Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pariss

częstuję zakalcem

Polecane posty

Wczoraj zrobiłam ciasto i do dziś nie mogę się nadziwić, że potrafię zrobić takiego pysznego zakalca :) Kto by pomyślał, ze tak zdolna jestem. Najbardziej to mi szkoda tych orzechów i tak podjadam sobie.... Jest ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladacznica jako, ze zgłosiłaś się pierwsza dostajesz najładniejszy najmniejszy kawałek (najmniejszy to przywilej w tym wypadku, zeby długo sie nie meczyć ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co! jasne, ze się zgłaszam! zawsze i wszedzie jak darmo to biere :P najmniejszy? rozumiem, ze dbasz o moje zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako jedyna się zgłosiłaś i widzę, ze lubisz gratisy - to dodaję jeszcze turecką herbatkę do popicia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ proszę bardzo swinkowaaa, mleko tez mam ;) życzy sobie Pani mniejszy czy większy kawałek? Ostrzegam, że większy może grozić uduszeniem lub też sklejeniem buzi na jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszy poprosze mam taki straszny syndrom dnia \"po\" i tak bardzo spac mi sie chce, wiec moze jak sie zuciem zajme, to nie zasne w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo! a to Ty pracująca dzisiaj? To świetnie się składa bo moje ciasto ma baaardzo dużo kalorii, ktore dodają energii, oraz orzechy włoskie, które mają chyba dużo żelaza czy czegoś tam co poprawia pracę mózgu. Największy kawałek podrzucam i szkalnkę mleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara a Ty się podśmiewujesz z mojego zakalca czy reflektujesz na kawałek. Gwarantuje ciekawy smak i mocny aromat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety , w usa nie ma dnia wszystkich swietych i musze pracowac... a tak bym wybrala sie na spacer po cmentarzu... z ta duza kalorycznoscia, to nie jestem pewna, bo jestem na diecie... ale co tam, moze sie szybciej alkohol wchlonie i rozlozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo! Aż z USA? To może następnym razem załapiesz sie na muffinki z zakalcem, bo mam zamiar robić niedługo :) W jakim meście jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaa a ja mam przyjaciółkę w Chicago wlasnie :) kod 60632 - to gdzies blisko? muffinki zrobie albo z czekolada w srodku lub z nutellą albo makowo-cytrynowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60632 to drugi koniec miasta :) jakies 40 minut jazdy samochodem ode mnie :) bylam tam wczoraj na drinku z kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę, ze nikt się wiecej nie zglasza na zakalca wiec zamykam wątek turecką herbatką na zagrychę :) Swinkowaa powodzenia w dalekim świecie, jak zniosa wizy i Bush nie bedzie prezydentem to podjade tam na urlop ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×