Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

hej, mam pytanko, jaki fotelik zakupilas teraz dla swojej corci? chodzi mi o linka, nasz maluch juz wyrosl z tego malego i chcemy mu kupic wiekszy, zastanawiam sie jaki wybrac i jak mozesz napisz cos o nim, czy sie sprawdza, itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna niewiedzaca
ja tez bym sie chetnie dowiedziala bo czegos nwoego poszukuje poza tym Paulinko jak udala sie sprawa wyiany lozeczka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja kupilam małej fotelik firmy ZOOT ale nie moge go znaleś na allegro. znalazlam tylko taki ale mój to troszke inny model- fajnie się rozklada do spania, a ze mała niebardzo jeszcze siedzi to ma w takim rozłozonym wygodnie bardzo. No i byl jednym z najtanszych w sklepie, a nie ukrywam ze to tez sie dla mnie liczylo bo dac 600 zl za fotelik to jak dla mnie troszke za duzo. Ogladalam rózne ale nie wszystkie sie tak fajnie rozkladaly a mi na tym zalezalo. http://www.allegro.pl/item263204426_nowy_fotelik_sam_firmy_zoot.html a co do lózeczka to drewniane dostalam nowe od tego pana ktory je sprzedaje na allegro ale kupilam tez turystyczne baby dreams z wibracjami i innymi bajerami i jak narazie jest super :) bardzo stabilne sie wydaje i takie duze- mala sie moze swobodnie w nim odwracac i nie uderza glówką w szczebelki, bo w drewnianym mimo zabezpieczen uderzala. http://www.allegro.pl/item258304663_lozeczko_dream_baby_dreams_moskit_uchwyty_wwa.html trafilismy oczywiscie na zepsute ale bez zadnego problemu wymienili nam na sprawne :) Pozdrawiam i uciekam sie ubierac bo jedziemy na cmentarze. Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firmy zooty oczywiscie- zjadlo mi y :) ale nie moge tego modelu znalesc na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam Foteliki firmy Maxi cosi wypadaja w testach na jedne z lepszych na rynku. Sadze ze nie warto oszczedzac na foteliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko woze tyłem bo mam fotelik od zera do 18 i jesttam opcja montowania tyłem. Tak jej duzo wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty MaMani
ty coś robisz oprócz siedzenia przed komputerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna niewiedzaca
MaMani dzieki za info dot. fotelika tez mamy na oku ZOOTY albo CHICCO dla nas 600zl to tez stanowczo za duzo jak za fotelik wiec szukamy czegos dobrego w przyzwoitej cenie a zarazem dobrej jakosci. a jesli idzie o storne FOTELIK.INFO to nie wiem czy zauwazylyscie ale sa tam testowane glownie marki DROGIE nie ma praktycznie nic na kieszen przecietnie zarabiajacego malzenstwa. poza tym jesli sie dobrze przyjrzycie to takxe oslawione maxi cosi ma ocene 3 jesli idzie o caloksztalt w przedziale 9-18kg - tak samo jak roamer (tez oslawiona a droga marka) i pospolity chicco... czasami jednak placimy tylko za marke a nie wydaje mi sie istotne jaka naszywka jest na foteliku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka to dobrze, bo już się wystraszyłam, ze przodem Manię wozisz, :) Ucałuj swoją Ślicznotę. Taka jedna niewiedząca - > oczywiście, ze w testach są drogie marki, same testy kosztują kupę kasy a i skonstruowanie takiego fotelika żeby je przeszedł nie jest tanie, trudno się spodziewać żeby fotelik za 150 zł je przeszedł. Jeszcze jedno sprostowanie Romer ma za bezpieczenstwo 4 gwiazdki nie trzy, choć podobno można kupować foteliki od trzech, bo te spełniają warunki, te co mają mniej nie zapewniają bezpieczeństwa. Naprawdę na tym nie można oszczędzać, choć oczywiście lepszy fotelik z marketu niż żaden. My kupiliśmy koszmarnie drogiego Romera i mam nadzieję, że nigdy nie przekonamy się czy jest bezpieczny. Z tańszych fotelików w przedziałe 9-18 wart polecenia jest polski Ramatti Venus, choć montuje to się fatalnie no ale coś za coś tutaj cena nie jest zabójcza. Nie śpieszcie się z przesadzaniem dziecka do większego fotelika, szczególnie takiego montowanego przodem, kołyski to najbezpieczniejsze foteliki i warto w nich wozić dziecko tak długo aż sie mieści i nie przekracza wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn ma 5 lat i waży 19 kg, więc do 18 kg długa droga :) Tyle że już dawno przesiadł się do większego fotelika, bo w ten do 18 kg przestał się mieścić na wysokość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna niewiedzaca
moja siostrzenica majac niecale 4 lata przesiadla sie na ten wiekszy bo w tym do 18 wlasnie na dlugosc byla za wielka. ma lat 6 i wazy 19.5kg wiec teoretycznie fotelik powinien sluzyc prawie do teraz. teoretycznie foteliki 0-18 czy 9-18 przeznaczone sa do 4 roku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki do 18 kg.Moja córka waży 16,ma 2,5 roku i powinna z niego jeszcze jakiś czas korzystać,ale robi się za mały na wysokość.Nie mam już jak podłużyć szelek,a córka ma 100cm.Także różnie to bywa.U mnie skończy sie pewnie na 3 latka.Ale i tak slużył już 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×