Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 101010101

DOBRE SZKOLENIE KOSMETYCZNE POLECAJCIE!!

Polecane posty

Gość Dusiol
Szkolenie szkoleniem, ale bardzo istotne jest, żeby kurs został zwieńczony otrzymaniem odpowiedniego certyfikatu. Taki system nauki gwarantuje http://skinmedicine.pl/o-nas/ Szkolenia są na naprawdę wysokim poziomie, a imienny certyfikat świadczy o Waszych umiejętnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnasieks
Szkolenie powinno być zawodowe, certyfikowane, z długim programem. Ja właśnie uczyłam się na takim szkoleniu - to było w Beauty Center Józefów. Wiele się nauczyłam, wiele doświadziałam i faktycznie się rozwinęłam. Teraz prowadzę własny salon tak więc można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić sprawdzony kurs wizażu w Krakowie. Długo szukałam takiego, w którym mogłabym dopasować swoje umiejętności które już zdobyłam samodzielnie do programu kursu. Okazało się, że znalazłam wspólny język z prowadzącą kurs w salonie MIU (http://miu.com.pl/) z Panią Patrycją i mogę szczerze zapewnić, że pomoże każdemu kto chce w tym kierunku się rozwijać. Prowadzi też inne szkolenia i planuje się zapisać bo bardzo odpowiada mi atmosfera i pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijawis
Ja szkolenie z elektrokoagulacji robiłam w Venetta w Katowicach www.szkoleniadlakosmetyczek.pl Uważam że bardzo dobrze mnie wyszkolili, przekazali mi bardzo dobrze wiedzę i dużo praktyki. Tę firmę polecam całym sercem. Jak będę robić jeszcze jakieś szkolenia to tylko u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove_com_pl
Zapraszam na stronę z najlepszymi kosmetykami w atrakcyjnych cenach www.morelove.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariakolek
Szkolenie zawodowe dla kosmetyczki zrobisz przez Beauty lux, zawód osiągniesz, cele zrealizujesz, ale to wszystko oczywiście wymaga poświęcenia wiele czasu. Teraz pytanie brzmi - czy jesteś w stanie go poświęcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabarysiek
Dokładnie - szkolenia zawodowe, długie, wymagające. To one powinny wam dać możliwość rozwoju. Wiadomo, że od razu nie będziecie umiały wszystkiego - każda czynność wymaga wielokrotnego przećwiczenia, a jednak szkoleniami najszybciej to poznacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horteks
Przez zawodowe szkolenia nauczycie się dużo więcej nawet niż na studiach, bo przenajmniej nie będzie tam przerabiana bzdurna teoria, której nigdy nie wykorzystacie. Porządne szkolenie zawodowe powinno pomóc w pracy - i to w taki sposób dużo łatwiej zrealizować cele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre szkolenie zawodowe jest w stanie zastąpić kilka lat spędzonych w szkole. Dlaczego? Bo zamiast zajmować się bzdurami, podejmujecie wyłącznie praktyczne tematy, jakie wykorzystujecie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakana
Wszystkiego nauczyłams ię przez Beauty lux, nie potrzebowałam do tego studiów, tylko ciągłego rozwoju. I szkolenia zawodowe stanowiły dla mnie po prostu zdecydowanie najłatwiejszą drogę do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kebrel
Hmmm... zawodowe, tylko zawodowe, z długim programem i w małej grupie. Tylko takie szkoleenia realnie pozwalają się rozwinąć i wiele nauczyć. To nie jest zawód prosty, wymaga talentu, ale również daje spory potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mogę polecić naprawdę porządne szkolenie w Perfect Glamour we Wrocławiu. Trwa miesiąc i uczy się na nim naprawdę sporo rzeczy. Każdy z zabiegów wykonuje się na modelkach więc od razu nabywa się wprawy i nawet nie ma czasu się bać że coś pójdzie nie tak ;). Dla mnie najfajniejsze było akurat zagęszczanie i przedłużanie rzęs, manicure, pedicure i różne masaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieks
Patrzcie na liczebność grup i kosmetyki z jakich się korzysta. Jeśli grupa liczy kilkana ście osób to ile będzie w stanie wam czasu poświęcić instruktor? No właśnie - niewiele. I w tym tkwi kluczowy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że szkolenie zawodowe, to strasznie wymagający temat, ale nie zmienia to faktu, że pozwala ono na szybkie ogarnięcie zawodu i łatwy początek. Prawda jest taka, że w tym zawodzie wygrywają wyłącznie dziewczyny, które potrafią swoje usługi wykonywać perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uczcie się w przypadkowych szkołach, tylko takich, które faktycznie mają odpowiednie przygotowanie. One mają się specjalizować w danym zakresie, oferować długi program, bo dopiero z tego będą wynikały konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był ktoś jeszcze w Perfect Glamour we Wrocławiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenkaMis
Na szkoleniach w tej firmie dużo się nauczyłam, wykwalifikowana kadra szkoleniowa. Mogę teraz wykonywać zabiegi, polecam. A, szkolenia odbywają się w Warszawie. http://www.szkolenia.sabell.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ja polecam szkolenia w Poznaniu Centrum Szkoleniowe Corio szczególnie z zakresu kosmetyki estetycznej. Robiłam w kwietniu u nich kurs mezoterapii igłowej techniką nappage i mikropęcherzyków i jestem mega zadowolona. Bardzo dużo modelek także najważniejsza rzecz była zapewniona - praktyka. Jak macie pytania to śmiało piszcie chętnie odpowiem na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorter
Ta sama szkoła co większość z was. Potwierdzam - długi program i mnóstwo nauki, ale zdecydowanie dałam sobie radę. Tak właśnie się do zawodu przygotowałam i zrobiło się bardzo ok. Tylko wiadomo, że nie od razu przyszły efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kertesa
Pamietajcie, żeby tylko to ubezpieczenie było bardzo konkretne. Trudno jest ogarnąć szkolenie bez odpowiednich fachowców, tzn. prowadzący muszą mieć pojęcie o tym, co robią, a niestety w wielu miejscach na coś takiego nie traficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenie w beauty lux - to prawda, ale zawodowe, zakładając, że macie jakiekolwiek przygotowanie do pracy. Zanim rzeczywiście cokolwiek sensownego osiągniecie, tego czasu trochę minie, ale docelowo powinno być super. Też zakładam, że macie do tego talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie napisałaś skąd jesteś:) jeśli z okolic Włocławka to polecam http://okz.wloclawek.pl/, sama niedawno skończyłam tam taki kurs. Polecam, zajęcia na wysokim poziomie, naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stonoga1
w odpowiedzi do głównego tematu... Najlepsze szkolenie kosmetyczne znajdziecie w szkole New Nails w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenia zawodowe w beauty lux robiłam. To jest temat, który wymaga ogromu pracy, ale naprawdę przy dobrym i poważnym podejściu, można szybko i łatwo dojść do celów, jakie chcecie zrealizować. Wszystko jest do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenia są ważne, nawet jak już jesteście po kursie, bo to one podnoszą rangę salony, nie ważne czy pracujecie u siebie czy u kogoś. Ostatnio robiłam szkolenie z nici PDO (bardzo modne) prowadzone przez doświadczonego lekarza w Klinice Urody. Polecam serdecznie wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sobie radziliście w Beauty lux? W sensie czy to szkolenie jest osiągalne dla kogoś, kto nie ma jeszcze większego doświadczenia? A jeśli jest osiągalne to na jakim poziomie? Cze ze wszystkim daliście sobie radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o Szczecin to oczywiście http://mmpasja.edu.pl/ Nie ma chyba lepszych kursów niż u nich :) ja już jestem po kilku m.in stylizacji paznokci, masażu i przedłużania i zagęszczania rzęs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×