Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co zrobic

czy mozna z 70kg dojsc do 50 do konca grudnia

Polecane posty

ja niestety mam ten problem z okraglya buziom i masywnymi ramionami poprostu porazka ale mam grzywke ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ciezka grzywka ale troche pod skosem? Naprawde ladnie prezentuje sie do okraglych twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taka grzywke ze jest dluzsza po bokach nie wiem czy mnie rozumiecie tak jak by poł okraglo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:) grzywka na skos bardzo wyszczupla buzie:) i fajnie wygląda:) każday ma inna budowę ale jak schudniemy to wszytkie bedziemy super sexy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm półokraglo zaokrągla buzie! zeby twarz wyszczuplic grzywka musi byc na ukos albo prosta:) tak mi sie zdaje przynajmniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 3 rzeczy spelnione nie jadlam po 18 nie przekroczylam 100kcal i A6W tylko A6W a tak sobie obiecywalam tyle cwiczyc a co robie tylek plaszcze przed kompem ;:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie tak polokraglo zle sie wyrazilam bo grzywka jest prosta tylko boki sa wydluzone bo cale wlosy mam postopniowane ze nachodza na buzie bo moim celem bylo zakrycie troszke policzkow zebym nie wygladala tak okraglo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoho, nie mówmy hop dopiero 19.40:D mama własnie robi takie dobre naleśniki, o jaaaa;(;( duza szansa ze się złamie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za cieplutkie przyjecie :) Dopisuuje sie do tabelki :) Od jutra zero chleba slodyczy i ziemniakow , oraz nie przekraczanie 1000kcal dziennie :) Myśle że bedzie dobrze.... jak myślicie ? Ile moge schudnąć? nick.................waga początkowa.....aktualna.......cel........wzrost..... forumianaka........70kg.....................70kg.... .......50kg.....166cm madchen.............86 kg....................84 kg...........70 kg.....179cm marrusia.............70kg.....................70kg.. .........58kg......170cm next..................70kg.....................70kg..... ........55kg.....169cm... łosica.................73kg.....................73kg.... .........65kg.....169cm... kirsche...............67kg.....................67kg.............55kg.....161cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marrusia nawet o tym niemysl:D nalesniki to twój wrog :D a co z piekna sylwetka chyba jest wazniejsza niz chwila rozkoszy przy mega kalorycznym nalesniku co nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marrusia nie mozesz! nie rob nam tego:D 10 kg musi spasc juz i kropka!:) Chodzmy poogladac mroczkow:D Kirsche mysle ze podobnie mozesz 10 do konca roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirshe mysle ze spokojnie mozesz osiagnac swoj cel bo my tutaj na forum bedziemy cie tak dlugo meczyc az bedziesz piekniutka i zgrabniutka a jak bedzie chwila zalamania to tylko wejdz na forum a my juz ci wybijemy z glowy wszystko;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madchen masz racje i dzieki za przypomnienie ja tez lece na mroczkow do juztra dziewczynki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wam hehe:) nie skusiłam się jak dotąd:) a 10kg do końca jest możliwe, tylko trzeba sie postarać! no to do jutra! wytrwałości wam życzę!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki za wsparcie :) Nie ma to jak wspólnota:) Mysle że 10 kg mi sie uda :) Paaa... Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosica to ja
No wiec ja tez mam grzywke ale taka na skos własnie myslałam o takiej na prost ciezkiej masywnej z pazurkami na bokach :) podobno ladnie wyglada :) i wcale tak nie ogrubia bo odwraca uwage od buzi :) Nie wiem zreszta jaka ja mam buzie chyba nie okragłam az bardzo ale nie znowu bardzo szczuppla chyba wstawie swoje zdjatko :D :) mmm a ja tez nie jadłam juz nic :) I tez nie nbede przekraczac tych 1000 kalorii bedzie dobrze tymajcie sie i wspierajmy sie na wzajem bedzie łatwiej :* buzki:* i lulu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Losica to ryzykuj - jak nie to mozna latwo ja spiac i szybko zapuscic ;) Napewno warto experymentowac z wlosami . Ja aktualnie zapuszczam do trwalej - moje marzenie od smarkuli:D Głupie wiem ale zawsze biegam z lokówką.. no i 2 razy byłam w tym celu u fryzjera to mi odradzili i nie wykonali prosby bo mi to kompletnie nie pasuje. Ale teraz sie nie dam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;D jak narazie 3mam sie dzielnie i nie przekroczylam 300kcal ale jestm strasznie wykonczona po godzinnych cwiczenia najchetniej bym poszla spac a tu tyle nauki wiec chyba juz dzisiaj sie nie pojawie losica spróbuj z ta grzywka jak ci sie nie spodoba to najwyzej zapuscic a zdjecie tez mozesz dac:P marrusia bedziemy za toba tesknic madchen ja tez do trwalej nie jestem przeknana poza tym mi bardzo sie podobaja proste wlosy zawsze moje kolezanki ktore mialy proste krecily caly czas a te ktore mialy krecone prostowaly:P ja zawsze sie cieszylam z prostych wlosow i bardzo je lubie chciaz nie powiem ze czasem sobie dla odmiany zrobie korkociągi ale o gustach sie nie dyskutuje jesli tobie podoba sie trwala to chyba lepszym rozwiazaniem jest wizyta u fryzjera niz codziennie kreceni lokowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosica to ja
Forumianka to ile ty jesz dziennie kalorii 500? bez przesady...bo nam jeszcze na cos zachorujesz:( Nom takie słodkie loczki i prosta grzywka ach :) Pokaze wam moja wysnioną fryzurke :) nom sliczna jest :) A ja tez trzymam dietke zjałam dzisiaj na sniadanie biały serek na obiad piers z kurczaka grilowana i surówka dzisiaj odpuszczam kolacje :) nie długo mam 18 młodszej kolezanki mam nadzieje ze zrzucę ze dwa kilo:) A dzisiaj pojde sobie po buciki na zime bo u mnie juz sniezek za oknem :) a własnie dziewczyny skad jestescie piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wracam do nauki :( a tata PIECZE PLACUSZKI ZIEMNIACZANE KOCHAM PLACUSZKI...chyba musze wyjsc z domu mam nadzieje ze zjedzą wszystkie zanim przyjdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wrocilam do domu i zjadłam obiadokolacje w postaci zupki chińskiej:D Na śniadanie o 7 razową kromkę z serkiem topionym + 2 parówki . czyli wyszłam dziś na 800 kcal - nie zdązylam dzis nawet wypic wode mineralna ktora wzielam ze soba. tak naprawde to moj pierwszy dzien takiej DOBREJ diety- musze sie wziasc za siebie bo nie czuje ze chudne.. (dzis waga 84,1- i mam okres) Zaraz lece godzine pocwiczyc i... nauka:P Fryzura ktora pokazalas ladna bardzo - szczegolnie przy ciemnych wlosach naprawde ladnie sie prezentuje:) Próbuj koniecznie. ja i tak na wieki wiekow pozostane fanka upragnionych lokow:D ale wiem ze sa juz niemodne. W ogóle sztucznosc jest okropna- ale co zrobic. :) Losico droga- krzyczysz nam na forumianke a sama jesz bardzo malutko.. ale zdrowo:) i to Ci sie chwali:) Wpadne wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo my mamy schudnac i być piekne :) prawda a nie schudnac i być szkietorami które nie maja włosów paznokci i zebów...a ich cera jest szara jak ziemia :) Trzeba jesc malutko ale zdrowo:) I to jest najlepsza deta ja mimo tego ze jestem mloda nie raz sie juz przejechałam na dietach CUD :( dlatego teraz jest te 73 kilo ...dzisiaj rano było72 ale zawsze rano jest mniej boje sie wejsc na wage bo znowu bedzie 73 i co... A placuszkow nie zjadłam :) A fruzurke zrobie ,włoski mam ciemna czekolada :) jutro ide do fryzjera i moze na solarke wiem nie zdrowo ale raz na 10 minut nie zaszkodzi a kolorek bedzie ładniejszy :) No to ide na spacerek...i piszcie bo ten topik pomaga mi chudnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a loki są modne przynajmniej w wakacje były bardzo modne takie niesforne loczki jakby nie uczesane :) Loczki sa super :* Madchen trzeba wszystkiego probowac moze sprobuj na delikatna trwała sa takie na miesiac zobaczysz jak sie bedziesz czuła w tych włosach :) A do lokow np nie rzeba byc szczuplym tylko miec twarz np liszowska ma buzke okragła a w TANCU Z GWIAZDAMI miała kiedys loki i wygladała bosko:) wogole Liszowska to moj ideał kobiety pewna siebie nie za chuda ona jest sliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Losica o widze na czarno :) Wiesz co przerazilas mnie wchodzeniem czestym na wage- nawet ten nasz raz dziennie to przegięcie -ale najlepiej rano jak sie wstanie od razu - bo potem nawet jak wypijesz herbate to juz jest 1/4 kg wiecej :P Po posilkach to samo , a tak przez noc sie ułoży - i wyjdzie naga prawda:D Fajnie bedzie wygladac ta grzywka jak masz czekoladowe wlosy o jej jej :) Ja cos czuje ze zaniedlugo to tu sie zacnziemy wymieniac fotami bo tu sie zżywamy i robimy taki wspaniały krąg adoracji:D Tez mam nadzieje ze topic przetrwa:) Jeśli chodzi o moja trwala to musze poczekac aby odrosły bo sa mocno pocieniowane- pozatym teraz niemam jakiegoś ważnego roku abym musiała ładnie wygladac- niestety tak mam - zawsze to odkladam na czas \'gdy juz bede chuda\' .. Przyszły rok planuje zacząć dopiero studia - to chce czuc sie dobrze w swojej skorze! A Wy w ogóle jesli mozna spytac jak wiekowo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah dzien uwazam za najbardziej udany ze wszystkich bo nie przekroczylam 700kcal a jeszcze bylo duzo cwiczen nie martw sie o mnie losica biore witaminki wiec mysle ze zadne wloski mi nie wleca ani paznokcie nie beda lamliwe:) losica jesem z ciebie dumna ze wzgledu na te placuszki jestes wielka bo ja ta nie wiem czy bym to przetrwala bo poprostu je KOCHAM hihi ja mam bond wlosy ale mam taka ochote farbnac sie na czekoladke tak mnie kusi tylko boje siemi wyjdzie rudy blee moze polecicie mi jakas dobra farbe co to solarium to od czasu do czasu jeszcze nikomu nie zaszkodzilo zwlaszcza w zimie lubie sie ugrzac pod lampami bo ja kocham sloneczko lato opalona skore:) hehe ja to wam sie dziwie ze tak codziennie sie wazycie bo ja to mam jakis obsesyjny lek przed waga;) boje sie ze ani drgnie i zatopie smutki w bombach kalorycznych dlatego narazie nie wchodze na wage ale postanowilam w niedziele sie zwazyc wiec wam wszystko powiem;p dzisiaj jest mi bardzo smutno bo wlansie co dowiedzialam sie o smierci pradziadka wprawdzie mial juz ok 100lat i przez ostatni miesiac przygotowywalam sie do tej mysli bo tylko lezal w lózku ale jakos ciagle o ty mysle a co do wieku to mam 19 lat a wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah dzien uwazam za najbardziej udany ze wszystkich bo nie przekroczylam 700kcal a jeszcze bylo duzo cwiczen nie martw sie o mnie losica biore witaminki wiec mysle ze zadne wloski mi nie wleca ani paznokcie nie beda lamliwe:) losica jesem z ciebie dumna ze wzgledu na te placuszki jestes wielka bo ja ta nie wiem czy bym to przetrwala bo poprostu je KOCHAM hihi ja mam bond wlosy ale mam taka ochote farbnac sie na czekoladke tak mnie kusi tylko boje siemi wyjdzie rudy blee moze polecicie mi jakas dobra farbe co to solarium to od czasu do czasu jeszcze nikomu nie zaszkodzilo zwlaszcza w zimie lubie sie ugrzac pod lampami bo ja kocham sloneczko lato opalona skore:) hehe ja to wam sie dziwie ze tak codziennie sie wazycie bo ja to mam jakis obsesyjny lek przed waga;) boje sie ze ani drgnie i zatopie smutki w bombach kalorycznych dlatego narazie nie wchodze na wage ale postanowilam w niedziele sie zwazyc wiec wam wszystko powiem;p dzisiaj jest mi bardzo smutno bo wlansie co dowiedzialam sie o smierci pradziadka wprawdzie mial juz ok 100lat i przez ostatni miesiac przygotowywalam sie do tej mysli bo tylko lezal w lózku ale jakos ciagle o ty mysle a co do wieku to mam 19 lat a wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah dzien uwazam za najbardziej udany ze wszystkich bo nie przekroczylam 700kcal a jeszcze bylo duzo cwiczen nie martw sie o mnie losica biore witaminki wiec mysle ze zadne wloski mi nie wleca ani paznokcie nie beda lamliwe:) losica jesem z ciebie dumna ze wzgledu na te placuszki jestes wielka bo ja ta nie wiem czy bym to przetrwala bo poprostu je KOCHAM hihi ja mam bond wlosy ale mam taka ochote farbnac sie na czekoladke tak mnie kusi tylko boje siemi wyjdzie rudy blee moze polecicie mi jakas dobra farbe co to solarium to od czasu do czasu jeszcze nikomu nie zaszkodzilo zwlaszcza w zimie lubie sie ugrzac pod lampami bo ja kocham sloneczko lato opalona skore:) hehe ja to wam sie dziwie ze tak codziennie sie wazycie bo ja to mam jakis obsesyjny lek przed waga;) boje sie ze ani drgnie i zatopie smutki w bombach kalorycznych dlatego narazie nie wchodze na wage ale postanowilam w niedziele sie zwazyc wiec wam wszystko powiem;p dzisiaj jest mi bardzo smutno bo wlansie co dowiedzialam sie o smierci pradziadka wprawdzie mial juz ok 100lat i przez ostatni miesiac przygotowywalam sie do tej mysli bo tylko lezal w lózku ale jakos ciagle o ty mysle a co do wieku to mam 19 lat a wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×