Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

etc.

Anoreksja bulimiczna- jak wyjsc zeby nie przytyc?

Polecane posty

my wiemy jak to jest. ja się strasznie zaparłam, walcze z sobą. musze. bo wiem że gdy znów zaczne to wszystko się posypie i życie może mi się skończyć. serce mnie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) jak tam u was? ja sobie zrobilam dzis wolne od szkoly. wlasnie sobie siedze,pije poranna kawke i pale porannego papierosa i uzalam sie nad tym jak przytylam w brzuchu ;/ dzisiaj musze byc na 0, bo to istna porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie mialam napad. matko. to bylo straszne. juz zaczelam sobie szykowac kanapki itd. ale wszystko odlozylam. pomyslalam \"jezeli teraz to zepsuje, to nigdy tego nie zakoncze\". zjadlam marchewke i jakos zrobilo mi sie lepiej, zaraz pojde zapalic. ciężko. naprawde ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie mialam napad. matko. to bylo straszne. juz zaczelam sobie szykowac kanapki itd. ale wszystko odlozylam. pomyslalam \"jezeli teraz to zepsuje, to nigdy tego nie zakoncze\". zjadlam marchewke i jakos zrobilo mi sie lepiej, zaraz pojde zapalic. ciężko. naprawde ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo musisz sobie znaleźć coś do roboty. trzebabyło iśc do szkoły przynajmniej nie myślałabyś o tym żeby coś zjeść, a gdyby nawet to nie byłoby po tym napadu. ale gratuluję Ci kochana ;* poradziłaś sobeo, oby tak dalej. zobacz że czujesz się lepsza bez tego obżerania się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie, ze nie poszlam do tej szkoly. prawie nic mnie nie ominelo, a naprawde dobrze mi to zrobilo. i jestem chole.rnie dumna z tego,ze pokonalam ten napad! naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh dziękuje za motywacje :) wiem,ze jak Tobie tak swietnie idzie, to nie moge znowu nawalić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie Ci wspolczuje ..! ja tez borykalam sie swego czasu z czyms w rodzaju bulimii.. ale uswiadomilam sobie po jakims czasie ze to zdrowie jest najwazniejsze i ze mozna miec ladna szczupla sylwetke nie glodzac sie, tylko zdrowo jedzac... Przestalo mi sie podobac bycie "wychudla" i chudziutka tak kiedys mi sie podobaly takie chudziutkie sylwetki...ale to juz przeszlosc.. Ciesze sie ze udalo mi sie wrocic do zdrowia Wszystko zawdzieczam terapii i temu ze zaczelam regularnie jesc, zaczelam zamawiac catering dietetyczny. Mialam specajlne konsultacje zeby pomoc mi dobrac diete. Wyleczylam sie. Naprawde. Polecam kazdemu z takimi problemami www.fitandeat.pl od Brzezińskich bo to najlepszy catering, nigdy nie zmienie zdania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×