Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co zrobic

czy mozna z 70kg dojsc do 50 do konca grudnia

Polecane posty

Gość nie wiem co zrobic

jesli kyos wie jak mi pomoc prosze o wasze rady bo to bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z taką wiedza o dietach i podejsciem to raczej niee uff dobrze ze autorka nie napisala grudnia tego roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwa świeta wincenta, jaka mialas diete? mż i małe posilki?:> oraz ile i co cwiczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobic
czyli jesli bym cwiczyla i jedla nie wiecej niz 1000kcal to co najwyzej moge wazyc 60 kg tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi na to,że tak policz sobie zapotrzebowanie kaloryczne twojego organizmu, spalanie przy poszczególnych ćwiczeniach oraz sprawdź ile kalorii(ok 7tys ale nie jestem pewna) ma kg tłuszczu...to Ci wyjdzie.... podejrzewam,że każda dieta poniżej 1000 czasami i 1500 kcal(niektóre osoby tak mają) powoduje potem szybki powrót do poprzedniej wagi... ja bez JO JO ok20kg zgubiłam powoli i skutecznie w ponad rok....ale mając 18-19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie nie wyobrażam ,że da się schudnąć bez ruchu.... na samym mż ...jeśli tak to ciekawe ile czekacie na jo jo ;) pewnie niedługo bo sama dobra dieta to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobic
a jezeli ja zjadam dziennie ok 5000kcal i bym przeszla na 1000 ti jak by to wygladalio?? bylo by bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak np jadlyscie? bo to mz jest szerokopojete:P:D naprawde trzeba jest tak duzo posilkow nie mozna 2 np? sekutnico , a co Cie tak zmotywowalo w tym wieku? i czy tak nagle zaczelas sie odchudzac czy wczesniej mialas inne proby i dietocud eksperymenty?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga wróciła mi po 4 latach a to dlatego, ze wracałam bardzo późno z pracy i jadłam kolację w nocy, zaraz przed póściem spać. Nie ma żadnego jo jo jeśli się nie ćwiczy ;) A jadłam małych 5 posiłków, raczej wszystko- oczywiście nie tłuste i nie słodziłam napojów, dużo wody piłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam niedoczynność tarczycy od wczesnego wieku... przytyłam wtedy źle się czułam.... mniej słodyczy jeszcze więcej ruchu( z tym akurat nie było najmniejszych problemów u mnie)i sie udało do tej pory jest ok i nie wiem co to jo jo obwisła skóra słaba kondycja i drastyczna dieta albo głodówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli zjadasz 5000 kcal i zaczniesz teraz jesc 1000 , to ja zwracam honor- nawet spadek 20 kg jest mozliwy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobic
a kto powiedzila ze ja nie chce cwiczyc o cwiczenia nie pytam bo juz mam wszystko zaplanowane 3 godziny tygodniowo zapislalam sie na aerobic dodakowo planuje A6W skakanka i brzuszki chcialam jeszcze rower i biegi ale ta pogoda mnie zniecheca aha zapomniala bym o 1,5 godz siatkowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobic
wiem e4 jem bardzo duzo jak pomysle ile dzisiaj zjaflam to chyba przekroczylam nawet te 5000;/ nawet nie chcecie wiedziec co dzosoaj zjadlam ale w koncu 20 kg nie bierze sie z nikad tymbardziej ze od zawsze wazylam 45 kg przez stres i problemy zaczelam sie zjadac a teraz tak barodz tego zaluje i nagle cos we mnie wtaplo i postanoilam z tym wszystkim skonczyc tylko nie wiem czy sama sobie z tym poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nie chce mi się wierzyć ,że jak zero ruchu to nie ma jo jo... ale jak się ćwiczy dużo to na pewno sie na wadze nie przybiera wiem po sobie ;) ..czyżby z tym ,że \"nie trzeba ćwiczyć bo i tak jo jo nie będzie\" to jakieś usprawiedliwienie swojego lenistwa.... nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz jak napisalas wiecej to ja juz calkiem w CIebie wierze:) Dasz rady 10 kg napewno a moze i troche wiecej:) Ladny plan cwiczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> nie wiem co zrobić....to bardzo dobrze ,że chcesz zmiany...może niekoniecznie 20 kg przez miesiąc ...może mniej i nie poddawaj się i nie patrz na te kretynki co będą Ci doradzać głodówki albo wmawiać,że ćwiczyć nie trzeba sama dieta starczy... a jo jo nie będzie ... to jest najgorsze chyba co może być....po ciężkiej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobic
dziękuję wam jesteście naprawde kochane myslac ze ktos we mnie wierzy bedzie mi naprawde o wiele latwiej czyli od jutra albo nie juz od teraz zmieniam swoje nawyki zywieniowe czekolady chipsy frytki wyrzycam do kubla a moja lodowke napelnie owocami i warzywami:D chyba zaraz pojde do sklepu hihi narawde jakos czuje sie wspaniale gotowa do dzialania ja tez chce byc piekna i wejsc w jakie super obcisle eansy jak cos zrzuce od razu napisze chociaz na poczatek to bedzie sama woda napewno wiem ze wazniejsze sa cm jesli napew zrzuce 5 kg to juz bedziec cos jesli uda mi sie 10 to bedzie sukces a jeli kiedys bede wazyc 50 kg to bede najszczesciwasza na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie ważę 50kg teraz nawet powyżej 60 ale mam 170 cm wzrostu i raczej wyćwiczone ciało mieszczę się w 36/38 i jest ok ;) na żadnej diecie nie wytrzymam więcej niż godzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobic
wzrost 166cm bylo 45kg jest 70kg 1cel 65kg 2cel 60kg 3 cel 55kg 4cel 50kg 5 cle utrzymac wage na 1 cel daje sobie miesiac po kazdym osiagnietym celu bede na forum o tym pisac chyba ze do tego czasu moj topik upadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z takim podejsciem to to kiedys z 50 na liczniku bedzie szybciej niz myslisz:) jak chcesz to ja chetnie z Toba popisze tu o diecie- bo tez teraz biore sie za siebie;) -schudlam juz 20 kg w 3 miesiace i NIE polecam . Bo wrocilo wiecej kg :P Stad to moje ciete podejscie na poczatku . - no i zdrowie nie to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatam sobie obie
no widzisz ;)🌻 dla was laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobic
no ewnie ze chce zebys ze mna pislaa:D wiesz swietnie cie rozumiem bo ja kiedys schudlam 7 kg i prztylam 25kg poprostu porazka ale to nie tylko moja wina a przede wszystkim hormonow ktore wywyolywaly u mnie wilczy apetyt po kazdej tabletce pochlanialam cala lodwke od jakiegos tygodnia zakonczylam te tabletki ale apetyt jak narazie pozostal wielki zwlaszcza jesli hodzi o slodycze gdyby nie one to bym chyba nie przekraczla 1000kcal bo czasem mam dzien ze jem sama slodycze a to odbija sie rowniez na mojej skorze ktora jest w fatalnym stanie mam nadzieje ze wytrwam bez slodyczi i skora rowniez wroci do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widze mamy podobne przygody na karku:) Ja też biore hormony- wlasnie to są skutki tamtej niedowagi do ktorej sie doprowadzilam - i tak biore tabletki do dzis wiec juz apetyt wiekszy.. I ciezej chudnac.. no to zaczynamy wielka walke ze slodyczami :) tez sa moja zmora i potrafie wlazic do cukierni po 5 roznych woreczkow ciastekw chwilach extremalnego stresu:/ stop POTRAFILAM :) w koncu teraz juz tak nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobic
ja sobie ejzcze ocytalam o diecie czekoladowej i kiedys postanowilam ze wyprobuje ja przez 3 dni ale oczywiscie jak kupilam 3 czekolady na zapas to i tak wszystki zjadlam na raz az mi bylo niedobrzekoniec z takimi dietami cud i jakimis glodowkami bo to nie dla mnie przez nie tylko mozna przytyc bp wyglodzony organizm pozniej pohlania takie ilsci ze niepotrzebne te mencarnie bo nadrobienie z nadwyka gwarantowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba w żadne monodiety wierzyc nie wolno . a juz napewno te czekoladowe:) ja od paru dni MŻ . Czas sie przyznac do wymiarow. pare dni temu 86 kg (nigdy az tyle nie mialam a w ten jeden pamietny dzien bylo) . Dziś było 84 (no ale te 2 kg to woda:) ) 1 Cel to by 2 stycznia byloby dobrze ujrzec 78- 75kg. aha mam 179 cm wzrostu a 2 cel zobaczymy kiedy 70 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×