Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 101010101

DOBRE SZKOLENIE KOSMETYCZNE POLECAJCIE!!

Polecane posty

Gość gość
ja mogę polecić http://okz.wloclawek.pl/, szkolenie jest bardzo dobrze prowadzone, można się naprawdę dużo nauczyć. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie najlepsze są w Szczecinie w http://mmpasja.edu.pl/ Bez dwóch zdań. Wystarczy sobie zobaczyć programy i recenzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenia zawodowe dają więcej niż kilka lat na studiach, chociaż pewnie wiele zależy od tego jak je przepracujesz. Ogólnie to najszybsza droga do tego zawodu, a sama kosmetyczka musi cały czas myśleć nad tym, aby się rozwijać. Wtedy jej praca będzie miała sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągła praca nad rozwojem i zaangażowanie. Kosmetyczka nie staje się fachowcem z dnia na dzień, tylko dzięki ciągłej pracy i wtedy docelowo na pewno sobie w zawodzie poradzi. Ogólnie wejście na wysoki poziom w tym temacie wymaga mnóstwa czasu i perfekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nauczysz się zawodu kosmetyczki online, bo po prostu nie jest to możliwe. Opanowanie zawodu wymaga wykonywania tych usług z pomocą drugiej osoby, która sprawdza, czy wszystko robisz dobrze. Jak to ogarniać online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko przez Beauty lux, a ogólnie to jest zawód wymagający ciągłej nauki. Pojawi się odpowiednie podejście i zaangażowanie to w ciągu dosłownie kilku tygodni wszystkiego się nauczycie, ale to w dalszym ciągu dalsza praca nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo materiału do opanowania, ale szkolenia naprawdę na poziomie i potem bardzo się przydają w życiu zawodowym jak i prywatnym, polecam www.cosmobelle.pl jeśli chcecie być pod okiem prawdziwych profesjonalistów i coś z tych szkoleń sensownego wnieść do życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux, potwierdzam, ale ogólnie żeby zostać kosmetyczką pottrzbujecie czasu. Będzie zaangażowanie, będzie odpowiednie podejście, to na pewno też osiągniecie dokładnie to, czego chcieliście. Po prostu nad tym pracujcie - efekty przyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie na jakich kosmetykach pracujecie - na szkoleniach. To ma naprawdę ogromne zanczenie dla jakości waszych realizacji. U mni to było widać. Byłam już na szkoleniach, gdzie pracowaliśmy na byle czym, wiem jak duże są różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skończyłam szkolenia w www.pimik.pl , bardzo przydatne w życiu codziennym jak i zawodowym. Oferta bogata i o nie wygórowanych cenach, sadze że każdy w tym fachu powinien sobie takie sprawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux + ciągła praca nad sobą. Kosmetyczka dopiero z czasem staje się parwdziwym fachowcem. To nie dzieje się od razu. Ciągły rozwój jest konieczny, a odpowiednie podejście potrafi przynieść totalną odmianę sytuacji. Po prostu nie spodziewajcie się od razu cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Elblągu polecam Panią Kamilę Konopko, przyjmuje ona w KOsklepie. Prowadzi szkolenia z rzęs i paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam w www.cosmobelle.pl na szkoleniach, bardzo mi się podobało, nawet jeśli była masa rzeczy do opanowania, jakoś dałam radę:) Nawet przyznam, że wolę właśnie w ten sposób jak ktoś wymaga, ale wychodzę ze szkolenia z wiedzą a nie samym papierkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wystarczy porządne szkolenie zawodowe - ono rozwiązuje problem, o ile tylko dana osoba ma odpowiednie podejście. Nie da się nauczyć zawodu z dnia na dzień, to wszystko trwa, ale tych kilka tygodni zawodowego szkolenia, może całkowicie problem rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka8686
Bardzo polecam Akademię Kursów Kosmetycznych Beauty Extra - świetna kadra, ciekawe szklenia i dofinansowania :) Ja robiłam u nich kurs makijażu permanentnego i kurs stylizacji paznokci. Polecam zerknąć na ich stronkę internetową - https://www.beautyextra.pl/ - na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux + zaangażowanie w tematy związane z kosmetyką. Pracuję w tym zawodzie od wielu lat. Regularne szkoły tutaj nie mają sensu, bo przerabia się zagadnienia, które kompletnie nic nie dają. Wejście na fajny poziom w zagadnieniach kosmetycznych musi trwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux sugeruję, bo to konkretna nauka. Jestem kosmetyczką od wielu lat i sobie sensownie radze, a wszystko na bazie szkoleń. Nigdy nie traciłam czasu na bzdury, zawsze ta moja nauka była konkretna i przynosiła efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, tel 883070678, 683070678, mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie w Szczecinie lub okolic to mogę wam polecić www.mmpasja.edu.pl Mają szeroką ofertę kursów kosmetycznych. Kursy są przeprowadzane profesjonalnie i dają odpowiednią wiedzę i umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Beauty lux zaawansowane szkolenie zawodowe trwa koło 160 godzin. Już nie pamiętam szczegółów, ale naprawdę wyniosłam z niego wiele. Bardzo dużo materiału do przerobienia, nie było łatwo to wszystko ogarnąć, ale ostatecznie ze wszystkim sobie poradziłam. Egzamin zaliczyłam bez specjalnego przygotowania, na podstawie samych szkoleń. Prowadząca była na tyle konkretna, że sama chodziła po sali, dawała nam uwagi. W grupie nas było jakoś 5 osób. Jeśli chodzi o przygotowanie do zawodu - zdecydowanie takie szkolenie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam się zainteresować Mayą Adamiak, bo teraz wystartowała z jakimś takim ciekawym projektem, że w 6 dni wyszkoli 6 osób. Brzmi to mega i chyba sama sie też wybiorę. Na początku kwietnia będzie taka okazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pamiętam już jak miała na imię dziewczyna, która prowadziła moje szkolenie w Beauty lux, ale to była zawodowa stylizacja paznokci, którą zdecydowanie pozytywnie wspominam. Nigdy nie miałam szkolenia, które dałoby mi aż tyle wiedzy. Ono było solidne, konkretne, praktyczne i wiele się dzięki niemu po prostu nauczyłam. To oni mnie przygotowali do pracy i w sumie co jakiś czas robię u nich mniejsze szkolenia. Wybieram się teraz na botox i lifting rzęs. W naszym salonie ogrom zapytań o to mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny - robiłyście może lifting i botox rzęs w Beauty Lux? Pytają o to w salonie. Warto iść? Wiem, że to jeszcze nowość i nie znam prowadzącej - robiłam u nich szkolenia z różnymi dziewczynami, ale z tą jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obserwujcie kolejne szkolenia w Beauty Lux. Tam uczą tylko zagadnień związanych z kosmetyką. W zasadzie wszystko, co potrafię, zawdzięczam właśnie im. Teraz będę robić niewielkie szkolenie - z zakresu liftingu i botoxu rzęs. Dalej planuję makijaż permanentny, ale to dopiero za jakiś czas. Tak naprawdę wszystko co potrafię, opanowałam za pomocą szkoleń. I to była właściwa droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeróżne szkolenia kosmetyczne mozecie odbyć we Wrocławiu w Perfect Glamour https://www.perfect-glamour.pl/szkolenia.html Makijaż permanentny, przedłużanie rzęs, mezoterapia, mikrodermabrazja, manicure i pedicure i wiele innych a wszystko na dobrych produktach, szkolenia dobrze prowadzone, jestem zadowolona, ze do nich właśnie trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej szkolenia kosmetyczne robię w ośrodku Lukomades. Kadra prowadząca to osoby aktywnie pracujące w swoim zawodzie, więc praktyczne wskazówki, które przekazują na szkoleniach są bardzo cenne i przydatne. Każde szkolenie, na jakim tam byłam było bardzo dobrze zorganizowane i przeprowadzone. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenie nie do końca kosmetyczne, ale warto w http://www.biotekpolska.pl/ oferują szkolenia z makijażu permanentnego, moim zdaniem warto zrobić sobie taki kurs, bo można poszerzyć ofertę, a dodatkowo jak się dobrze to robi to fajnie rozwijać biznes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×