( taki fajny facet. niestety ludzie glosuja na hiphop :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuu... Blazej odpadl.. szkoda :( taki fajny facet. niestety ludzie glosuja na hiphop :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość you spin me round
no szkoda bo fajny facet, taki bardziej powazniejszy od reszty, no ale wraca do zony i dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic fajnego w nim nie widziałam. Był trochę zarozumiały, a jego poczucie humoru mi nie odpowiada. Dobrze, że odpadł bo był najsłabszy w solówce i w poprzednim tańcu też mi się nie spodobał. Sprawiedliwie. Żadna tam szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana moja ulubienica
no i ma piekny usmiech , nie wiedzialam ze jest taka ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aroma
Błażej jest słaby. A jego solówka?! Przypominała te z eliminacji... tylko, ze wtedy takich tancerzy nie przyjmowali.... zostali najlepsi... bedzie trudno eliminować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achaaaaaaaaaaaa
odpadł Błazej,a jaka dziewczyna?Nie wytrwałam do konca i nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna Madchen, opowiedz jakies fajne ciekawostki o Dianie lepiej :D Chyba nie jest zarozumiala, nie?:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie:) ona jest baardzo skromna zawsze przed jakimis zawodami mowi ze przegra bo cos tam nie umie a zawsze wychodzi jej najlepiej:) nawet przed eliminacjami do ycd mowila ze miala kontuzje i sie bala wystapic... a kazdy chyba widzial jak bosko zatanczyla:) jako kolezanka jest naprawde swietna:) pomocna, mila no i kolezenska:) no coz moge wiecej powiedziec?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co najwazniejsze ona sie z tym nie obnosi zeby kazdy widzial kim ona jest... naprawde to skromna dziewczyna zwraca na siebie uwage jedynie ubiorem bo lubi luzne i do tego baardzo kolorowe rzeczy:) ona ma tyle nagrod na koncie ze glowa mala a nie widac tego po niej:) ja dopiero w necie znalazlam liste i sie za glowe zlapalam:) nie wiem czy na kafe ale ktos napisal ze diana slabo tanczy, ze kazdy moze tak tanczyc tak racja oczywisicie ale ona trenuje od dziecka (4 czy 5lat miala jak azczela) do teraz to kupa czasu, codzienne treningi, wyjazdy... naprawde duzo poswieca i mysle ze powinna wygrac ten program:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to hop za telefony:D nerwica mnei brala jak widzialam Ide- tanczyla oczywiscie pieknie , jednak była taaaka pyszna- przynajmniej w tym programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×