Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co zrobic

czy mozna z 70kg dojsc do 50 do konca grudnia

Polecane posty

no to tabelke mamy w calosci jak juz bym chciala napisac ze cle osiagniety heheh widze ze ja mam z was najwiecej roboty ale mam nadzieje ze jak wy juz dojdziecie do swojej wymarzonej wai to bedzieci mnie jeszcze wspierac u mnie tez najgorzej bywa w weekendy zawsze jakis wypad z przyjaciolmi na jakas pizze czy cos a postanoiwlam ze nikomu nie dam poznac ze sie odchudzam bo chcialabym zeby sami auwazyli ze schudlam heheh opinia moich znajomych ma dla mnie wielki znaczenie a co do niedzieli to masa nauki i tylko robie sobie przerwy zeby obaczyc co tam u was:D tak sobie postanowilam ze bede tyle cwiczyc a nie dosc ze nie chce mi sie tio jeszcze tez trudna chwile czasu zagospodarowac ale wezme sie od poniedzialku obiecuje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niejem juz nic Marusiu nie jem .Niestety z cwiczen niewiele wynikło bo całe 10 minut i wymiękłam biegnąc pod prysznic:D Trzymam kciuki ze ujrzymy to 65 :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale prysznic tez ma swoje dobre strony zwlaszcza zimny swietnie dziala na skore tylko troszeczke nie przyjemny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam forumianko wcale nie masz najwiecej roboty- ja jeszcze przemysle wage 65 i juz bede miec ten kg wiecej:P nie chce sie przerażać statystyka.. pozatym zerkajac na siostre 175 i 68 mysle ze wyglada ok i moze tym sie tez sugeruje. No prysznic fajna sprawa:P Gorzej sie zabrać za nauke majac na glowie tez te cale diety i cwiczenia..Chyba ostatnio odstawiam ja na tor boczny a to dla mnie \'goracy naukowy okres\':D Jak Wy to dizewczyny robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja godzinę na rowerku stacjonarnym zaliczyłam:) z tymi ćwiczeniami to tez u mnie nie z fajnie. nie jestem osobą która lubi ćwiczyć, dlatego po prostu jeżdżę na rowerku jak jest dobry film i mogę to robić przed TV, albo po prostu zamiast jechać tramwajem te 2 przystanki to idę pieszo. I tak codziennie trochę ruchu sobie wygospodaruje, ale żeby poświęcać czas na brzuszki, A6W lub skakankę - nie mam na to sił i ochoty. co do nauki, ja też tak miałam przez pare dni, że nie mogłam się skupić i walka o kg weszła na 1 tor ale teraz robię tak, że zawsze siadam do nauki po jakimś lekkim posiłku, bo inaczej mam wyrzuty sumienia, żę zjadłam dużo i myślę o tym zamiast się uczyć. Nie siadam też głodna bo wtedy myślę o tym co by tu zjeść. Do tego stawiam sobie kubek zielonej herbaty i jabłko. I wiem, że ucząc się tez kontynuuje proces odchudzania i mam czyste sumienie. nie wiem, czy rozumiecie co mam na myśli;P :) w sumie to nie było dzisiaj najgorzej z jedzeniem ale kolacja za duża, ale spoko:D damy rade, a jutro idę do fryzjera, bedę wyglądać extra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, jeszcze jedno - postanowiłam nie kupować sobie spodni i sie nie stresować dopóki nie dojdę do tych 65 i miejmy nadzieję zmieszczę się wtedy w ciuchy sprzed pół roku:) no, trzymajcie się:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj z kolacji zrezygnowalam jakos nie jestem szczegolnie glodna teraz juz za pozno a wczorajze piwo wcia mi w glowie heheh ja tez nie bede kupywac spodni bo wierze ze schudne i mysle sobie ze jak kupie cos teraz to tyklko szkoda kasy bo jak schudne to bedea na mnie wisialy i lezaly w szafie wiece wole sie troche pomeczyc jakis czas w tych 2 a pozniej troszke zaszalec wiem ze nie schudne 20 kg w 2 miesiace ale zastanawiam sie ile tak maxymalnie moge schudnac przy moich wymiarach jak myslicie?? ale naprawde to glupie odchudzanie zaprzata mi cala glowe brak koncentracji wrr mam tak samo jak ty marrusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ty masz podobnie do mnie jeśli chodzi o wagę. Myślę, że do sylwestra możemy mieć już te 60 kg:) wiadomo, jeżeli chcesz się np głodzić i ćwiczyć jak wariatka to nawet do 50 możną dojść w 2 miesiące ale to bez sensu. najlepiej stawiać małe cele:) więc 65 pod koniec listopada:) a od stycznia już tylko modelowanie sylwetki:)) i zrzucanie wagi będzie tylko przyjemnością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie wszystko idzie zgodnie z planem balam sie ze za dlugo nie wytrwam bee miala jakies zalamanie a tu wcale nie jest tak zle bo jak tylko mam ochote na cos slodkiego to wyobrazam sobie siebie w obcislych rurkach i to naprawde pomaga] slyszalam ze niektore dziewczyny wieszaja na lodowce gruba babe i jak tylko wejda do kuchni to od razu ocvhota na jedzenie mija heheh moze cos w tym jest ale ja nie chce straszyc pozotalych domownikow ktorym odchudzanie nie jest potrzebne a co mysliscie o piciu kawy podczas diety ja pije ok 2 kubki dziennie taki nawyk czytalam ze kofeine leppiej odstawic na czas odchudzania a w innym miejscu ze sie szybciej chudnej jak jest czarna bez cukru co wy o ym mylicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze jestem . Jakos sie trzymam , chociaz wcale nie czuje ze chudne...chyba jem za duzo..:( tez slyszalam o tych zdjeciach , najlepiej ponoc autobiograficzne cialo:D naprawde liczycie dziewczyny na 10 kg do sylwestra? Ja jakos nie znam sie na tym liczeniu dlatego pytam . i ile to jest mniej wiecej kcal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam licze na conajmniej 10KG jesli sie chudnie 1kg tygodniowo to tak szybko mozemy tego nie zauwayc chociaz w pierwszym tygodniu chudnie sie szybciej bo zlatuje woda nie wiem jak wy ale ja zaczelam od soboty wiec napewno na duzy spadek wagi nie licze bo to przeciez 3 dzien ale musimy czekac dlatego tez nie wolno sie codziennie wazyc bo czesto to powoduje zakonczenie diety jak sie nie widzi skutkow ja nie przekraczam 1000kcal a zazwyczaj jem tak do 800 do tej pory zjadlam jakies 300kcal a mianowicie jablko 3 piecywa wasa i 2 lyzki tunczyka i 2 kawy zalezy mi na szybkich efektach czy mysliscie z za malo jem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo, ja też nie przekraczam 1000, staram się koło 800:) ale nie mniej bo mam naukę i nie chcę za szybkiego jojo;) ooo, kawa mniam, ja też pije. Ogólnie rano można w dietach, ale tez zakwasza organizm...ale ja pije dużo wody więc chyba nic si e nie dzieje...no i staram sie o 16 ostatnia kawę jeśli już pije więcej niż 1:) a co myślicie o slimm coffee? pewnie naciąganie nie? za mną już koło 600kcl na kolacje będzie serek wiejski, czuje się dobrze, głodna nie jestem, mam dobry humor więc melduje że u mnie ok! a 10 kg do grudnia musi być!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to juz wiem.. ja chyba jem cos 1500 kcal . tak to nigdy nie schudne. Swietnie Wam idzie dziewczyny:) a co to to slim coffeee nie slyszalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosica to ja
Czesc dziewczynki! jestem z wami ...musze schudnac ale wogole mi nie idzie....:/ nie mam zawziecia w sobie...ale juz dzisiaj nic nie jem...wypiłam herbatke zielona jak bede glodna wypije jeszcze omaga.a mam pytanko kochane znacie jakis dobry krem na celulit albo jakis sprawdzony sposob...tylko nie na pupie ani udach tylko na brzuszku moze jakis masaz albo peeling ??jakis srodek...wiem ze nic oprocz cwiczen nie omoze zbyt ale chce sobie troche pomoc ...i ujedrnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosica to ja
Marrusia i forumianka ja tez wlasnie chce kupic sobie spodnie i tez poczekam chociaz trzy tygodnie chociaz mam tylko trzy pary to sie przemecze...i moze nastepne kupie rozmiar mniejsze ach :) Czarne rurki:):) chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie nie kupujcie tego slim coffee bo to szkoda kasy naprawde moja kolezanka to przetestowala i kilka pierwszych dni byla poprostu zachwycona bo jak wypila filizanke to poprostu nie czyla glodu i wogole nie jadla nic miedzy posilkami a pozniej pila i gladnabyla dalej ona to sobie tlumaczyla tak zeorganizm chyba sie przyzwyczaja do tego i juz niewele daje a czy schudla to chyba kg najwyzej wiec bezsensu takie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosica to ja
Ogolnie kawa sama powoduje ze apetyt sie zmniejsza dlatego modei pija ja litrami...tak jak faje...ale do fajek nikt mnie nie zmusi:(nawetwqaga Wiecie co jest taki produkt Karnityna w sklepach dla sportowcow wlasnie odkryłam to w swojej szafce ...kupilam to na wakacje.Moja kolezanka schudła bardzo po tym ona wazyła 65 kilo a teraz jakies 52 ma i nie wrociła do swojej wagii...karnityna polega na tym ze pije sie to godzine przed sportem a potem godzine musisz cwiczyc i to pomaga w odchudzaniu i to bardzo !Nawet nie musisz jakos ciezko mozesz np isc na spacer szybki albo cos w tym stylu warto sprobowac to jest niestety dosc drogie bo kosztuje jakies 35 zł za litr ale starcza na jakies 3 miesiace wiec moze sie oplaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja slyszalam ze .karnityna ma to do siebie ze pomaga tylko przy duzym wysilku nie wiem czy zwykly spacer pomoze to jest produkt przeznaczony dla sportowcow i nie zalecany jest przy zwyklym odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na brzuch to ja goraco polecam Serum EVELINE modelujace brzuch -fioletowa tubka. ok 10 zł starcza na długo .rewelacja:) a ta karnityna to nie herbata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosica to ja
wiesz cobo sa dwa srodki jest jeszcze kreatyna która spala tłuszcz i robi z nich miesnie to jest tylko dla sportowców.A moja mam ma wąsnie znajomego ktory prowadzi sklep z srodkami dla sportowcow i wlasnie mowi ze na odchudzanie to jest bardzo dobre :) Dlatego tez dodaja to np do sokow fit i czegos tam jeszcze :) Wiesz co wiem ze wysiłek nie musi byc duzy tylko długi...tzn szybki spacer godzinny wystarczy :) Ale to musis byc szybki marsz a nie jedno kolko z pieskiem wokol skwerka wiadomo ze to nic nie da :) Chyba sa rozne szkoly ...:/ ja sprobuje bede to pic i cwiczyc za 2 tygodnie powiem wam o moich postepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to moze rzeczywiscie masz racje i ja jak zwykle cos przekrecilam hehe;p to zdaj nam pozniej relacja czy naprawde ten srodek pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosica to ja
madchen dziekuje bardzo napewno sprobuje bo to moj problem wielki:) Własnie karnityna jest dodawana do herbat odchudzajacych ale w małych ilosciach :)a ja mam czysta karnityne tzn z dodatkiem grejfruta nie znam dokladnie składu :) ale napewno w wiekszym stezeniu niz w herbacie :) no nic sprobuje :) A powiedzcie mi ma ktoras z was kragła buzke i myslicie ze przy takiej twarzy jesli zrobie sobie grzywke prosta i pocieniuje wlosy mocno to bede zle wygladac ?? chce zmian :) Własnie dziewczyny a czy wy oprcz odchudzania zmieniacie tez cos w swoim zyciu bo ja zawsze jak sie odchudzam to obiecuje sobie ze zaczne cos zmieniac teraz np obiecałam sobie ze dwa razy dziennie codziennie bede wcierac balsam ujedrniajacy :) I łykac abletki na wlosy i paznokcie zeby byly sline i lsniace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To serum koniecznie dizewczyny bo warto ,czekajcie przepisze Wam nazwe: Eveline, Slim Extreme 3d , Aktywne serum modelujace brzuch i posladki ->Idealna sylwetka ,podniesione i ujedrione posladki -plski brzuch to juz moje 3 opakowanie stosuje tylko na brzuch. i nawet jak sie najem i wieczorem nasmaruje to rano jest o wiele bardziej plaski i estetyczniej jest jak trzeba gdzies wyjsc:P i schowac faldy. kupilam tez zielony \"krem wyszczuplajacy+ujedrniajacy\" ktory niby reduykuje tkanke tluszczowa - ale po nim nie widze efektu. -ale reklamuje wiem:P ale naprwde to moje super odkrycie ktore kocham:D - nie pracuje w tej firmie zapewniam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Mam pytanko , czy mozna sie do Was dołączyć?? Chcialabym zacząć od jutra ....oczywiście MŻ do 1000 kcal, zero słodyczy , tluszczów i chleba... Teraz mam 161 cm i 67 kg wagi.... moim marzeniem zawsze bylo 55... Osobiście chcialabym zrzucić te 7 i juz bede szczęśliwa wazac 60 kg...:) Wytrwałości Życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirsche- smigaj do 2 strony po tabelke:) i zapraszamy do dopisu oczywiscie:) co za pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosica to ja
Kirsche zapraszam chodz nie ja załozyłam topik :) ale dziewczyny tez cie napewno przyjma :) Powiem wam ze ja mam na tyleczek i na uda taki kremik który tez jest bardzo fajny perfecta extra slim collagen na rozstepy :) I tez serio działa tzn jak sie posmaruje czuc mrowienie takie dziwne to uczucie a rozstepy jak sie smaruje znikaja niestety nie na długo działą to na zasadzie jakby korektora nie rozumiem działania no ale skora jest gładka to moge zapewnic niestety nie mam zawziecia i nie smaruje sie sytstematycznei ale gdybym tak robila to kto wie moze by dziłaał jeszcze leiej ja bardzo go lubie to mrowienie i zimno :) Fajny specyfik ale nie do brzuszka raczej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirshe oczywiscie zapraszamy serdecznie im nas wicej tym lepiej madchen a ten krem co tu tak swietnie reklamujesz to nie slyszalam ale jak tak polecasz to grzech nie skorzystac chociaz osobiscie bym wolala miec idealnie cialko zebym nie musiaal nic ukrywac ale narazie napewno sie przyda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:D karnityna pomaga, ale najbardziej opłaca się osobom dużo trenującym, np biegaczom albo pływakom. na pewno działa też na osoby które ruszają się tak wiecie, jak my:D ale pomyślana jest głownie dla tych ciężko trenujących. wiem bo moja przyjaciółka biega zawodowo. a co do zmieniania życia;) ja dzisiaj byłam u fryzjera hehe i kupiłam sobie kilka fajny rzeczy do ubrania dzisiaj, ale nie spodnie:D wole to zrobić za miesiąc. zresztą mam nadzieje ze nie będę musiała bo mam kilka fajnych rzeczy w które po prostu nie wchodze i leżą odłogiem:( no a moja dieta dzisiaj extra:) nie przekroczyłam 1000kcl a teraz piję herbatkę:) Co do twarzy to ja na szczęscie nie mam okragłej, tzn mam to szczęscie, że mam szczupłe ręcem długie nogi i szczupła buzie wiec nawet z tymi 17kg okropnymi wygladam po prostu na bardzo kobiecą. okrągłe bioderka i duża pupa, ale szczupłe ramiona i twarz, dlatego nie zamartwiam się zbytnio, chociaż te 10kg śni mi się czasami po nocach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×